Jump to content


Photo
- - - - -

Da li postoje glumac ili glumica koje izbegavate?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#16 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 06 November 2012 - 18:00

evo da i ja napisem nekoliko:Majkl Dudikof,Dzenifer Aniston,Sandra Bulok,Sara Dzesika Parker,Dolf Lundgren,Silvester Stalone,Zan Klod....-izbegavam samo losu glumu.

Bred Pit, Leonardo Dikaprio i Dzim Keri. ( glumci)


Penelopa Kruz i Dzoan Kolins. (glumice)

na tvom spisku ima odlicnih glumaca;-)

#17 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 06 November 2012 - 18:14

evo da i ja napisem nekoliko:Majkl Dudikof,Dzenifer Aniston,Sandra Bulok,Sara Dzesika Parker,Dolf Lundgren,Silvester Stalone,Zan Klod....-izbegavam samo losu glumu.
na tvom spisku ima odlicnih glumaca;-)


Isto kao i na tvom :)) Po meni Dzenifer Aniston i Sandra Bulok nisu lose glumice :)

#18 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 06 November 2012 - 18:14

To sto nekog glumca ne volim ne sprecava me da odgledam film. :) Pored te glumice/glumca igra jos dosta onih koji su OK.


Ma znam. Samo, onako, preventive radi. Jbga, meni se nekad i desilo, da ne odgledah inače odličan film samo zato, jer sam (prvo) čuo,da u njemu glumi xy glumac/glumica... :blush:

na tvom spisku ima odlicnih glumaca;-)


Pa, niko nije tvrdio, da su oni loši... :lol+: Možda nam se ne svidi faca, karakter, ili možda samo fama, koja se stvara oko nekoga...

#19 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 06 November 2012 - 18:25

ok,kapiram o cemu se radi:-),samo sto ja razmisljam drugacije.
Meni je bitno kako neko glumi,a ne kako izgleda i kakav ima privatni zivot;-)

#20 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 06 November 2012 - 18:57

Pa, niko nije tvrdio, da su oni loši... :lol+: Možda nam se ne svidi faca, karakter, ili možda samo fama, koja se stvara oko nekoga...


Kakve to veze ima sa konkretnim filmom? Valjda prvo gledas kvalitet/utisak filma u celini, a tek posle glumce?

#21 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 06 November 2012 - 19:22

Kakve to veze ima sa konkretnim filmom? Valjda prvo gledas kvalitet/utisak filma u celini, a tek posle glumce?


Nema veze, znam. Ali - film je umetnost a u umetnosti je valjda sve dozvoljeno, jel? ^_^ Baš kako neki ne voli neki film a drugom se sviđa - tako valjda može i ovako.

Konkretno, recimo - nikad nisam gledao Titanic. U ono vreme nisam mogao svariti DiCapria - baš zbog fame, koja se stvorila oko tog lika i tog filma. Ovih dana i Leo i Kate su mi top 10 glumci, ali film još nije bio - niti će biti - na mom repertoaru. Ostao mi onaj bljak utisak, bez obzira na ocene i oskare... :)

Jbga - u ovo doba, kad nam je vreme dosta ograničeno raznoraznim zanimacijama i slično - treba imati neke kriterijume, kako utrošiti ono malo vremena na raspolaganju. Kod gledanja filmova jedan od takvih kriterijuma može biti i antipatičnost nekog glumca/glumice... Ako na izbor imam dva filma, od kojih u jednom glumi Bullock a u drugom, recimo Jolie, verujem da bi odgledao Angelinu. :blush:

#22 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 06 November 2012 - 19:36

Nema veze, znam. Ali - film je umetnost a u umetnosti je valjda sve dozvoljeno, jel? ^_^ Baš kako neki ne voli neki film a drugom se sviđa - tako valjda može i ovako.

Konkretno, recimo - nikad nisam gledao Titanic. U ono vreme nisam mogao svariti DiCapria - baš zbog fame, koja se stvorila oko tog lika i tog filma. Ovih dana i Leo i Kate su mi top 10 glumci, ali film još nije bio - niti će biti - na mom repertoaru. Ostao mi onaj bljak utisak, bez obzira na ocene i oskare... :)

Jbga - u ovo doba, kad nam je vreme dosta ograničeno raznoraznim zanimacijama i slično - treba imati neke kriterijume, kako utrošiti ono malo vremena na raspolaganju. Kod gledanja filmova jedan od takvih kriterijuma može biti i antipatičnost nekog glumca/glumice... Ako na izbor imam dva filma, od kojih u jednom glumi Bullock a u drugom, recimo Jolie, verujem da bi odgledao Angelinu. :blush:


Sasvim je OK imati razlicite arsine prilikom izbora filma, samo konstatujem da je meni najbitnija radnja (i zanr filma), a tek kasnije da li se stvara neka fama oko nekog filma ili ne. Recimo, meni je film Titanik medju najboljima koje sam ikada gledala, iako je scenario malo nerealan (scene u ledenoj vodi). Ali zato ima prelepe kadrove, a i muziku.
Uostalom, sve je stvar subjektivnog utiska.

#23 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 06 November 2012 - 19:54

Sasvim je OK imati razlicite arsine prilikom izbora filma, samo konstatujem da je meni najbitnija radnja (i zanr filma), a tek kasnije da li se stvara neka fama oko nekog filma ili ne. Recimo, meni je film Titanik medju najboljima koje sam ikada gledala, iako je scenario malo nerealan (scene u ledenoj vodi). Ali zato ima prelepe kadrove, a i muziku.
Uostalom, sve je stvar subjektivnog utiska.


