Jump to content

Photo
- - - - -

Novi komentatori Nindza ratnika

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

Poll: Nindza ratnici (55 member(s) have cast votes)

Smeniti nove voditelje Nindza ratnika zbog vulgarnosti i zato sto jednostavno nisu smesni!

1. DA (33 votes [60.00%] - View)

Percentage of vote: 60.00%

2. NE (22 votes [40.00%] - View)

Percentage of vote: 40.00%

Vote Guests cannot vote

#16 melankolic

melankolic
  • Members
  • 24,359 posts

Posted 03 September 2012 - 12:18

Ovaj drugi ne vari prasetinu po splavovima kao ovi "kulturica" novinari kojima se neki ovde dive.

#17 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,502 posts

Posted 03 September 2012 - 12:38

Ne znam.
Nemam pojma ko je lik. Znam samo da mi nije "leg'o".
Nisam ni Brakusom oduševljen, da se razumemo, ali kao što rekoh - na njega sam ogugl'o.

#18 tvrtko

tvrtko
  • Members
  • 1 posts

Posted 03 September 2012 - 20:14

da se razumemo,ni voditelji na foxu nisu bili dobri...preglumljivali su i utripovali su se da su zvezde,ali su bili prvi pa ih je neko i zgotivio...na eurosport-u se godinama davala emisija VIKINGS koja je u stvari preteca ovih nindza ratnika...ja sam godinama to gledao i uzivao...sada mi komentari smetaju,jer su gomila gluposti...ova dvojica na b92 su KATASTROFA!!!!...predstavnik Bosne je polupismeni i neobrazovani lik koji je na tv iz ne znam kojih razloga...Brakus je Brakus,ali mu ovo nije trebalo...pustite nindza ratnike bez komentara i eto vam veoma gledane emisije...

#19 Dutchman

Dutchman
  • Members
  • 3 posts

Posted 04 September 2012 - 11:59

Izgleda da je moj smisao za humor bio enormno impresivan, pa je izbrisan. Hah, idem do WC-a, veoma mi je krivo :rotflmao:

#20 Lella

Lella
  • Members
  • 1 posts

Posted 04 September 2012 - 20:19

otvorila sam nalog na ovom forumu samo da bih se pozalila na ove krajnje nezanimljive komentatore .... ocajni su :ajme: ... ajd brakus tu i tamo, ali onog bosanca necu ni da komentarisem, lupeta neke gluposti, boze me sacuvaj :krsta: kad krene, mislim da ni sam ne zna sta hoce da kaze... da li misli da je zanimljiv ili mu je ispod casti da vodi ovakvu neku emisiju pa onoliko lupeta, nemam pojma, ali mnogo je naporan za usi... bas steta za Nindza ratnike... to je fenomenalana emisija, uvek sam uzivala gledajuci a sad ... tuga :-1:

tako da MOLIM NADLEZNE NA B92 DA PROMENE KOMENTATORE .... PLLLLLLLLLLLIZZZZZZZZZZ

#21 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 05 September 2012 - 20:10

u danasnjem svetom trenutku kada Nagano Makoto napokon postaje nindza ova 2 salabajzera su uspeli da us.ru !!
Koki je tupson ali Brakus se trudi da ga stigne (uspeva mu) jer je lojalni kolega pa mu je glupo da boske strci !!
Zakljucak; i tisina ponekad sve govori-iskljucite ton jos uvek necemo b92 (uskoro,kako su krenuli)

#22 sumiko

sumiko
  • Members
  • 1 posts

Posted 06 September 2012 - 22:14

Upropasili ste sjajnu zabavnu emisiju koju je volela cela moja porodica. Smejali smo se do suza uz prethodne voditelje.
Neznam čija je odluka da odaberu ovaj tim ali grdno je pogrešio. Posebno kod ovkog kog su doveli iz zabitih krajeva bivše nam države(čitaj vukojebine) Čovek je najneduhovitija, najvulgarnija, seksistička pojava na TV-u u zadnjih 100 god!!!!
Molim vas PROMENITEEEEEEEE VODITELJE!!!!!!

