Jump to content


Photo

HAARP u Srbiji?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#31 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 17 May 2013 - 23:12

sH44j4O.jpg

 

Gayification.



#32 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 18 May 2013 - 00:06

Znaci hoces da mi kazes da to sto sam gledao avion koji prolece, ostavlja taj trag i to kako se taj trag u roku od oko sat vremena prosirio na ono sto je na slici treba da smatram kao iluziju, a da verujem tvojim recima? Ovo je neverovatno. Hahahahahahahahahahaaaaa

 

Znaci dosli smo do toga da ti koji to nisi gledao "znas" sta je to na slici, a ja koji jesam gledao, "ne znam". Ovo je stvarno vrhunski!

 

Vrhunski nego sta!

 

A kako znam, pa postavio si slike, zar ne? Problem je sto ti ne znas u sta si gledao, na tvojim slikama jos stosta ima a ne pominjes. Iluzija je ono sto si umislio a ne sta si video.


Edited by ravnicar, 18 May 2013 - 00:32.


#33 kolajcak

kolajcak
  • Members
  • 150 posts

Posted 18 May 2013 - 21:08

Ma kako da ne. Ja ipak pre biram da verujem sopstvenom iskustvu, nego onome sto ce me o tome nauciti oni koji su na istom kraju primanja kao i oni koji te tragove ostavljaju ;).



#34 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 18 May 2013 - 22:50

Ma kako da ne. Ja ipak pre biram da verujem sopstvenom iskustvu, nego onome sto ce me o tome nauciti oni koji su na istom kraju primanja kao i oni koji te tragove ostavljaju ;).

 

Ja tebi sve lepo i polako, da se ne sekiras i mirno spavas a ti meni ovako!

 

Evo mozemo ponovo! Opisi opet sta si video, okaci sliku po sliku ali da mi oznacis stranu sveta koja se na fotografiji vidi, kako bih mogao da ti dam jos neki podatak.   


Edited by ravnicar, 18 May 2013 - 22:51.


#35 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 May 2013 - 03:28

Ja tebi sve lepo i polako, da se ne sekiras i mirno spavas a ti meni ovako!

 

Evo mozemo ponovo! Opisi opet sta si video, okaci sliku po sliku ali da mi oznacis stranu sveta koja se na fotografiji vidi, kako bih mogao da ti dam jos neki podatak.   

 

Ma nista ti ne vredi, otkriven si kao covek na istom kraju primanja od Njih... jedino nam nas forumski klo(v)n nijedan jedini put - kao ni njegovi budalasti istomisljenici - nije objasnio Ko Su To Oni Koji Te Tragove Ostavljaju, pa jos za to imaju i primanja...

 

(Naravno, ne bi objasnio ni na Kom Je On Kraju Primanja i Cijih, ali hebiga kad bi neko postavio to pitanje, onda bi verovatno ispao teoreticar zavere, paranoid i slicno, naime ko bi ikad mogao pomisliti da, recimo, ravnicar radi za neka Primanja, a kolajcak ne radi za neka Primanja? Paradoks, zar ne?)



#36 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 19 May 2013 - 11:35

Ma nista ti ne vredi, otkriven si kao covek na istom kraju primanja od Njih... jedino nam nas forumski klo(v)n nijedan jedini put - kao ni njegovi budalasti istomisljenici - nije objasnio Ko Su To Oni Koji Te Tragove Ostavljaju, pa jos za to imaju i primanja...

 

(Naravno, ne bi objasnio ni na Kom Je On Kraju Primanja i Cijih, ali hebiga kad bi neko postavio to pitanje, onda bi verovatno ispao teoreticar zavere, paranoid i slicno, naime ko bi ikad mogao pomisliti da, recimo, ravnicar radi za neka Primanja, a kolajcak ne radi za neka Primanja? Paradoks, zar ne?)

 

Ne desava se cesto da me proglasavaju za izdajnika i placenika, no dacu mu sansu. Ima vremena za dodatna pitanja.



#37 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 19 May 2013 - 12:48

Ja ipak pre biram da verujem sopstvenom iskustvu, 

 

4tk2ex.jpg

 

zjc8ap.jpg



#38 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 May 2013 - 13:03

Xaxaxa, Vjeko, a ti mislis da forumski zaveroloski klo(v)n ne vlada putovanjem kroz vreme? :rotflmao:



#39 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 19 May 2013 - 13:38

Sad ga oteraste! 