Verujem ti na reč. Čujem i od drugih, da nije loš. :lol+: Ali eto, da me sećeš na komade, ja ga ne bih pogledao. Baš zato i ne 'osuđujem' drugih, kad kažu za neki film, glumca, glumicu... da im se ne sviđa. Koliko sam se samo puta zeznuo, slušajući druge. :( 'Ovaj film je fenomenalan' a kad ga pogledah, zamalo da zaplačem. Ili obrnuto - 'ovo je sranje' - kad ono, ja uživam. :)

EDIT: slažem se za žanr.

Edited by Gogy, 06 November 2012 - 19:55.


#24 kišjeli_kupus

kišjeli_kupus
  • Members
  • 160 posts

Posted 09 November 2012 - 23:45

adam sendler,ričard gir

#25 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 10 November 2012 - 15:19

Adam Sandler i Ashton Kutcher - izbjegavam u širokom luku.

#26 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 10 November 2012 - 17:42

Koje glumce ne mozete nikako da "svarite" :)? Ja imam nekoliko glumaca koje ne mogu da gledam i zato izbegavam njihove filmove..
Evo za pocetak par od njih :D.

Jennifer Aniston, Eddie Murphy, Matthew McConaughey, Miley Cyrus, Robert Pattinson (+ svi ostali glumci iz twilight i naravno ona Kristen Stewart), Keira Knightley (ili glumice koje lice na nju :furious: ), Cameron Diaz, Zac Efron, Vanessa Hudgens...
ima ih jos ali ne mogu da se setim za sad...


Blizu da se nadju na ovoj listi, najvise zbog novijih filmova koji su snimili:
Nicolas Cage, John Travolta...


+1
Svi gore nabrojani, narocito Keira :furious: Koliko me samo ta zena iritira!
Naravno, J.Lo se podrazumeva
Adam Sendler mi je uvek bio odvratan, a onda sam prijatno iznenadjena njegovom ulogom u Punch Drunk Love, pa sam shvatila da mi nije on sam toliko iritantan koliko su mi njegovi filmovi katastrofalni
I da, dodajem Drew Barrymore, uopste svi ti sladunjavi likovi izazivaju u meni nagon za povracanjem
A od nasih Vuk Kostic :twak: Kakva odvratna prepotentna dzibercina. Pa onda neponovljivi Bosiljcic sa svim onim retardiranim Sotrinim serijama... kad bolje razmislim ima ih koliko hoces

A i za Titanik delim misljenje, nikad ga nisam gledala duze od 10 minuta, povraca mi se od te silne patetike, i bas zbog ovog filma dugo nisam mogla da smislim Di Capria, a sada mi je skroz ok, snimio je dosta solidnih filmova koji su popravili utisak

Edited by Mrs. Nobody, 10 November 2012 - 17:45.


#27 kišjeli_kupus

kišjeli_kupus
  • Members
  • 160 posts

Posted 11 November 2012 - 12:25

jbt ne mogu da vjerujem da sam zaboravio ono dvoje kretena iz sumraka,posebno onu kristen

#28 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 16 November 2012 - 02:53

Koje glumce ne mozete nikako da "svarite" :)? Ja imam nekoliko glumaca koje ne mogu da gledam i zato izbegavam njihove filmove..
Evo za pocetak par od njih :D.

Jennifer Aniston, Eddie Murphy, Matthew McConaughey, Miley Cyrus, Robert Pattinson (+ svi ostali glumci iz twilight i naravno ona Kristen Stewart), Keira Knightley (ili glumice koje lice na nju :furious: ), Cameron Diaz, Zac Efron, Vanessa Hudgens...
ima ih jos ali ne mogu da se setim za sad...


Blizu da se nadju na ovoj listi, najvise zbog novijih filmova koji su snimili:
Nicolas Cage, John Travolta...


Da samo jos nesto dodam i o ovoj 'listi', iz nekog razloga mi je promakla. Imam totalno suprotna gledista u vezi nje, osim naravno Miley, ona ni nije ozbiljna glumica. Recimo, filmovi sa Marfijem su mi bas smesni, itd. Takodje se ne slazem, da ne kazem da me cudi, izbor da se ne gledaju neki filmovi zbog nekih glumaca koji tu glume i/ili obrnuto.

Drugo, Titanic nije samo prica o odnosu Jacka i Rose, ima tu nesto i do specijalnih efekata, soundtracks - a, glume ... To je tipican holivudski film, naravno sa velikim budzetom, a ovo malo iskustva sto imam me je naucilo da izbegavam filmove sa malim budzetima koji hoce da naglase neku 'poentu' koju ni sami oni ne znaju kakvu, a pritom su radjeni katastrofalno. However, to je sve subjektivno i svako ima pravo na svoje glediste/ukus (a ne misljenje), dok god to nema veze sa time sta neko drugi gleda i simpatije/antipatije prema njemu/njoj, to je po meni u redu.

#29 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 16 November 2012 - 09:24

mark walberg...retko iritantan tip

#30 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 02 January 2013 - 23:20

Od naših, Ljubiša Samardžić, Sergej Trifunović, Katarina Radivojević, ima i još verovatno. -_- Krajnje antipatični likovi. Od stranih, Anđelina, Kluni, Wilis, ona kurva J - Lo (na šta liči njen nastup kod Amidžića :huh: ), Megan Fox, onaj drugi iz transformersa, Robert Patinson i Kristen Stjuart, Hju Grant, Lijam Nison, ima ih još. :( Strašno je na šta je taj Holivud spao!