Jump to content


Photo

KK Radnicki 2012/2013


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3319 replies to this topic

#1891 princeton

princeton
  • Members
  • 1,980 posts

Posted 09 April 2013 - 02:30

Ja vjerujem da timovi koji znaju kvalitetno odigrati zonu, da bez problema igraju i covjeka timski, a i obrnuto tj. ako ne mozes zaustaviti odbranom "covjeka", imaces problema i u zoni. Zona je samo specijala za par minuta, cisto da protivnika zbunis koncepcijom. Protiv timova kao sto su Mega, i igraca kao Bobi, bih mijenjao odbranu sto je vise moguce, ne bih se zadrzavao vise od 3 posjeda na istoj odbrani, malo presing pa zona 2-3, pa 3-2, pa covjeka sa centrom ispred Bobija, pa sa udvajanjem uz base line, pa udvajanje u sredinu itd. Mladi timovi poput Mege su nestrpljivi, i cim vide promjenu odbrane pokusavaju ishitrenim rjesenjima i zaborave koji su im glavni aduti. Centri poput Bobija su spori i nemaju dobro kretanje bez lopte, vec se zabetoniraju i cekaju loptu. Dok on skonta koja je odbrana i pitanju i gdje treba da se postavi, lopta se vec swing-uje na drugu stranu, pa onda sve iz pocetka. Taman pokupi napad, ti vec postavis drugu odbranu. Dule je dr. mr. za ove stvari.

#1892 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 09 April 2013 - 05:57

To su gluposti, koje se pojave svaki put kad se pukne utakmica. Nije ni Capin toliki majstor da mu 3,4 trojke u kljucnim momentima jednostavno iscure iz obruca.

 

 

ne znam, samo prenosim kako sam čuo - utakmicu nisam gledao jer nisam bio u čaršiji, a oni slepci sa RTSa forsiraše Partizan - Vojvodina koji je ko fol veći derbi od ovoga....:ajme: 

 

 

kako bilo znam da poraz nije smetao da se posle pravi lumperajka u diTreviu......:D



#1893 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 April 2013 - 10:59

@princeton, slazem se potpuno sa tobom, samo sto mislim da nama da pobedimo Megu ne treba toliko truda. Samo mislim da ipak treba malo vise od toga da igramo nekog coveka sa preuzimanjem i potpunom pomoci (centar izlazi na pik, Bobi ostaje sam), zato sam i pomenuo zonu 2-3, menjanje zone, presing (ne znam da li smo ga jednom odigrali ove sezone, izuzev kad jurimo prednost u poslednjem minutu) su sci fi.



#1894 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 09 April 2013 - 14:36

НИКОЛИЋ: ИМАМО КВАЛИТЕТ ЗА ТРИЈУМФ У ДЕРБИЈУ
 
- Раднички је доста утакмица у гостима одиграо како ваља и победио. Свако сваког може да надигра, то важи за целу сезону, па и ми Звезду у Пиониру. Играли су и они доста отворених утакмица на домаћем терену. Победиће ко буде расположенији за игру, сматра МИРОСЛАВ НИКОЛИЋ
 
 
+
 
форумашки видео-клип АЛЕКСАНДАР ЋАПИН - МВП ЈАДРАНСКЕ ЛИГЕ 2012/2013

Edited by ppns, 09 April 2013 - 15:10.


#1895 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 10 April 2013 - 00:39

ОДЛАГАЊЕ УТАКМИЦА ЧЕТВРТОГ КОЛА СУПЕРЛИГЕ
 
Због дана жалости, на основу одлуке Владе Републике Србије, одлажу се утакмице четвртог кола Суперлиге за четвртак 11. април 2013. године. Налаже се свим клубовима да до среде 10. априла 2013. године у 12 часова закажу термине одигравања утакмица.
 
 
Из тог разлога Црвена звезда ће крагујевачки Раднички дочекати у четвртак 11. априла. Тачно време одигравања меча биће познато у среду пошто је неопходно да се усагласе сви детаљи око директног телевизијског преноса.
 
УТАКМИЦА ПЕТОГ КОЛА РАДНИЧКИ-ВОЈВОДИНА БИЋЕ ОДИГРАНА У ПОНЕДЕЉАК, А ТАЧАН ТЕРМИН БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО НАЈАВЉЕН.


#1896 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 10 April 2013 - 00:44

 

НИКОЛИЋ: ИМАМО КВАЛИТЕТ ЗА ТРИЈУМФ У ДЕРБИЈУ
 
Победиће ко буде расположенији за игру, сматра МИРОСЛАВ НИКОЛИЋ
 

 

 

Kako kod Mute to sve lagano ide... :D



#1897 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 10 April 2013 - 09:40

Jedna lepa vest, Sinovec je nocas dobio sina...