#40 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 19 May 2013 - 13:54

Nadam se da nisu, bilo bi šteta. Još uvek nije prozborio koju na temu Roswell, Lizard-People, Moon Landing Hoax, Subliminal Advertising...

 

:)


Edited by pixel, 19 May 2013 - 14:05.


#41 kolajcak

kolajcak
  • Members
  • 150 posts

Posted 19 May 2013 - 14:25

Pa ja nisam ni rekao da cu postaviti slike od pre neki dan, mada imam i njih, vec sam postavio one na kojima je najocitije da se ne radi o obicnim tragovima aviona, a to je 20 mart. Imate na temi o 9/11 kad sam spomenuo u nekom postu kako su nas isprskali 20. marta. Postavicu i slike od neki dan, pa neka pixel proveri koji je datum na njima. Uostalom, sta si ti sa ovim dokazao?

Kakva ste vi banda evolucionistickih spinera...


Edited by kolajcak, 19 May 2013 - 14:25.


#42 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 19 May 2013 - 14:47

Ko je prethodnih sat vremena gledao nebo, mogao je da vidi sada vec uobicajen sou kad god je vedro, od strane neobelezenih aviona. Sad je naravno vec oblacno. U proslih sat vremena izbrojah 14 aviona koji su ostavili trag od horizonta do horizonta i iskrizali nebo. Slike malo kasnije.

 

Pa ja nisam ni rekao da cu postaviti slike od pre neki dan

 

?



#43 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 19 May 2013 - 15:27

Pa ja nisam ni rekao da cu postaviti slike od pre neki dan, mada imam i njih, vec sam postavio one na kojima je najocitije da se ne radi o obicnim tragovima aviona, a to je 20 mart. Imate na temi o 9/11 kad sam spomenuo u nekom postu kako su nas isprskali 20. marta. Postavicu i slike od neki dan, pa neka pixel proveri koji je datum na njima. Uostalom, sta si ti sa ovim dokazao?

Kakva ste vi banda evolucionistickih spinera...

 

Ne bi bilo lose da malo umeksas terminologiju. Kao sto mozes da procitas a potom da usvojis kao licno iskustvo, nista uvredljivo nije adresirano ka tebi. Kako se odnosis prema ostalima na ovom topiku i ne cudi me.

 

Ne cekajuci ponovo slike pa makar i one najavljene pokusacu da te urazumim bar po pitanju onoga na sta ukazujes. To sto tvrdis moras i dokazati. Kazes najocitije. Po cemu?

 

 

1. Nisi postavio slike rasipanja traga bar u tri glavne, vremenski odvojene faze. Vreme rasipanja contrail-a (trag kondenzacije) je poznato pa i najduze zadrzavanje u prepoznatljivoj formi. Znas li koje je to vreme?

 

2. Jos jednom, duzina i vreme zadrzavanja tragova, zavisi od tipa, snage i broja motora, visine leta, atmosferskih uslova. Nista nisi dokazao time kada si postavio fotografiju dva aviona sa razlicitim izgledom tragova.

 

3. Nisi se razdvojio vidlive pojave na nebu po vrsti i nazivu. Meteoroloska slika toga dana je poznata i a kasniji razvoj meteosituacije logican. Sajt RHMZ.

 

4. Siguran sam da ne umes da razlikujes nista iz sveta vazduhoplovstva. Kako si uspeo da na visini 5000-9000 metara ustanovis da su avioni neobelezeni? Sta za tebe znaci neobelezen avion?

 

5. Znas li ti koliko moze biti frekventan komercijalni saobracaj iznad Beograda?

 

6. Kako izgleda trag zasejavanja?

 

7. Zasejavanje se legalno radi na svim kontinentima. Iz kojih razloga? To rade Rusi, Kinezi, Indijci... nije praksa iskljucivo sa zapada.

 

8. Recimo da si u pravu, kako znas sta je rasuto i odakle znas da je opasno. Dojava? 


Edited by ravnicar, 19 May 2013 - 15:30.


#44 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 May 2013 - 23:08

Nadam se da nisu, bilo bi šteta. Još uvek nije prozborio koju na temu Roswell, Lizard-People, Moon Landing Hoax, Subliminal Advertising...

 

:)

 

Mislim da nisi dovoljno pazljivo pratio fabulu radnje... ;)



#45 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 20 May 2013 - 10:17

Već bila priča o MLH?! Damn... :)