Jump to content


Photo
- - - - -

Lefkada kolima...put do tamo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 eto tako

eto tako
  • Members
  • 2 posts

Posted 25 June 2012 - 22:38

trebaju mi neke osnovne info za put kolima do lefkade.... Posted Image ja sam vec pre nekih 5 god isao na krf i kefaloniju u dva navrata i secam se da se tada radio novi auto put...da su probijali neke tunele... jel to zavrseno ,kakav je sad put posto je ranije bio malo umarajuci zbog onog planinskog venca i silnih krivina i max brzine od 60km Posted Image jel imaju neka skretanja na koja treba da obratim paznju itd...
i jos me zanima kakva je situacija sa gorivom na ostrvu , koja je cena ,da li ga ima svuda itd?

hvala

Edited by eto tako, 25 June 2012 - 22:39.


#2 amy_w

amy_w
  • Members
  • 179 posts

Posted 26 June 2012 - 14:26

Sada je sve uglavnom autoput do lefkade, ima jedan mali deo (npr 100-150 km) koje je regionalni put i to poslednji deo puta. Svi tuneli i mostovi su gotovi, sve izgleda fantasticno. Jedino nema jos benzinskih pumpi pa moras da se iskljucis sa autoputa ako hoces da sipas. Moj predlog je da sipas kod Soluna i vozis do lefkade. E da, ima i nova Ikea u sred nicega pa mozes da isplaniras stajanje u povratku.

#3 eto tako

eto tako
  • Members
  • 2 posts

Posted 27 June 2012 - 18:00

hvala puno amy

#4 elektro_pionir

elektro_pionir
  • Members
  • 44 posts

Posted 11 December 2012 - 14:50

jel ima neko informacije o cenama na lefkadi i generalno kako se proveo/la ? kakve su plaze , smestaj itd itd .



#5 milicailic213

milicailic213
  • Banned
  • 97 posts

Posted 06 June 2013 - 12:49

ne bih se ja uputila u lefkadu kolima... daleko bre..