Jump to content


Photo

DEKOLTE-zabranjena zona


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#16 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 October 2012 - 23:25

...

...



Bile su vec 1-2 puta ovakve teme. I blago su propale. Jer niko nece da kaze istinu.
Pa i surovu istinu - ne zelim da se zenim i ne zelim da imam decu!

No, ne mozes se osloboditi nekog povrsnog feminizma i jadnih pokusaja diskreditacije, kao i muskih jurisnika koji bi da objasne neke stvari koje mozda i ne znaju ili se sa njima nisu sudarali, ali PC veruju da je 'to' - to!

No, dirnuo si u nesto zabranjeno - 'bioloski casovnik'.
Gde se smatra da je 'zena bez poroda' manje vredna / neostvarena, a 'zenu sa porodom' treba podrzati svakojako, pa makar i na svoju (musku stetu).

No vidi, kako se stvari odvijaju na neki cudan nacin.
Sve je manje kandidata 'zenika' a sve je vise kandidatkinja 'zemski neostvarenih'.
Prema nekoj statistici - u USA je pre par godina zabelezeno vise neudatih, nego udatih zena.

A pogledaj i broj razvedenih likinja / likova na 4umu.

Oko 'dekoltea' ti je naivno pitanje.
O tome ne trebas da pitas vec da se 'primis'. Jerbo te je neko unapred uracunao u svoj 'bioloski casovnik'.

Ja sam matori lik i na to ne obracam paznju, ali umeo sam da budem zao i nekoj koja se 'potura' kazem - to ti ne stoji, pa sta si ti ... Pevas na nekoj TV ... ?!
Pa da vidis kako naglo izgubi zelju za prezentacijom 'dekoltea'.
Sto mi je vrlo odgovaralo, pa mislim se, - zaista nemam vremena za 'zhemske andramolje'!
A najbolji je princip da je kao 'poverljivo' iskritikujes pred drugom zhemskom, - to bude zhemska borba na smrt!

Idealno gledajuci, to ti je vecita 'musko_zhemska borba', a sad sta te vise interesuje - da budes zrtva ili cinik, - to je tvoj izbor.
Kakav, bRe, 'dekolte' , - pa to su samo 'mlecne zlezde'.

Danas se ta sinteticka rabota meri u 'evritjima'.

...

#17 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 02 October 2012 - 06:40

Zašto je ova tema na deponiji?
Kakve nam moderacija ima kriterijume, uskoro će samo deponiju i vredeti čitati. Čovek pokrenuo jednu temu, zamisli molim te, neke muško-ženske relacije, naizgled površna, ne mnogo bitna, s druge strane svakodnevno se na neki način dotičemo iste, kroz scene u gradu, na ulici, samoposluzi, na poslu, u prevozu. Od previše napadne garderobe do previše napadnog zurenja, pa komentara ne sve to.

#18 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 02 October 2012 - 08:04

Ni ja ne razumem o cemu se ovde radi <_< . Cim se za neki topic na pdf Drustvo pokaze interesovanje, taj se ili zakljuca, ili preseli na Deponiju. Istovremeno tamo i dalje stoje topici s par ili cak bez ijednog reply-ja. Sto lepo ne ukinu ceo pdf? Kome treba drustvo? Dosta su nam politika, ljubav i sex.

#19 Lotosss

Lotosss
  • Banned
  • 156 posts

Posted 02 October 2012 - 08:51

Svi ćemo završiti na deponiji :lol+:

#20 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 02 October 2012 - 09:26

Svi ćemo završiti na deponiji :lol+:


Cuti, dobro je dok nas pustaju da se samo valjamo po njoj. Zamisli da pocnu da nas recikliraju :s_w: .

#21 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 October 2012 - 09:37

Zašto je ova tema na deponiji?
Kakve nam moderacija ima kriterijume, uskoro će samo deponiju i vredeti čitati. Čovek pokrenuo jednu temu, zamisli molim te, neke muško-ženske relacije, naizgled površna, ne mnogo bitna, s druge strane svakodnevno se na neki način dotičemo iste, kroz scene u gradu, na ulici, samoposluzi, na poslu, u prevozu. Od previše napadne garderobe do previše napadnog zurenja, pa komentara ne sve to.


