Sutra pocinje Kopa Amerika cini se da takmicenje nikada nece biti jace posto sve reprezentacije dolaze u najjacem sastavu.Domacin turnira ce biti Cile.
U grupi A se nalaze Cile,Bolivija,Ekvador i Meksiko.
Raspored u ovoj grupi je:
11 jun.Cile-Ekvador(20:30)
12 jun.Meksiko Bolivija(20:30)
15 jun.Ekvador-Bolivija(18:00)
15 jun. Cile-Meksiko(20:30)
19 jun.Meksiko-Ekvador(18:00)
19 jun.Cile-Bolivija(20:30)
Cile ce nastupati u sledecem sastavu:
Golmani:Bravo,Garces,Herrera
Odbrana:Mena,Albornoz,Rojas,Jara
Sredina:Isla,Silva,Vidal,Valdivia,M.Fernandez,Beausejour,Pizzaro,Medel,Gutierrez,Aranguiz,M.Diaz,Fuenzalida
Napad:Sancez,Pinila,Vargas,Henriquez
Meksiko ce nastupati u sledecm sastavu
Golmani:Jose de Jesus,Talavera,Hernandez Corona
Odbrana:J.DOminquez,H.Ayala,Rafa Markez,Salcedo,Flores,Valenzuela,Aldrete,Corral,Velarde
Sredina:J.mEDINA,J.Guemez,Jesus Corona,Fabian,L.Montes,Aquino,Osuna
Napad:Jimenez,Esqueda,Vuoso,Herrera
Bolivija ce nastupati u sledecm sastavu
Golmani:Quinonez,Penarrieta,Suarez
Odbrana:J.Rodriquez,Morales,Equino,Smedberg,Raldes,Bejarano,Coimbra,Edward Zenteno
Sredina:M.Hurtado,Chumacero,Bejarano,P.Escobar,Lizio,Miranda,Gamarra,Campos
Napad:A.Pena,M.Moreno,Pedriel,Weizaga
Ekvador ce nastupati u sledecm sastavu
Golmani:L.Azcona,Dreer,R.Dominquez
Odbrana:A.Mina,F.Erazo,Paredes,Ayovi,Pineida,Bagul,Narvaez,Achilier
Sredina:Ibbara,Noboa,Martinez,Cazeres,Lastra,Larrea,P.Quinonez,Jonathan Gonzales
Napad:Montero,Bolanos,Valencia,Angulo
Grupa B
1.Argentina
2.Urugvaj
3.Paragvaj
4.Jamajka
Raspored meceva:
13 jun.Urugvaj-Jamajka(16:00)
13 jun.Paragvaj-Argentina(18:30)
16 jun.Pargvaj-Jamajka(16:00)
16 jun.Urugvaj-Argentina(20:30)
20 jun.Urugvaj-Pargvaj(16:00)
20 jun.Argentina-Jamajka(18:30)
Argentina ce nastupati u sledecem sastavu:
Golmani:Romero,Guzman,Andujar
Odbrana:Garaj,Zabaleta,Rojo,Casco,Demikelis,Otamendi,Roncaglia
Sredina:Mascerano,Gago,Biglia,Di Maria,R.Pereyra,Banega Pastore
Napad;Messi,Aguero,Tevez,Higuain,Lamela,Lavezzi
Urugvaj ce nastupati u sledecem sastavu:
Golmani:Muslera,Munoz,Silva
Odbrana:J.Gimenez,D.Godin,Fucile,A.Pereira,G.Silva.M.Pereira,Corujo,Coates
Sredina:C.Sanchez,C.Rodriguez,De Arrascaeta,Lodeiro.G.Pereira,Arevalo,A.gONZALES
Napad:A.Hernandez,Cavani,Rolan,Stuani,Jonathan Rodrigez
Paragvaj ce nastupiti u sledecm sastavu
Golmani:J.Villar,A.Silva,A.Aquilar
Odbrana:Piris,M.Caceres,Pablo Aquilar,Bruno Valdez,Samudio,Da Silva,F.Balbuena
Sredina:Ortiz,Caceres,O.Molinas,O.Martinez,Ortigosa,Oscar Romero,E.Aranda
Napad:Bobadilla,Barrios,Santa Cruz,D.Gonzales,Benitez,Nelson Valdez
Jamajka ce nastupati u sledecem sastavu:
Golmani:D.Kerr,D.Miller,Thomson
Odbrana:D.Gordon,M.Hector,W.Morgan,Marriapa,Lawrence,Taylor
Sredina:Laing,Gray,Mcannuf,Watson,Grant,Austin,McCleary
Napad:Brown,Parkes,Barnes,Mattocks,D.Wiliams,Ottey,Dawkins
Grupa C
1.Brazil
2.Kolumbija
3.Peru
4.Venecuela
Raspored:
14.Jun.Kolumbija-Venecuela(16:00)
14 jun.Brazil-Peru(18:30)
17 jun.Brazil-Kolumbija(21:00)
17 jun.Peru-Venecuela(20:30)
21 jun.Brazil-Venecuela(18:30)
21 jun.Peru-Kolumbija(16:00)
Brazil ce nastupati u sledem sastavu:
Golmani:Jefferson,Neto,Marcelo Grohe
Odbrana:Danilo,Miranda,David Luiz,Filipe Luis,Markinjos,Thiago Silva,Geferson,Fabinho
Sredina:Gernandinjo,Douglas Costa,Elias,Roberto Firmino,Fred,Everton Ribeiro,Wilian,Kutinjo,Kazemio,Felipe Anderson
Napad:Nejmar,Robinjo,Diego Tardeli
Kolumbija ce nastupati u sledem sastavu:
Golmani:Ospina,Kamilo Vargas,Bonila
Odbrana:C.Zapata,Franco,Arias,Armero,Andrade,C.Valdes,J.Murrilo
Sredina:E.Valencia,C.Sanchez,Cardona,Rodrigez Hames,Cuadrado,Mejia,Zuniga
Napad:Falcao,Ibarbo,Baka,Guttierez,Muriel,J.Martinez
Peru ce nastupati u sledecem saastavu:
Golmani:Gallese,Penny,Libman
Odbrana:C.Ramos,Yotun,Zambrano,L.Advincula,Requena,Riojas
Sredina:Farfan,Cespedes,Ballon,Hurtado,Lobaton,E.Retemoso,Cueva,Vargas,J.Sanchez,Ascues,Reyna
Napad:Guerrero,Pizaro,Carillo
Venecuela ce nastupati u sledecem sastavu:
Golmani:Baroja.D.Hernandez.Farinez
Odbrana:Angel,Tunez,Viscarrondo,Amorebieta,Cichero,Rosales,Perozo
Sredina:Rincon,R.Vargas,C.Gonzales,Seijas,Lucena,Guerra,Arango,Acosta
Napad:Fedor,Rondon,J.Martinez,Rivas,Murrilo
Kopa Amerika ce trajati od 11 juna do 4 jula.Titulu brani Urugvaj koji ima ujedno i najvise uspeha u ovom takmicenju 15 puta su dizali pehar.Posle njih Argentina je osvojila ovo takmicenje 14 puta a posle njih Brazil 8 puta,zatim Paragvaj i Peru 2 puta i Bolivija i Kolumbija 1X
EDIT:Vreme odigravanje utakmica je po lokalnom vremenu.
Edited by Mile1, 11 June 2015 - 00:02.