Jump to content


Photo
- - - - -

Boardwalk Empire


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
69 replies to this topic

#31 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 03 August 2014 - 19:17

Zavrsio sada sa cetvrtom sezonom, malo sam razocaran raspletom dogadjaja i sokiran krajem, ali sve u svemu najbolja epizoda u sezoni.

 

Drago mi je da je Van Alden izasao iz pussy moda.I'm relaxed. :lol+: Definitivno ce me vise interesovati sta ce se desiti u CIkagu nego u Kubi.U poslednje vreme sve vise gotivim sporedne likove(ne vazi to samo za BE), dok mi glavni i nisu bas u fokusu.Treca sezona bi mi bila na nivou cetvrte da nije bilo Rosetija.Ne svidja mi se sto ce poslednja sezona imati 8 epizoda, nemam ideju koje ce istorijske dogadjaje da odrade, nekako mi se cini da ce da bude previse materijala da bi se strpalo u tih 8 epizoda.Ono sto me barem malo raduje sto postoje preduslovi da zavrse sa stilom, a i verujem da ce peta sezona da bude od cetvrte.

 

Spoiler



#32 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 03 August 2014 - 20:35

Zavrsio sada sa cetvrtom sezonom, malo sam razocaran raspletom dogadjaja i sokiran krajem, ali sve u svemu najbolja epizoda u sezoni.

 

Drago mi je da je Van Alden izasao iz pussy moda.I'm relaxed. :lol+: Definitivno ce me vise interesovati sta ce se desiti u CIkagu nego u Kubi.U poslednje vreme sve vise gotivim sporedne likove(ne vazi to samo za BE), dok mi glavni i nisu bas u fokusu.Treca sezona bi mi bila na nivou cetvrte da nije bilo Rosetija.Ne svidja mi se sto ce poslednja sezona imati 8 epizoda, nemam ideju koje ce istorijske dogadjaje da odrade, nekako mi se cini da ce da bude previse materijala da bi se strpalo u tih 8 epizoda.Ono sto me barem malo raduje sto postoje preduslovi da zavrse sa stilom, a i verujem da ce peta sezona da bude od cetvrte.

 

Spoiler

Peta sezona, ujedno i poslednja, ce se baviti dogadjajima sedam godina posle i mislim da ce cetar radnje biti na Kubi. 



#33 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 08 August 2014 - 20:00

Seriju nisma gledao, ali mi je poznata tematika. Stoga, pitanje je sledece - je li obradjen Meyer Lansky?



#34 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 09 August 2014 - 01:07

Jašta.



#35 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 09 August 2014 - 11:43

Bas je bio plivac.

Definitivno cu seriji dati sansu.



#36 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 09 August 2014 - 13:03

Obavezno gledaj. Odlična gluma, sjajni likovi, kvalitetno napisan scenario. Svi elementi neophodni za dobru seriju su tu. Steve Buscemi razbija. Stvarno je uživanje gledati ga kako sa lakoćom iznosi lik.

 

Meni je bilo bitno kako će u seriji odraditi Al Kaponea i njegov početak u tim poslovima. Zadovoljili su apsolutno.

 

Videćemo kako će izgledati zadnja sezona, ali ne sumnjam da će biti na nivou.



#37 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 09 August 2014 - 21:46

Seriju nisma gledao, ali mi je poznata tematika. Stoga, pitanje je sledece - je li obradjen Meyer Lansky?

Jedan od kljucnih likova. Odlicno odradjen njegovo odnos sa Laki Lucijanom.



#38 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 13 August 2014 - 11:35

 

http://youtu.be/gDRcAWjyUYM

 

soundtrack za trailer :thumbs:


Edited by BattleBorn, 13 August 2014 - 11:36.


#39 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 10 September 2014 - 15:57

Meni sasvim OK serija, pratili su timeline pa je tako i sa AR.. def vrlo prijatna za gledanje.. a omiljeni lik Joe Masseria CARSKI NAGLASAK!!


Edited by Kokanitis, 10 September 2014 - 15:57.


#40 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 September 2014 - 08:13

čudi me da je jedna generalno sjajna serija dobila svega 3 strane na forumu.



#41 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 September 2014 - 08:18

Toliko je dobra, da tu nema niko ništa da doda :D



#42 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 17 September 2014 - 22:50

Evo ja ću da dodam da su sasvim fino otvorili sezonu. Ali biće tek prave ludnice.

 

Naki Tompson jeste car, ali Lučijano je meni najluđi lik!



#43 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 18 September 2014 - 09:04

Evo ja ću da dodam da su sasvim fino otvorili sezonu. Ali biće tek prave ludnice.

 

Naki Tompson jeste car, ali Lučijano je meni najluđi lik!

 

Za moj ukus presporo, s obzirom da ima samo 8 epizoda. Inserti iz Nakijeve mladost nisu loši, ali što sad? U prethodnoj sezoni su ubili sa Gilian Darmody, Harrow-om, pa i sa Čakijem i pevaljkom.

 

Takođe, brine me malo da se priča ne pretvori samo u hronološki redosled nabrajanja dešavanja na početku tridesetih (kao što je rat između Maserije i Maranzana, koji nije mogao brže i površnije da bude odrađen). Priča je za sada potpuno koncentrisana oko istorijskih ličnosti (Lenski, Lučiano, Maranzano, Kapone, Torio.. pojavljuju se i J.Edgar i Eliot Nes), gde zamo šta će se desiti i kako će ko od njih i kada završiti. Ok, tu su i i Nucky i Eli, koji su takođe vezani za istorijske ličnosti, ali ipak reditelji imaju određenu dozu slobode..

 

Margaret je najdosadniji lik u istoriji televizijskih serija



#44 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 18 September 2014 - 09:23

Za moj ukus presporo, s obzirom da ima samo 8 epizoda. Inserti iz Nakijeve mladost nisu loši, ali što sad? U prethodnoj sezoni su ubili sa Gilian Darmody, Harrow-om, pa i sa Čakijem i pevaljkom.

 

Takođe, brine me malo da se priča ne pretvori samo u hronološki redosled nabrajanja dešavanja na početku tridesetih (kao što je rat između Maserije i Maranzana, koji nije mogao brže i površnije da bude odrađen). Priča je za sada potpuno koncentrisana oko istorijskih ličnosti (Lenski, Lučiano, Maranzano, Kapone, Torio.. pojavljuju se i J.Edgar i Eliot Nes), gde zamo šta će se desiti i kako će ko od njih i kada završiti. Ok, tu su i i Nucky i Eli, koji su takođe vezani za istorijske ličnosti, ali ipak reditelji imaju određenu dozu slobode..

 

Margaret je najdosadniji lik u istoriji televizijskih serija

:rotflmao: :rotflmao:

 

Mislim da su je "skrajnuli" malo, a bila je bitna za pricu prethodnih sezona pa je sad tako iz coska malo cackaju.. Dobra je Margaret..

 

Meni Chalky (Micheel K. Williams) car nad carevima...



#45 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 18 September 2014 - 09:49

mene je opasno smorila serija, proslu sezonu sa batalio posle 2-3 epizode...neki Chalky White spin off bi bio druga prica