Jump to content

Photo

KK CRVENA ZVEZDA 2012/2013

• This topic is locked This topic is locked
42189 replies to this topic

#5356 threepwood

threepwood
  • Members
  • 3,974 posts

Posted 12 August 2012 - 21:44

"wigga" = nigga / crnja :blush: ;)

wigga je Skot, to smo iz prethodnih zagonetki zakljucili :lol+:
Bio bi idealno resenje, samo ne znam kako nam se on uklapa u budzet, ukoliko znamo da dolaze jos 1 plej i vrlo verovatno jos jedan centar.

#5357 threepwood

threepwood
  • Members
  • 3,974 posts

Posted 12 August 2012 - 21:48

Elton Brown@Elton_Ballz
Weakness of mines is freethrows have to step my percentage up this year if i wanna be unstoppable.

kao da se nisam dovoljno nervirao kad je Jao Mile bacao kamena s ramena :ajme:

Nerviracemo se, kao sto ce u LA-u da se nerviraju sa Howardom :lol+:
Neka njega, nek samo uterava protivnicke centre u kos kao na onim klipovima, pa cemo vec nekako da istrpimo tih 55%

Edited by threepwood, 12 August 2012 - 21:49.

#5358 rovac

rovac
  • Members
  • 453 posts

Posted 12 August 2012 - 21:51

Nerviracemo se, kao sto ce u LA-u da se nerviraju sa Howardom :lol+:
Neka njega, nek samo uterava protivnicke centre u kos kao na onim klipovima, pa cemo vec nekako da istrpimo tih 55%

i to sto kazes ionako i mi imamo Kobija i to onog starog sto nosi osmicu :D

#5359 uini

uini
  • Members
  • 14,660 posts

Posted 12 August 2012 - 21:55

wigga je Skot, to smo iz prethodnih zagonetki zakljucili :lol+:
Bio bi idealno resenje, samo ne znam kako nam se on uklapa u budzet, ukoliko znamo da dolaze jos 1 plej i vrlo verovatno jos jedan centar.

zbunjujete me malko sa treminologijom iz slagalice

The term "wigga" is a combination of the word white and the racial slur "nigger." Which has evolved to "nigga" with the common reference from African-American to African-American. The word basically refers to Caucasian males who have a psychological mindset, which makes them think that they are African Americans.

#5360 estranged

estranged
  • Members
  • 4,443 posts

Posted 12 August 2012 - 21:58

The term "wigga" is a combination of the word white and the racial slur "nigger." Which has evolved to "nigga" with the common reference from African-American to African-American. The word basically refers to Caucasian males who have a psychological mindset, which makes them think that they are African Americans.

i ja znam za tu definiciju ...
cak je mislim Chaos zezao alonza da je wigga :D
sorry ako sam prebacio,desava mi se u zadnje vreme :)

#5361 delgado

delgado
  • Members
  • 26,249 posts

Posted 12 August 2012 - 22:02

znaci sad smo Lakersi. Rakoc=Kobe, Brown=Howard, Savovic=Gasol, trazimo jos Nasha

#5362 OstaricuNecuZnati

OstaricuNecuZnati
  • Members
  • 424 posts

Posted 12 August 2012 - 22:19

Clue: Pisem cesto "Prati se Pesiceva lista od prve do zadnje tacke" .... setite se koga je toliko puno zeleo osim Stivena :wicked:

Sad sam se setio, najcesce je pominjao Novaka Djokovica :D

#5363 dulematic

dulematic
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 August 2012 - 22:20

KOCKICA: http://www.youtube.c...&feature=relmfu

Kockice su se slozile sto se kaze :lol+:

Oplakah :D

#5364 Fender

Fender
  • Members
  • 8,884 posts

Posted 12 August 2012 - 22:43

Elton Brown@Elton_Ballz
Weakness of mines is freethrows have to step my percentage up this year if i wanna be unstoppable.

kao da se nisam dovoljno nervirao kad je Jao Mile bacao kamena s ramena :ajme:

Koliko god ja licno bio srecan sto je Kuku Mile otisao iz kluba, ovde moram stati u njegovu odbranu.
Ne znam sta si ti gledao ali on je jedno vreme bio nas najbolji i najprecizniji izvodjac slobodnih bacanja.

#5365 threepwood

threepwood
  • Members
  • 3,974 posts

Posted 12 August 2012 - 22:58

Znam i ja za taj termin, verovatno je u pitanju RWD-ov pokusaj da nas skrene sa puta :lol+:

Edited by threepwood, 12 August 2012 - 23:01.

#5366 Tyrion Lannister

Tyrion Lannister
  • Members
  • 270 posts

Posted 12 August 2012 - 23:00

Koliko god ja licno bio srecan sto je Kuku Mile otisao iz kluba, ovde moram stati u njegovu odbranu.
Ne znam sta si ti gledao ali on je jedno vreme bio nas najbolji i najprecizniji izvodjac slobodnih bacanja.

