Jump to content

Photo
- - - - -

Novi komentatori Nindza ratnika

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

Poll: Nindza ratnici (55 member(s) have cast votes)

Smeniti nove voditelje Nindza ratnika zbog vulgarnosti i zato sto jednostavno nisu smesni!

1. DA (33 votes [60.00%] - View)

Percentage of vote: 60.00%

2. NE (22 votes [40.00%] - View)

Percentage of vote: 40.00%

Vote Guests cannot vote

#61 BorisDJ

BorisDJ
  • Members
  • 2 posts

Posted 05 February 2013 - 14:01

Morao sam da se registrujem samo kako bih rekao da obozavam da gledam nindza ratnike, banzuke i slicno, ali je to pored ove dvojice prosto nemoguce! Brakus i tu i tamo, zna i da se kontrolise i da kaze po nesto smesno, ali ovaj drugi, kako se zove, Vladimir valjda. Bolje neka se drzi citanja sportskih vesti i to je to. Mislim da on zvanicno moze da se proglasi najneduhovitijim covekom na svetu, ili bolje covekom sa najglupljim smislom za humor na svetu. Prosto da se covek zapita koliki mu je IQ kad moze da zbija onakve sale.  Ako ubrzo ne promenite "Vlakija" bolje da prestanete da emitujete emisiju. Kapiram ja i da je takva emisija, i da im je zadatak verovatno da budu duhoviti, ali oni to prosto nisu! I ne razumem zasto moraju da kopiraju Miljana i Ivana. Prosto nisu na njihvom nivou i to je to. DEGUTANTNO, IRITANTNO, BEZ SMISLA ZA HUMOR. Prve 3 stvari koje mi padnu na pamet kad pomislim na ove voditelje i nindza ratnike. Pozdrav

#62 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,554 posts

Posted 05 February 2013 - 23:00

Ovu emisiju  vecina nas gleda porodicno! Treba povesti racuna o recniku, sve vise su vulgarni! Mislim da nema smisla lupetati gluposti, pogotovu u ovom terminu!!

A da probate da deci, recimo, citate knjige? Ili ih vodite negde... bilo gde, ali dalje od televizora?

Sama ideja da na televiziji - bilo kojoj, uz moguci izuzetak stvari kao sto su Animal Planet - ne ocekujete lupanje gluposti je smesna. A i tuzna u isti mah.

#63 Sljiva

Sljiva
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 March 2013 - 14:35

Dajte aktuelnim komentatorima Nindza ratnika neki drugi posao, vratite Ivana i Miljana!
Mnogi ljudi ne gledaju nindza ratnike otkako tu emisiju ne vode Ivan i Miljan nego ovi losi komentatori.

#64 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 26 March 2013 - 15:49

Sta je sa ratnicima? Daj ubacujte banzuke,manite se ovih gluposti.

Vlaki! Braki!