#1898 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 10 April 2013 - 23:57

ЗВЕЗДА-РАДНИЧКИ У ЧЕТВРТАК ОД 18:00, РАДНИЧКИ-ВОЈВОДИНА У ПОНЕДЕЉАК ОД 19:00
 


#1899 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 April 2013 - 18:50

Mc mislim da nema mestu ljutnji na Mutu, bar kad je ovaj zadnji napad u pitanju. Čini mi se da je tražio tajmaut.

 

 

Ćapin sa druge strane katastrofalna odluka, kao da je bilo 2 sekunde do kraja, odigrao 1 na 5, svi ostali poređani na trojci. Ako je već bila dovoljno dvojka, morao je White da rešava.



#1900 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 11 April 2013 - 18:53

Slazem se da je ipak Vajt trebao da resava jer odigrao odlicno II poluvreme.Nakon -2 na HT na kraju indeks 19...



#1901 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 April 2013 - 18:59

Slazem se da je ipak Vajt trebao da resava jer odigrao odlicno II poluvreme.Nakon -2 na HT na kraju indeks 19...

 

 

pa to, ja sam pogledao negde na početku treće, imao je -3 od toda mislim samo jedan promašaj... uz to, kad već treba dvojka, njegova atletika mnogo lakše dođe do izražaja

 

Ako je Muta stvarno tražio to, onda velika greška zapisničkog. Ali svejedno mi je ipak Ćapin tu najnejasniji.



#1902 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 11 April 2013 - 19:08

 

Muta besan na delegate koji mu nisu dali tajm - aut pred poslednji napad."Zapisnički sto spava stalno, to su odgovorna lica koja su plaćana"



#1903 Nelson

Nelson
  • Members
  • 68 posts

Posted 11 April 2013 - 19:12

Muta ima pravo da se ljuti na zapisnicki sto, ali imaju i navijaci radnickog sto je izgubio utakmicu.



#1904 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 11 April 2013 - 19:44

Trener Radničkog Miroslav Muta Nikolić grmeo je na konferenciji za medije posle poraza u derbiju od Crvene zvezde. Razlog za to bio je propust zapisničkog stola, koji nije primetio signalizaciju tajm-auta sa gostujuće klupe u poslednjem napadu.

"Molim novinare da ne pišu navijački. Sram bilo zapisnički sto pto mi nisu dali tajm-aut deset sekundi pre kraja meča. Jesu li oni plaćeni samo da sede ili da rade svoj posao. Nisam siguran da li su bili koraci Rakočevica, to ću pogledati na snimku. Neću da gresim dušu i mi smo grešili tokom utakmice, imali smo dosta otvorenih šuteva. Ćapin to nije iskoristio (1/10 za tri)."

 

Da li mislite samo na zapisnički sto ili na suđenje generalno.
"Ne pričam o suđenu, ako treba nekom da se zameri onda je to Belošević, posto je on glavni. Nisu mi dali tajm-aut i nisu dosudili korake, sramih bilo. O tome šta rade za zapisničkim stolom pitajte Bojića i kompaniju. Mi u Srbiji grešimo što pravimo samo dobre igrače, a tebamo da pravimo i dobre trenere i sudije, ali to ne radimo", rekao je Nikolić.

 

Nakon toga na tapetu su bili predstavnici Sedme sile...
"Ne znam ko je gori od vas, da li novinari zvezdaši ili partizanovci, pošto u novinama stavljate „Zvezda loša“ ili „Partizan loš“, a nas dole u ugao mali tekst. Ne znam zašto nije obrnuto. Zalažem se za objektivnost u ligama, ali to niko ne shvata. To je verovatno što vodim tim iz provincije. Ali mi smo gospoda bili u provinciji ili ovde“.

 

Da li ste zadovoljni ekipom, jer mnogi smatraju da ste u ABA ligi imali najjači sastav?
"Ja sam prezadovoljan, ali nisam siguran da li imam najaču ekipu, jer bi sa nekim drugim timom sigrurno bio šampion. Pitaju me mnogi da li stručan da vodim Radnički, pa nije Radnički Real Madrid", u svom stilu je zaključio Nikolić.

:hail:  :hail:  :hail:



#1905 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 11 April 2013 - 19:47

Kosta Vasić
@Kole_srb 7m
Muta je imao jako interesantno
izlaganje na kzm, pomenuo je i
"poraz od Mega Frizure". Samo
nije obrazlozio netrazenje
tajmauta na kraju...