#23 Νίκος

Νίκος
  • Members
  • 314 posts

Posted 07 September 2012 - 13:54

Prethodni su dosadni do bola. Prenosi utakmica ili Nindža ratnik, njima sve to isto.
Glupiranje, audio i video. Šta drugo i treba očekivati od ovakvih emisija?

:thumbs:

#24 omeggga

omeggga
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 September 2012 - 19:39

Ranije sam gledao ovu emisiju jer je zabavna a tome su mnogo doprineli komentatori Ivan i Miljan.
Sad ne mogu da gledam nove epizode upravo zbog jednog od ovih novih komentatora odnosno Darka Kokorusa,koji je nesnosan,patetican,pokusava da bude duhovit a samo uspeva da iritira....jos ovaj njegov akcenat....ma ne mogu da ga smislim nikako,ide mi na zivce.Steta za emisiju,dobra je.
Ako iko od uticajnih na b92 ovo cita,molim neka ga maknu sto pre dok skroz nije unistio gledanost....
Uzas!!!!!

#25 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 13 September 2012 - 07:42

Pre neki dan sam prvi put gledao ratnike nove.
Obojica su mi ok.
Treba im dati i prenose utakmica.
Kad je takav tim radio na radiju gledale su se utakmice sa iskljucenim tonom i slusao se prenos sa radija.

#26 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 14 September 2012 - 19:31

Pre neki dan sam prvi put gledao ratnike nove.
Obojica su mi ok.
Treba im dati i prenose utakmica.
Kad je takav tim radio na radiju gledale su se utakmice sa iskljucenim tonom i slusao se prenos sa radija.

nesto si ti pobrkao decace,Brakus je bio na Golf radiju i pratio rezultate kladionice (savrseno je to radio)
a nesretni Kokorus je sa nekom "vezom" stigao do 92-ke !!
Utakmice koje su se "gledale" na radiju su bile na frekvenciji Yu radija !!!
Mazohisti samo gledaju ratnike sa ukljucenim tonom-SMENA

#27 melankolic

melankolic
  • Members
  • 24,359 posts

Posted 14 September 2012 - 19:39

Smarate više sa tom antibosanskom kampanjom. Ovo je emisija potpuno besmislenog sadržaja (posebno učesnika) i ne očekuje se od komentatora da prenose klizanje.
Mogu da zamislim kako biste reagovali da vam se čovek afričkog, hrvatskog ili recimo albanskog porekla kandiduje za predsednika; pa to bi bilo nešto kao ovo "vraćajte nam našeg Tomu i Borisa".
Ne smetaju vam Aca Stojanović i Duško Korać i njihova lupetanja od kojih bi se stideo bilo koji lokalni medij u uređenoj zemlji a ne javni servis koji u Srbiji dopušta da se ta dvojica jadnika obraćaju milionskom auditorijumu. Bitno je da pričaju "naški" da bi ksenofobi bili zadovoljni.

#28 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 14 September 2012 - 22:21

zahvaljujem na komplimentu, ali stvarno nema potrebe :)
izgleda da se nisam dobro odrazio
ekipa koja sad komentira ratnike na b92 bi bila dobra da prenosi utakmice na nacin kako je to svojevremeno radio yu radio sa dvojicom komentatora

#29 vasav

vasav
  • Members
  • 4 posts

Posted 16 September 2012 - 15:23

jezivi su, to je fakat...a njihova uza rodbina ocigledno je u manjini na ovom forumu ;) ...zvanican je ekavski u Srbiji, i nema spora da komentator,novinar,voditelj treba da govori cisto,gramaticki,pravopisno pravilno...ali to je manje vazno u odnosu na neduhovitost i primitivizam pomenutog voditelja..Brakus i Boze pomozi, ali sto rece onaj =kao da se i on trudi da sustigne Bosanskog kolegu,da mu ne odmakne u lupetanju...ne znam, pokusavam da gledam bez tona,ali ipak...daljinac je spas...

#30 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,497 posts

Posted 16 September 2012 - 15:34

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: