Jump to content


Photo

Neiskusan-gde izaci?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#1 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 02 November 2012 - 23:28

Imam 25 godina, i neiskusan sam kada su u pitanju devojke.

Gde u Beogradu mogu da izadjem i upoznam devojke koje su prosecne i koje nisu vrlo visokog statusa? Trebaju mi konkretne lokacije, kafici, i ostala mesta za izlazak?

E sada da se objasnim kada sam rekao ovo prosecne i status... ja sam stidljiv iz razloga jer sam neiskusan sa devojkama, i ono sto sam ja video sa slika a i iz prica postoje mesta gde se okupljaju devojke koje su kvazi glamurozne, znaci izgledaju jako zgodno, vrlo su veste u komunikaciji i dosta iskusne... ja trazim preporuke mesta gde mogu da upoznam devojke koje su ili povucene, stidljive, koje su studentkinje, koje se oblace do neke granice stidljivo a ne ogromni dekoltei i slicno. Znaci ukratko ne tako skupa mesta za izlazak.

Da li znate takve lokacije u Bgu?

#2 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 03 November 2012 - 10:24

U studentskim citaonicama? :kece:

#3 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 03 November 2012 - 17:33

A van citaonica neki kafici i slicno? U citaonici moze da kaze kad joj pridjes izvini ucim, ne mogu da pricam.

#4 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 06 November 2012 - 01:50

mrtav forum hahahahhahh

#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 November 2012 - 01:53

mrtav forum hahahahhahh

Da li si ti clan biblioteke?

#6 Black_Orchid

Black_Orchid
  • Members
  • 254 posts

Posted 06 November 2012 - 12:14



:rotflmao:

#7 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 November 2012 - 14:11

Zezate coveka, a pitanje mu je sasvim na mestu, cak i socioloski vrlo instruktivno. Plasim se da u necivilizovanoj sredini kao sto je BG zbilja nema odgovora na to. Secam se da je lepo neko pricao u "Pescaniku" svojevremeno (Prokopijevic?), otprilike: dodje mi kolega iz Nemacke, izadjemo negde uvece i on mi kaze jao sto je kod vas razvijena prostitucija, ja kazem zacudjeno kako? zasto? on kaze vidi sve ove ovako obucene, zna se kod nas ko se ovako oblaci, a meni neprijatno da mu kazem da su to kod nas uglavnom studentkinje koje se tako oblace (i ponasaju)...

#8 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 06 November 2012 - 15:01

Nisam clan biblioteke i nemam sta sada da ucim. Jel ima neko mesto gde nisu fensi muskarci i devojke, jel se okupljaju negde ????????

#9 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 06 November 2012 - 18:48

Zezate coveka, a pitanje mu je sasvim na mestu, cak i socioloski vrlo instruktivno. Plasim se da u necivilizovanoj sredini kao sto je BG zbilja nema odgovora na to. Secam se da je lepo neko pricao u "Pescaniku" svojevremeno (Prokopijevic?), otprilike: dodje mi kolega iz Nemacke, izadjemo negde uvece i on mi kaze jao sto je kod vas razvijena prostitucija, ja kazem zacudjeno kako? zasto? on kaze vidi sve ove ovako obucene, zna se kod nas ko se ovako oblaci, a meni neprijatno da mu kazem da su to kod nas uglavnom studentkinje koje se tako oblace (i ponasaju)...


Samim tim sto taj Prokopijevic (?) smatra takvo ponasanje (i oblacenje) sasvim obicnim i postavlja pitanja 'kako?' i 'zasto?' govori o tome da ili on to odobrava ili je taj kolega previse konzervativan. Takodje, naravno da nije tacno da se samo (neke) studentkinje tako oblace, sta je sa srednjoskolkama, zenama od 25 - 35 godina (iako neke jos uvek studiraju i tada :lol: )? Uglavnom, sta je uopste poenta plavog teksta?

#10 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 November 2012 - 19:07

Poentu treba da utvrde sociolozi. Ja samo prepricao sta je covek rekao. I nije da se ne slazem sa njim - doduse, slazem se i sa tobom da su srednjeskolke po tom pitanju valjda jos gore.

#11 eoten

eoten
  • Members
  • 1,132 posts

Posted 06 November 2012 - 19:17

ima nešto u tome, fizioterapeutkinja iz norveške je komentarisala način oblačenja medicinskih sestara u subotičkoj bolnici kada je bila u privatnoj poseti. nije bilo poređenja sa prostitutkama samo je primećena razlika u dužinama suknji i broja otkopčanih dugmadi na košuljama.

#12 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 November 2012 - 19:18

Nisam clan biblioteke i nemam sta sada da ucim. Jel ima neko mesto gde nisu fensi muskarci i devojke, jel se okupljaju negde ????????


Na forumu :wicked:

A bez zezanja na pogresnom si mesto mi smo ti malo starija studentarija uglavnom (snowflake nam kvari prosek ;) ) nego mozda da pitas forumase da pitaju decu gde izlaze :D

#13 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 06 November 2012 - 19:42

Poentu treba da utvrde sociolozi. Ja samo prepricao sta je covek rekao. I nije da se ne slazem sa njim - doduse, slazem se i sa tobom da su srednjeskolke po tom pitanju valjda jos gore.


To je valjda stvar mentaliteta (kao i ona skakanja na stolovima i vrsta muzike). Meni se takvo oblacenje nikada nije dopadalo (zato sto smatram da devojke/zene nisu meso u izlogu, nego imaju valjda i svoje druge kvalitete), ali to je tako kod nas, uostalom, citave teme su ispisane o tome, kako zene trebaju da budu fizicki privlacne, a muskarci finansijski. Samo se ne slazem da je to ekskluzivitet kod studentkinja.

#14 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 06 November 2012 - 22:36

e jebem ti forum..da izvinete...odoh...

#15 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 06 November 2012 - 23:49

ja jos ne izadjoh u Bg a bogami i sire da ne sretoh bar 5-6 prijatne spoljasnjosti i vrlo zanimljive verovatno kad bi ih upoznao.

a izasao sam par hiljada puta, da li si iskusan ili ne nije njima mnogo bitno kad te spopadnu nema ti spasa :P

Edited by misko1, 06 November 2012 - 23:52.