Jump to content


Photo
- - - - -

ВК Црвена звезда 2012/2013


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1293 replies to this topic

#1 dinozzo

dinozzo
  • Banned
  • 2,555 posts

Posted 26 August 2012 - 15:46

Браћо делије, звездаши пред нама је сезона која пуно обећава. Нисмо навикли да нас ватерполисти радују, али последњих пар година клуб полако, али сигурно стаје на ноге. Успели смо да стигнемо до другог места у првенству, вратили се у европу, у прошлој сезони смо ушли у финале плејофа и играли продужетке у првом мечу. Успели смо и да вратимо публику на ватерполо терене. Сматрам веома добрим популаризацију Ватерпола у Србији и драго ми је кад видим да се све више деце бави овим спортом.

Као што знате у Црвену звезду дошли су репрезентативци Андрија Прлаиновић, Душко Пијетловић и никола Рађен, као и црногорски репрезентативац Денис Шефик и Борис Вапенски из ВК Војводинa.

Posted Image

Највероватније ту појачањима није крај и сасвим је јасно да са свим појачањима ииграчима који су изнели прошлу сезону Звезда ће бити равноправан кандидат за освајање шампионске титуле.

Такође клуб има и озбиљне амбиције у Евролиги за коју ће се жреб одржати 7. Септембра.

Коначно и у српском ватерполу имамо две екипе које ће се равноправно борити за титулу и нема сумње да ће ово бити јако занимљива сезона.

Edited by dinozzo, 26 August 2012 - 16:06.


#2 dinozzo

dinozzo
  • Banned
  • 2,555 posts

Posted 29 August 2012 - 23:51

Koliko vidim postoje i najave da ce VK Radnicki da se ukljuci u borbu za nase najbolje igrace, resio mladja da se otvori. Bice very hot season.

Zna li ko sta je sa Nikicem, pisalo se da je prakticno nas...

Edited by dinozzo, 30 August 2012 - 00:00.


#3 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 30 August 2012 - 00:31

Отишао у Галатасарај.

#4 AtoBoldon

AtoBoldon
  • Members
  • 127 posts

Posted 30 August 2012 - 00:41

http://www.youtube.com/watch?v=FqAsFtqGEMw

#5 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 03 September 2012 - 23:08

Ватерполо: Звезда слободна у првом колу

#6 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 07 September 2012 - 12:16

Данас жреб за Евролигу

#7 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 07 September 2012 - 16:39

http://www.redstarbe...protivnike.html

Могли смо и боље да прођемо.

Edited by rsb93, 07 September 2012 - 16:40.


#8 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 08 September 2012 - 16:18

Црвено-бели ватерполисти су у петак сазнали имена својих ривала, а РСБ.инфо вам представља Звездине противнике у групној фази Евролиге.

Ко су Звездини противници у Евролиги?

#9 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 11 September 2012 - 11:55

Je l može neko da ispiše trenutni zvezdin roster?

#10 rsb93

rsb93
  • Members
  • 316 posts

Posted 11 September 2012 - 17:11

Шефик, Драксимовић, Страхиња Рашовић, Виктор Рашовић, Пијетловић, Ешкерт, Стојчић, Вапенски, Прлаиновић, Рађен, Милићевић, Аврамовић, Ивошевић, Ранђеловић. Ово су ти они најбитнији. А има ту још пар млађих играча који ће да играју против Бањице, Дунава итд.

#11 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 September 2012 - 00:16

Ako vas lik i delo bivseg ministra toliko interesuju imate PDF Politika. Jos jednom, patkometrija nije dozvoljena na ovom PDFu.

#12 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 13 September 2012 - 08:44

Ako vas lik i delo bivseg ministra toliko interesuju imate PDF Politika. Jos jednom, patkometrija nije dozvoljena na ovom PDFu.


Pa ne prica se ovde o njemu kao ministru nego kao prvom coveku i finansijeru VKCZ (ili kako god). Sutra kad uhapse kriminalce Djurica i Ruzica zbog pronevere novca ili kriminalca Covica zbog organizovanja ubistva premijera mislis da treba brisati postove na temama FKP ili KKCZ (ili kako god) ?
Mislis da ne treba da se prica o tome? Naravno da treba da se prica jer su u Srbiji sport i politicari&mafija najtesnje povezani i sve sto se desava njima najdirektnije utice na srpski sport.

Edited by Starešina, 13 September 2012 - 11:33.


#13 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 September 2012 - 11:27

Treba da se prica o tome, na odgovarajucoj temi. Ovo nije odgovarajuca tema, jer smo postavili nova pravila u skladu sa novom situacijom u nasem vaterpolu. Stvarno nemam nameru da sedim po ceo dan na forumu i izigravam dadilju zato sto bi pojedini malo da hodaju po zici, isprobavajuci moje strpljenje i fleksibilnost postavljenih pravila. Ovo nije navijacki forum i meni ne pada na pamet da zabranjujem pisanje navijacima na komsijskom topiku, ali necu tolerisati apsolutno nista sto se moze izroditi u patkometriju i pljuvacinu, a tvoj post je mogao vrlo lako biti okidac za tako nesto, i ti to dobro znas. Dulic je politicar, kao i Dinkic recimo, i za njihove malverzacije koje imaju direktne veze sa klubovima ciji su finansijeri/direktori/funkcioneri ovde ce biti mesta, ako se takve stvari dese. A za malverzacije u koje su ukljuceni ljudi u klubovima, ali koje nikakve veze sa klubovima nemaju, postoji PDF Politika.

#14 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 13 September 2012 - 11:59

Cudnovata logika; Postavio sam vest o predsedniku VKCZ preti dugogodisnja robija ako mu dokazu politicke malverzacije sto bi samim tim dovelo do strasnih posledica za klub.
Niti sam iskomentarisao, niti bilo sta uradio sto bi moglo da dovede do patkometrisanja - cisto iskopirao vest za koju verujem da bi interesovala ljude koji prate ovaj klub a i vaterpolo u Srbiji. To sto nekoga to moze da pogodi je sasvim druga stvar ali stvari tako stoje - ja ih nisam izmislio.

Isto tako, to sto je nekim ljudima okidac kad navijac Partizana ostavi post na ovom topiku ili na VK Radnicki (brisao si neke komentare na moju vest da je Buric dosao, to se verovatno secas) bez obzira
na njihov sadrzaj je stvar koja se potpuno drugacije resava.

#15 Aca informacija

Aca informacija
  • Members
  • 346 posts

Posted 13 September 2012 - 12:14

Evo ja pratim ovaj klub a i vaterpolo ( ne samo u Srbiji ), i uopšte me ne interesuje Oliver Dulić, ni Viktor Jelenić, već samo Dejan Savić i igrači. Takođe, zanima me šta ti kao navijač Partizana misliš o ovom timu Crvene Zvezde, koliko može u prvenstvu i EL ? Za početak bi mogao to da napišeš, a ne već na prvoj stranici raspravljate o Duliću, Dinkiću i kompaniji.