Jump to content


Photo
- - - - -

Da li je ovo za smrtnu kaznu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 22 August 2012 - 11:43

OVAKVO zlostavljanje ne zaslužuje novčanu kaznu, nego bar doživotnu robiju. Jer taj stvor je opasan i po ljude, a ne samo po jadne životinje. Znam da postoji tema o zlostavljanju životinja ali ovo je za streljanje. Treba vratiti smrtnu kaznu!
Upozoravam vas da video nije lako odgledati!
Tekst - KLIK!

#2 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 22 August 2012 - 12:19

Da li je ovo za smrtnu kaznu?

jeste

#3 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 22 August 2012 - 12:39

Nije, ovo je za zatvor. Ne preterujte.

Kako je lepo primetila (Tanja Ivezovic) najveci problem je u ljudima koji ne reaguju na mucenje zivotinja, iako je dobro sto su uopste poceli da reaguju poslednjih godina. Da sam na mestu vozaca koji je ovo snimao, zaustavio bih se ispred vozila koje vuce zivotinju i na taj nacin ga onemogucio da to nastavi da radi ili pozvao policiju. Jebese to sto je okacen snimak nakon 3 dana na YT:



Inace se slazem da ko moze da sadisticki muci zivotinju moze da povredi i ljude. Za njih je potrebno uvesti neku watch listu kao i za seksualne prestupnike.

#4 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 22 August 2012 - 12:42

Inace se slazem da ko moze da sadisticki muci zivotinju moze da povredi i ljude. Za njih je potrebno uvesti neku watch listu kao i za seksualne prestupnike.


To je obično uvertira (mučenje životinja) za zlostavljanje ljudskog bića.

Edited by Pitbull, 22 August 2012 - 12:42.


#5 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 22 August 2012 - 15:52

VOJISLAV SAVOVIC - Danilovgrad, Crna Gora - mucitelj, neljud, psihopata, TRAGOVI MU SMRDE NECOVJESHTVOM!

Pre bilo kakve kazne, vezala bih a ularom i provozala na istoj relaciji. On je to zasluzio za razliku od mucenog stvorenja.

Da li iko ima podatak koliko je magarac povredjen i gde se danas nalazi?
Ne mogu a da ne podsetim: Milinog mucitelja jos nisu nashli.

#6 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 22 August 2012 - 16:04

Ovo je za jednu dugu zatvorsku kaznu i obrazovanje o suzivotu sa ostaljim stanovnicima nase planete Mene je takodje pogodila vest da je po snimanju ovog dogadjaja, snimatelj otisao kuci i odspavao, umesto da je otisao u prvu policijsku stanicu i prijavio.

#7 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 22 August 2012 - 16:44

@highlanderka
Mislim da je magarac uginuo.

#8 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 22 August 2012 - 17:45

Ne mogu a da ne podsetim: Milinog mucitelja jos nisu nashli.


Naci ce ga, verovatno, kada pocne da sece ljude.

#9 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 24 August 2012 - 09:22

Magarac je , na sreću, živ.

#10 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 24 August 2012 - 15:29

VOJISLAV SAVOVIC - Danilovgrad, Crna Gora - mucitelj, neljud, psihopata, TRAGOVI MU SMRDE NECOVJESHTVOM!

Pre bilo kakve kazne, vezala bih a ularom i provozala na istoj relaciji. On je to zasluzio za razliku od mucenog stvorenja.

Da li iko ima podatak koliko je magarac povredjen i gde se danas nalazi?
Ne mogu a da ne podsetim: Milinog mucitelja jos nisu nashli.


Ne mogu da verujem da su magarca predali u iste ruke koje su ga mucile!
Sasvim sam sigurna da magarac nije zbog ljubavi pokushao da pobegne, verovatno je mucen i pre ovog uzasa i zato mi je neshvatljivo da je opet sa tim ljudima?
S druge strane, kako mogu da se javljam na crnogorske sajtove i da zahtevam pravdu za zivotinje kad se u mojoj drzavi zivotinje mrcvare a da za to niko ne odgovara.

Drago mi je zbog magareta, drzim mu palceve da mu sledeci put bekstvo uspe.

#11 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 24 August 2012 - 15:39

Ne mogu da verujem da su magarca predali u iste ruke koje su ga mucile!
Sasvim sam sigurna da magarac nije zbog ljubavi pokushao da pobegne, verovatno je mucen i pre ovog uzasa i zato mi je neshvatljivo da je opet sa tim ljudima?
S druge strane, kako mogu da se javljam na crnogorske sajtove i da zahtevam pravdu za zivotinje kad se u mojoj drzavi zivotinje mrcvare a da za to niko ne odgovara.

Drago mi je zbog magareta, drzim mu palceve da mu sledeci put bekstvo uspe.

...ili da kreten omasti bukagije :furious:

#12 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 25 August 2012 - 20:47

Pitaju Podgoričanina – Što misliš o onom magarcu sa Mareze? Čovjek zastane, pa kaže – Ne znam, valjda mu je ovo posljednji mandat...

Makar nekakva "korist" od ovog okrutnog mucenja.

edit: za one koji nijesu upoznati s lokalnm desavanjima, podgoricki gradonacelnik zivi na Marezi.

Edited by leone, 25 August 2012 - 23:28.


#13 helena.spasicka

helena.spasicka
  • Members
  • 6 posts

Posted 24 September 2013 - 12:55

strasno na sta su sve ljudi spremni