Slazem se sa tobom za Mileta ... medjutim sve ostalo mu je bilo ispod proseka , Mile je meni skroz nepouzdan igrac , lako moze da izgubi loptu ,ledjima igra solidno ali nista , umeo je on da masi zicere ...sporo se vraca u odbranu . odbrambeni igrac solidan , ali Braun je tu mnogo dominantniji ...Sa Popom mislim da ce biti bolji tandem nego sa Miletom !

#5367 Fender

Fender
  • Members
  • 8,884 posts

Posted 12 August 2012 - 23:04

Slazem se sa tobom za Mileta ... medjutim sve ostalo mu je bilo ispod proseka , Mile je meni skroz nepouzdan igrac , lako moze da izgubi loptu ,ledjima igra solidno ali nista , umeo je on da masi zicere ...sporo se vraca u odbranu . odbrambeni igrac solidan , ali Braun je tu mnogo dominantniji ...Sa Popom mislim da ce biti bolji tandem nego sa Miletom !

Sto govoris medjutim, pa ja sam jedan od srecnijih sto je doticni otisao. Samo sam reagovao na izjavu da ej bacao cigle, to jednostavno nije tacno, odlicno ej pogadjao bacanja za centra fantasticno.
Inace ja mu jos ne mogu oprostiti onaj smec u aut posle promasenog bacanja!

#5368 Tyrion Lannister

Tyrion Lannister
  • Members
  • 270 posts

Posted 12 August 2012 - 23:10

Sto govoris medjutim, pa ja sam jedan od srecnijih sto je doticni otisao. Samo sam reagovao na izjavu da ej bacao cigle, to jednostavno nije tacno, odlicno ej pogadjao bacanja za centra fantasticno.
Inace ja mu jos ne mogu oprostiti onaj smec u aut posle promasenog bacanja!

Nisam bio obavesten....o cemu se radi :) ali nisam ni sumljao da ti je zao za Mileta :D

#5369 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 10,294 posts

Posted 12 August 2012 - 23:20

Brown stvarno izgleda kao sifonjer..

Jbt kakvu bi ekipu imali da igramo EL, odnosno kakvu cemo ekipu tek da imamo kada budemo igrali EL.. :blush:

Realno smo Tosi i Debelom zadali ozbiljan domaci zadatak.. Sutera kakvog ne mogu da nadju na trzistu i crnju koji prosecno vozi dabl-dabl uz dobre procente i sve to ispod cene na letnjoj rasprodaji..

Ako potpisemo Stefana, sto mi izgleda kao SF u ovom trenutku, mi imamo tim za velika dela, lepo popunjen i izbalansiran.

Ono sto me posebno raduje je iskustvo koje ovaj tim poseduje: Igor, Vuk, Brown, Pop, Simon, Savovic - prekaljeni igraci SUbota, Milutinovic, Lazic, Covic, Nikolic - svi igrali prosle sezone kod Pesica Cvele i Luka supertalentovani, mladi reprezentativci, obojica po 50-tak seniorskih nastupa.. Rezerve, da tako kazem, Smiljanic, Dimic, Milovanovic, Radetic, Markovic - sve ozbiljni igraci u pravim godinama, tako da ove godine napadamo i domacu titulu.

Lazic i Gurovic su najneiskusniji, trenerski da kazem, ali sta su sve videli u zivotu i skim su sve od trenera radili :wicked:

Jbt gasili smo se, zahebavali su nas sa katancem, a vidi nas sad.. Prvaimo timcinu koja vrlo lako moze d postane kaznena ekspedicija i koja ce verovatno biti u EL sledece sezone, cak mislim preko Uleb cupa i da je moguce i da je realno.

Dovodjenje Keselja ili Skota je vec bahacenje(u pozitivnom smislu) i to su otprilike oni 'tegici' koji na kraju kada se odlucuje o trofejima donose prevagu.

Jos jedan visoki igrac je najvazniji jer faktor povreda cini mi se moze na tim pozicijama da napravi najvise problema i zato mislim da bi Pop mogao da se uozbilji i da potpisuje vise taj ugovor!

Znas kako , jeste nam zadali sto ti kazes domaci zadatak, ali tri pojacanja za respekt, a to su Savovic, Braun i Rakocevic nisu nesto sto vam garantuje mocnu ekipu.
Pogotovo sto imate na pregrst Covica, Smiljanica, Subotica...

#5370 stari djed 33

stari djed 33
  • Members
  • 671 posts

Posted 12 August 2012 - 23:23

Znas kako , jeste nam zadali sto ti kazes domaci zadatak, ali tri pojacanja za respekt, a to su Savovic, Braun i Rakocevic nisu nesto sto vam garantuje mocnu ekipu.
Pogotovo sto imate na pregrst Covica, Smiljanica, Subotica...

nije dovoljno? bices zadovoljniji za koji dan ;) :wicked:( malo i ja da koristim ove emoticonse, a ne samo RWD :lol: )

Edited by stari djed 33, 12 August 2012 - 23:29.