Nije nam samo objasnio kakve veze slepilo i hormonski poremećaji imaju sa dekolteom.
Možda ti, onako ekspertski, divovski, da nam objasniš.

#22 eoten

eoten
  • Members
  • 1,132 posts

Posted 02 October 2012 - 09:53

pa slep čovek ne može ni baca poglede ni da bulji u dekolte, veza sa temom je jasna.

hormonski poremećaj je nespretan izraz kojim je pokušao obuhvatiti muškarce koji ne moraju da ulažu napor da ne gledaju prema predmetu rasprave. tu bi spadali homoseksualci, aseksualci i (mali) deo heteroseksualaca, dakle verovatno oko 10% ili nešto više muške populacije bar u zapadnom svetu. izraz je svakako netačan ali nije baš razlog za stalkovanje na jednom ovakvom forumu.

#23 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 October 2012 - 10:05

pa slep čovek ne može ni baca poglede ni da bulji u dekolte, veza sa temom je jasna.


Znaš, nekorektno je uopšte spominjati slepe ljude u tom kontekstu. To što ti i banderash uživate u tome ne treba da bude razlog da prozivate bilo koga drugog kome je to onemogućeno.
U Srbiji je to prihvaćeno kao normalno. Malo se sprdaš na račun onih koji nisu birali kako će i gde će (u anusu Evrope) živeti.

hormonski poremećaj je nespretan izraz kojim je pokušao obuhvatiti muškarce koji ne moraju da ulažu napor da ne gledaju prema predmetu rasprave. tu bi spadali homoseksualci, aseksualci i (mali) deo heteroseksualaca, dakle verovatno oko 10% ili nešto više muške populacije bar u zapadnom svetu. izraz je svakako netačan ali nije baš razlog za stalkovanje na jednom ovakvom forumu.


Jao što si fin. Znači, gayevi imaju problema sa hormonima, kao i aseksualni ali i "mali deo" heteroseksualnih (koji procenat tačno, po istraživanju Dveri? I zašto mi imamo manje heteroseksualnih sa hormonskim poremećajima u odnosu na Zapad?). A na osnovu čega si ti to zaključio? Na osnovu toga što ih ne interesuje dekolte? Nema šta, priučenost je u Srbiji vrlina.

Tema je zbog toga i na Deponiji. Tako i treba da bude.

Edited by melankolic, 02 October 2012 - 10:44.


#24 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 02 October 2012 - 11:22

...
Tema je zbog toga i na Deponiji. Tako i treba da bude.


Kako i na deponiji, gde je još?

#25 Black_Orchid

Black_Orchid
  • Members
  • 254 posts

Posted 02 October 2012 - 11:29

Iako sam pripadnica lepšeg pola oduvek su me nervirali komentari devojaka i žena tipa: "Ma vidi onog kako mi bulji u dekolte! Kao da tako nešto nikada nije video." Mis'im stvarno! Pa zašto si se tako obukla?! A pa dolazila sam i u sukobe samo zato što sam otvoreno i direktno baš ovako iznosila svoje mišljenje. "Ja se to oblačim za sebe." Ma nije valjda, molim te?! To su gluposti. Ukoliko se žena tako obuče, ono što želi da postigne je privlačenje pažnje na sebe i naravno želi baš upravo takve poglede. Zato nemoj neko da kaže nešto protiv muškaraca koji takvom iskušenju ne da ne mogu već i ne bi trebalo da odole. :)
Momci, moju podršku imate. :wub:
Meni takvi pogledi prijaju i najiskrenije i nikada nisam prezrivo na njih reagovala. :wub:
Ukoliko ne želim takve poglede i naravno, ukoliko nije prilika da ga razotkrijem, neću se tako obući.
Tema je odlična! Podseti me da nisam baš tako skoro otkrila svoj dekolte pa bih to mogla ovih dana da iskoristim dok je još fino vreme.

Još nešto, duboki dekoltei, tipa "do pupka" su mi jako neukusni ali ono mali, tek da zagolicaju maštu, zašto da ne?! :whistle:

#26 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 October 2012 - 11:31

Kako i na deponiji, gde je još?


