Jump to content


Photo
- - - - -

Boardwalk Empire


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
69 replies to this topic

#1 Annemonabg78

Annemonabg78
  • Members
  • 189 posts

Posted 12 October 2012 - 22:23

ODLICNA !

S obzirom na vecito aktuelno stanje u zemlji Srbiji velika preporuka da se pocne sa gledanjem ove serije, cisto da se utesimo kako je sve to funkcionisalo u Americi 20- tih B-)

http://www.youtube.c...h?v=d2y0lrvPnpU

http://www.imdb.com/title/tt0979432/

#2 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 13 October 2012 - 11:00

Fenomenalna!

Steve Buscemi - :hail:

#3 kišjeli_kupus

kišjeli_kupus
  • Members
  • 160 posts

Posted 13 October 2012 - 12:24

odlična serija,michael shannon,steve busceni,martin scorsese-šta čovjek da traži više od serije

#4 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 26 November 2012 - 17:59

full scale mob war B-) ...sezona sa bar 5 epizoda koje su fileri ali bar isporuce na kraju

#5 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 26 November 2012 - 20:57

Fantastična epizoda.

Šteta što ovaj lik nije malo mladji, ali glumio bi Boltonovo kopile fenomenalno....

Gledao sam ga u par komedija. Kod Luija zadnji put. Ali ova uloga..... :hail: :hail: :hail:


Attached File  cannavale-302_320x240.jpg   25.81KB   7 downloads

#6 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 26 November 2012 - 23:25

Omar kao Chalky White je fenomenalan

#7 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 27 November 2012 - 00:41

Svi su ekstra, osim Kelly Macdonald ( odnosno Margarat Schroeder ). Neverovatno koliko iritira to stvorenje.

#8 osasa

osasa
  • Members
  • 47 posts

Posted 13 February 2013 - 17:13

najjaca serija ikada...jedva cekam sledecu sezonu...sta bi mogla da bude tema,sta mislite ?



#9 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 13 February 2013 - 17:31

najjaca serija ikada...jedva cekam sledecu sezonu...sta bi mogla da bude tema,sta mislite ?

Serija je ponovo manje više na početku. Naki je vratio moć koliko je mogao da vrati, ali je ponovo usamljen, i ovde ne pričam samo o "nesrećnoj" ljubavi. Mislim da će imati mnogo više prostora da se bori sa demonima svoje prošlosti i da će to da definiše nastavak serije. Možda u sledećem  delu prikažu jačanje mafije i FBI, a čeka nas i smrt predsednika, a to može da se obradi na razne načine.

 

Videćemo.



#10 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 20 May 2013 - 10:19



#11 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 17 July 2013 - 11:58

najjaca serija ikada...jedva cekam sledecu sezonu...sta bi mogla da bude tema,sta mislite ?

 

Da dodam još par stvari uz ovo što je već DonJuan napisao... možda bude malih spojlera tako da... you've been warned...

 

Leitmotif serije, još s kraja druge sezone je "you can’t be half a gangster". Mislim da će se u tom pravcu odvijati priča i dalje. Vrlo je moguće da, u svetlu poslednjih događaja, Nucky postane daleko oprezniji, zatvoreniji, suroviji, paranoičniji, gde jedino može koliko-toliko verovati Eli Thompsonu iz svog najbližeg okruženja. Možda osnuje i sopstvenu bandu/vojsku. Svakako će biti zanimljivo videti razvijanje dinamike na relaciji New York - Chicago - Atlantic City. Vreme je da Luciano i Lansky stave u drugi plan polako Rothsteina i Masseriu, kao i ulazak heroina na velika vrata. Chicago je takvu tranziciju delimično već doživeo (Cicero se lagano povlači), biće interesantno videti kako će se odvijati sukob između Caponea i O’Baniona, kao i kakvu će ulogu u njemu imati ex-agent Nelson Van Alden. Nucky je ostao poprilično dužan Chalkyju, tako da će se četvrta sezona verovatno baviti i osnivanjem "negro cluba" u srcu Atlantic Cityja. Uz sve ovo, posebno me zanima dalji razvoj lika Richarda Harrowa. Naravno, biće tu i gomila spletki iz sfere visoke politike. Radnja četvrte sezone počinje u pozno proleće 1924. godine, kada je predsednik Coolidge već čvrsto na vlasti. Od starih likova, vraćaju se Margaret Schroeder/Thompson (uh) i Gillian Darmody (meh), kao i Eddie Kessler ( :+1:). Nove značajne likove će glumiti Jeffrey Wright i Ron Livingston - jako dobar izbor, rekao bih. Sve u svemu, svi preduslovi postoje za još jednu prvoklasnu sezonu...

 

Tvorac serije, Terence Winter, u jednom intervjuu kaže da se nada da će biti najmanje šest sezona, sa željom da se dočeka možda čak i kraj ere prohibicije (1933. godina je u pitanju, da ne guglate :))...


Edited by pixel, 17 July 2013 - 20:26.


#12 jowanitza997

jowanitza997
  • Members
  • 3,799 posts

Posted 17 July 2013 - 19:55

Da bude jos golotinje i ja zadovoljan :P A s obzirom da je HBO u pitanju ne ocekujem da zakazu u tom pogledu.

Inace, vraca se i najveci kralj Mickey Doyle. Bice ta borba za klub za crnce, borba stara skola/nova skola, i Zabari vs Irci. Jedino ne znam koja je Busemijeva uloga u svim tim sporednim pricama. Ali sto manje znam to bolje



#13 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 27 September 2013 - 13:33

Gleda li ko novu sezonu, kakva je?



#14 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 27 September 2013 - 13:37

Gleda li ko novu sezonu, kakva je?

Odgledao sam prve dve epizode i isrkreno da ti kažem nisam oduševljen. Dobro tek je početak, ali mi deluje da će ova sezona biti lošija nego prethodne.



#15 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 27 September 2013 - 13:39

Ja čekam da prođu sve epizode, pa ću onda da odgledam.