Jump to content


Photo
- - - - -

FK Napredak Krusevac


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 28 June 2013 - 10:09

Milan Lešnjak je vodio čini mi se neku od naših mlađih reprezentacija. 

 

Jedva čekam da vidim Napredak u JSL sledeće sezone, od mnogo ljudi sam čuo da stvarno imaju dobru ekipu i da bi lako mogla da zauzme već sledeće sezone viskoko mesto u ligi. Mislim da je klubu najbitnije da sačuva Gavrića koji je bio na probi u Holandiji u Vitesseu mislim i Bojića za koga su zainteresovani isto Holanđani.

 

Čestitke za ulaz u JSL ;)



#17 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 08 December 2013 - 15:42

Na današnji dan pre 68 godina osnovan je FK Napredak

37a06e4a72d6cb27621f1ed829bbee81_L.jpg

 

Radna akcija - 1976. godinaJedan nesvakidašnji poduhvat napravljen je leta 1976. godine. Tada je za samo dva meseca (61 dan) izgrađen kompletan fudbalski stadion! U rekordnom roku, zahvaljujući radnicima koji su radili i praznicima i nedeljom, ali i građanima Kruševca koji su pomagali  u svoje slobodno vreme, nikao je predivan fudbalski stadion Mladost, koji je zvanično otvoren 26. avgusta 1976. godine utakmicom protiv Zagreba u okviru Prve lige Jugoslavije.

stadion-radna-akcija-76.jpg

800px-Stadion_Mladost_Kru%C5%A1evac.jpg

 

Čestitam Čarapani...a trebao se setiti neko od vas ili ste vi ipak grad "blizanaca"....

 

FK_Napredak_Krusevac_transparent_logo.pn


Edited by Constantin Veliki, 08 December 2013 - 15:42.


#18 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 09 December 2013 - 10:56

"čarapani "  mnogo jaki u Bg eto sad ih ima pun kufer i u sns ali brzo zaborave rodni kraj



#19 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 10 December 2013 - 01:04

"čarapani "  mnogo jaki u Bg eto sad ih ima pun kufer i u sns ali brzo zaborave rodni kraj

Dodje covek nicim izazvan da omalovazava stanovnike jednog grada,a da se malo raspitao ili potrazio na net,znao bi da je BG odavno pun kufer carapana,i da to nema nikjakve veze sa SNS-om,vec je tako od WWII.KS nema univerzitet,ko je zeleo da studira odlazio je za BG,ko mrazi BG i zeleo je malo blize u Nis a ko je znao da nema sanse da upise u Nisu ili BG-u,isao je u Pristinu.E eto odakle pun kufer carapana u BG,rece covek a da se ne zapita gde je njegovih sugradjana pun kufer.

 

Izvinjavam se za OFF

 

Htedoh da napisem i odgovorim i da se zahvalim komsiji za cestitke za rodjendan za klub iz mog rodnoga grada,ali mi je nekako tesko da pisem sa mob-a,

 

I u pravu je nislija,KS je grad blizanaca,od 90 na ovamo klinci ili navijaju za CZV ili Par.,mada me raduje da sam na par utakmica koje sam uspeo da pogledam,bilo dosta gledalaca koji dolaze na istok i zapad sa decom i da se publika polako vraca na stadion,narocito ona malo starija,publika koja je u stvari pravi navijac Napretka a ne samo kada dolaze CZV ili Par.

 

Ja dugo nisam znao sta se desava u klubu(a i bolje) ali mislim da je ovo uprava koja radi za dobro kluba,posle 90-tih i partijskih lopova,pa preomene i jos gorih partijskih kadrova i krimosa koji su izigravali menadzere fudbalerima,klub polako staje na noge.

 

Sredjen je glavni stadion,ulozeno je u ekipu,konacno se rade dva pomocna terena i ono najvaznije dovedeni su bivsi fudbaleri za trenere   mladjih kategorija(da i  vam ne pricam ko je sve i kako trenirao mladje kategorije)

 

Grad i okolina zasluzuje jednog stabilnog superligasa,jer ljudi u ovom okrugu vole fudbal



#20 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 10 December 2013 - 08:34

Dodje covek nicim izazvan da omalovazava stanovnike jednog grada,a da se malo raspitao ili potrazio na net,znao bi da je BG odavno pun kufer carapana,i da to nema nikjakve veze sa SNS-om,vec je tako od WWII.KS nema univerzitet,ko je zeleo da studira odlazio je za BG,ko mrazi BG i zeleo je malo blize u Nis a ko je znao da nema sanse da upise u Nisu ili BG-u,isao je u Pristinu.E eto odakle pun kufer carapana u BG,rece covek a da se ne zapita gde je njegovih sugradjana pun kufer.

 

Izvinjavam se za OFF

 

Htedoh da napisem i odgovorim i da se zahvalim komsiji za cestitke za rodjendan za klub iz mog rodnoga grada,ali mi je nekako tesko da pisem sa mob-a,

 

I u pravu je nislija,KS je grad blizanaca,od 90 na ovamo klinci ili navijaju za CZV ili Par.,mada me raduje da sam na par utakmica koje sam uspeo da pogledam,bilo dosta gledalaca koji dolaze na istok i zapad sa decom i da se publika polako vraca na stadion,narocito ona malo starija,publika koja je u stvari pravi navijac Napretka a ne samo kada dolaze CZV ili Par.

 

Ja dugo nisam znao sta se desava u klubu(a i bolje) ali mislim da je ovo uprava koja radi za dobro kluba,posle 90-tih i partijskih lopova,pa preomene i jos gorih partijskih kadrova i krimosa koji su izigravali menadzere fudbalerima,klub polako staje na noge.

 

Sredjen je glavni stadion,ulozeno je u ekipu,konacno se rade dva pomocna terena i ono najvaznije dovedeni su bivsi fudbaleri za trenere   mladjih kategorija(da i  vam ne pricam ko je sve i kako trenirao mladje kategorije)

 

Grad i okolina zasluzuje jednog stabilnog superligasa,jer ljudi u ovom okrugu vole fudbal

totalno si promašio fudbal prijatelju!

uopšte minije namera bila da uvredim stanovnike Kruševca već sam hteo da ukažem na to da neki od rođenih "čarapana" kad se dočepaju glavnog grada zaborave na rodni kraj a mogli bi pomoći jer ima ih dosta na značajnim položajima a bilo ih je bogami i u prethodnim vlastima tu si apsolutno u pravu mad mi je pomalo čudno da koja god partija osvoji vlast na republici ima značajan broj "čarapana" u istoj ali valjda je to i odlika sposobnih i veštih ljudi 

Znam da se prvenstveno zbog škole odlazilo za BG Niš pa i Prištinu ali kao što rekoh mnogi su zaboravili korene to je bila poenta mog komentara bez ikakve namere da uvredim stanovnike KŠ, uostalom samo pre koji mesec sam imao mali sukob ovde na forumu sa jednim od meraklija baš oko KŠ i toga kakvi su tamošnji stanovnici