Jump to content


Photo
- - - - -

Četvrtfinale: Spanija-Francuska


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

Poll: Četvrtfinale: Spanija-Francuska (19 member(s) have cast votes)

U polufinale ide...

  1. Spanija posle 90 minuta (9 votes [47.37%] - View)

    Percentage of vote: 47.37%

  2. Francuska posle 90 minuta (3 votes [15.79%] - View)

    Percentage of vote: 15.79%

  3. Spanija posle produžetaka (1 votes [5.26%] - View)

    Percentage of vote: 5.26%

  4. Francuska posle produžetaka (2 votes [10.53%] - View)

    Percentage of vote: 10.53%

  5. Spanija posle penala (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. Francuska posle penala (4 votes [21.05%] - View)

    Percentage of vote: 21.05%

Navijaću za...

  1. Spaniju (5 votes [26.32%] - View)

    Percentage of vote: 26.32%

  2. Francusku (10 votes [52.63%] - View)

    Percentage of vote: 52.63%

  3. Nikoga (4 votes [21.05%] - View)

    Percentage of vote: 21.05%

Vote Guests cannot vote

#46 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 25 June 2012 - 11:58

I još jedna stvar me zanima, da li je ovo što su Španci igrali do sada njihov maksimum? Jer ako jeste, mislim da oni ovo neće osvojiti. Ali, postoji i mogućnost da su do sada igrali samo koliko im je potrebno. Šteta što ih neko nije načeo, poveo protiv njih, onda bi verovatno imali odgovor na to pitanje. Znam da su Italijani poveli, ali Španci su odmah izjednačili, tako da taj slučaj nije relevantan.

U svakom slučaju navijam za to da Portugal povede.


Odbrana, ta odbrana... :rolleyes: Voleo bih da Nemci osvoje, ali kad pogledam da su Spanci primili samo jedan gol, Nemci 4 (valjda)...tesko da ce da moze...Tesko da ce da moze i finale Nemacka-Spanija, kad su Zapci primili samo 2 gola...

Jel tacan podatak da su Spanci 2008, 2010 od cetvrtfinala/osmine...prosli bez primljenog gola, a evo i sada nastavljaju istim ritmom? :huh:

#47 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 25 June 2012 - 12:04

Mnogo sam se razočarao u Francuze, znao sam da su lopata od ekipe, al sam očevkivao više od Blana... Banda su skoro ista kao kad je bio Domenek, i kad vidim onu igru Benzeme :ajme:

#48 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 25 June 2012 - 12:38

Jel tacan podatak da su Spanci 2008, 2010 od cetvrtfinala/osmine...prosli bez primljenog gola, a evo i sada nastavljaju istim ritmom? :huh:


Jeste.


edit: Je l' mogu da pogađam koja ti je omiljena ekipa? :lol:

Edited by Arsenije Pesic, 25 June 2012 - 12:49.


#49 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 25 June 2012 - 14:02

edit: Je l' mogu da pogađam koja ti je omiljena ekipa? :lol:

Zasto bi?

Odbrana, ta odbrana... :rolleyes: Voleo bih da Nemci osvoje, ali kad pogledam da su Spanci primili samo jedan gol, Nemci 4 (valjda)...tesko da ce da moze...Tesko da ce da moze i finale Nemacka-Spanija, kad su Zapci primili samo 2 gola...

Jel tacan podatak da su Spanci 2008, 2010 od cetvrtfinala/osmine...prosli bez primljenog gola, a evo i sada nastavljaju istim ritmom? :huh:


Uvek navijam za Nemce kad nema nas...volim taj fudbal, disciplinovano, snazno, ne staju bez obzira na rezultat (pozitivan, negativan) i sa tom igrom trostruki svetski i evropski prvaci, jos gomilu x u finalima...

Mislim da ima jedan podatak, da se valjda samo 3 x desilo da u finalima svetskih prvenstava nije bilo ni Brazila ni Nemacke...jel ovo tacno?

Ne znam za koga si mislio da mi je omiljena ekipa (ako si mislio na klubove, nisu ni tu te defanzivne...Murinjove), samo pisem da je odbrana dominatna u kolektivnim sportovima vec dosta dugo...

#50 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 25 June 2012 - 15:43

Ma zezao sam se na konto priče o Špancima i kako malo golova primaju, a znam da su ti Nemci omiljeni.

A defanzivni Murinjo...bilo nekad, to je njegova ružna prošlost. :)