Može i na nekim drugim forumima da se nađe. Viđale su se te tange vs. grudnjaci rasprave.
Nego, jesi li razumeo to oko hormona, šta je pisac hteo da kaže?

#27 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 02 October 2012 - 11:56

Iako sam pripadnica lepšeg pola oduvek su me nervirali komentari devojaka i žena tipa: "Ma vidi onog kako mi bulji u dekolte! Kao da tako nešto nikada nije video." Mis'im stvarno! Pa zašto si se tako obukla?! A pa dolazila sam i u sukobe samo zato što sam otvoreno i direktno baš ovako iznosila svoje mišljenje. "Ja se to oblačim za sebe." Ma nije valjda, molim te?! To su gluposti. Ukoliko se žena tako obuče, ono što želi da postigne je privlačenje pažnje na sebe i naravno želi baš upravo takve poglede. Zato nemoj neko da kaže nešto protiv muškaraca koji takvom iskušenju ne da ne mogu već i ne bi trebalo da odole. :)
Momci, moju podršku imate. :wub:


Jel to ono ako obuce minic trazila je sex?

#28 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 02 October 2012 - 11:57

Može i na nekim drugim forumima da se nađe. Viđale su se te tange vs. grudnjaci rasprave.
Nego, jesi li razumeo to oko hormona, šta je pisac hteo da kaže?


Skoro sve teme sa ovog foruma mogu da se nađu i na nekim drugim forumima, pa se, ipak, ne premeštaju sa Politike, Društava (i) na Deponiju.
Oko hormona, ne znam, možda neko ima problema sa hormonima, razboli se, nije mu ni do čega, kamoli do dekoltea, recimo. Možda, opet, sa godinama pada nivo testosterona, pa počne čovek više da se zanima za nezavisnu Vojvodinu, zaboravi na druge lepote u životu.

#29 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 October 2012 - 12:13

Skoro sve teme sa ovog foruma mogu da se nađu i na nekim drugim forumima, pa se, ipak, ne premeštaju sa Politike, Društava (i) na Deponiju.


Grešiš ako misliš da je ovaj forum kao većina onih na kojima se "ozbiljno" raspravlja o dekolteima usput poturajući ih slepima, gayevima, aseksualnima i "manjini" heteroseksualnih pod nos.

Oko hormona, ne znam, možda neko ima problema sa hormonima, razboli se, nije mu ni do čega, kamoli do dekoltea, recimo. Možda, opet, sa godinama pada nivo testosterona, pa počne čovek više da se zanima za nezavisnu Vojvodinu, zaboravi na druge lepote u životu.


Razbole se, OK, i sad ih treba uvoditi u ovu "veselu" temu? Tvoje, i bizarnosti likova poput tebe, ne bi trebale da zauzimaju mesto drugim, normalnijim pričama na ovom forumu.
Možda tebi predstavlja zadovoljstvo da se baviš samo sexom (nikako politikom, amerikama, vojvodinama, kosovarima i sl.) na forumu kad ti je to već onemogućeno u stvarnosti.

#30 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 02 October 2012 - 12:30

Grešiš ako misliš da je ovaj forum kao većina onih na kojima se "ozbiljno" raspravlja o dekolteima usput poturajući ih slepima, gayevima, aseksualnima i "manjini" heteroseksualnih pod nos.

Šta god da ti znače nacodnici, šta god da si hteo da kažeš, čak i ako ti je jasno šta si hteo, ovoj temi nije bilo mesto na deponiji, sve dok ti nisi počeo da pišeš na njoj.

Razbole se, OK, i sad ih treba uvoditi u ovu "veselu" temu? Tvoje, i bizarnosti likova poput tebe, ne bi trebale da zauzimaju mesto drugim, normalnijim pričama na ovom forumu.
Možda tebi predstavlja zadovoljstvo da se baviš samo sexom (nikako politikom, amerikama, vojvodinama, kosovarima i sl.) na forumu kad ti je to već onemogućeno u stvarnosti.

Eto, kako ti lepo razumeš čoveka. I što bi se meni uskratilo to malo zadovoljstva na forumu, da pričam o sexu, ako je priča o dekolteu priča o sexu.