Jump to content

Photo
- - - - -

Strane reprezentacije

• This topic is locked This topic is locked
3291 replies to this topic

#3286 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,620 posts

Posted 22 May 2018 - 14:34

apsoštrumftno...imamo sreće...najjači ikad je bio kad su vama 6 uvaljali

Osim ako post nije bio sarkazam, i nije bio baš tad najjači. Imali su oni i jače sastave od tog. Messi se tad tek "ispilio". :D

Jaki su bili kad su imali Batistutu i Caniggiu  :kece:

Inače meni Argentina ne da nije prosek nego su mnogo dobri ovako po imenima. Ok odbrana škripi ali napad ubija. Njihov problem je što izgledaju kao razbijena banda na terenu, nisu uspeli da zaliče na tim i tu je šansa Hrvatske i možda Islanda? Inače ovako po individualnom kvalitetu su daleko najjača ekipa u grupi.

Edited by DZoNidzOneDzOn, 22 May 2018 - 14:43.

• 0

#3287 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 2,495 posts

Posted 22 May 2018 - 14:53

Osim sto im je odbarana klimava nemaju ni neki vezni red. Banega je tu vjerovatno najkreativniji igrac, a ni on nije neka top klasa.
U napadu su odlicni, ali odma se postavlja pitanje mogu li Mesi i Dibala zajedno da funkcionisu na terenu?
  • 0

#3288 McLeod

McLeod
  • Members
  • 55,347 posts

Posted 22 May 2018 - 15:39

Po imenima su Argentina i Hrvatska tu negde. Hrvati nemaju Mesija, Aguera i Dibalu, ali veliko je pitanje da li je veca razlika u korist argentinskog napada ili hrvatske sredine.

Mi imamo jaci vezni red od Argentinaca maltene. Ovo je nivo Perua.

Vadi ih eventualno neki eksperiment da povuku Mesija u vezni red i da za njega trce Maskerano i Bilja kao konji i ova trojica u napadu.

Ako budu igrali u onom sistemu kao u kvalifikacijama (koje su slavno odigrali), stvarno me ne bi iznenadilo da ispadnu u grupi.

Edited by McLeod, 22 May 2018 - 15:42.

• 0

#3289 perkos

perkos
  • Members
  • 25,618 posts

Posted 22 May 2018 - 20:45

ovaj hrvatski izbornik vodi tri leva beka ili planira Jedvaja na štoperu?
  • 0

#3290 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 8,980 posts

Posted 22 May 2018 - 21:22

Sve sem prvog mesta Hrvatske u grupi ce biti iznenadjenje.

• 1

#3291 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,620 posts

Posted 22 May 2018 - 22:27

Mnogo se podcenjuje Argentina samo zato što nemaju vrhunski vezni red iako imaju sasvim solidne igrače i tu, pogotovo kad se pogledaju njihovi individualni kvaliteti a ne klubovi za koje igraju. 

Ako nekim čudom trener uspe da posloži ekipu kako treba biće vrlo dobri.

• 0

#3292 Baros

Baros
  • Members
  • 10,563 posts

Posted 22 May 2018 - 22:47

LOCK do kraja prvenstva.

Dobili smo PDF posvecen Svetskom prvenstvu, tako da ne vidim smisao komentarisanja reprezentacija koje ucestvuju na SP na ovom mestu. Uskoro ce biti otvorene teme za svaku grupu posebno i mislim da je to pravo mesto za komentarisanje reprezentacija, a ako neko misli da je potrebna neka mix tema slicna ovoj, moze je slobodno otvoriti.

Tema vezana za nasu reprezentaciju je prebacena na novi PDF.

Edited by Baros, 22 May 2018 - 22:50.

• 1