Jump to content


Photo

Femme Fatale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 11 June 2012 - 21:03

Interesuje me na koji nacin bi opisali ili definisali fatalnu zenu? Da li ste vec imali susret sa takvom jednom?

Ili je to danas, ipak, samo prazna floskula u vremenu u kojem su zene izgubile mnogo od svoje "zenstvenosti" ("seksipilnosti", "damskog nastupa",.. kako god!), i u daljnjem, samim tim i od "fatalnosti"?! Da li je ostao tu samo klise od onoga sto nam je u proslosti npr. servirano od strane Holivuda i sl.? (Merilin Monro, Ava Gardner, Rita Hejvort,...)

Da li biste mogli nekog izdvojiti konkretno, recimo iz blize okoline (Srbija, Balkan), za koga bi mogli da ocijenite i potvrdite da je demonstrativan uzorak takve zenske persone? (nadam se valjda da ne zvucim seksisticki)

Smatram da je ovo ipak jedan od ozbiljnijih foruma na balk. prostorima i da je intelektualna masa forumasa na zavidnom nivou, pa stoga se nadam i ocekujem da se razvije jedna zanimljiva diskusija.


Volio bih da vidim neke vase odgovore, prije nego se ponovo javim. Trenutno sam jako okupiran obavezama na faksu, ali tu sam.

Hvala i pozdrav svima koji se ukljuce! :)



P.S.: Za ljepsu polovinu foruma: Mozete naravno i o fatalnim muskarcima danasnjice, ako mislite da bi bilo fer i potpuno da se baci svjetlo i na drugu stranu.

Edited by Bud_Weiser, 11 June 2012 - 21:06.


#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 12 June 2012 - 01:08

Osnovno je da dobro kuva. Poznato je da put do muskog serca, dolazi kroz stomak. Za ostalo, treba biti flexibilan. ;)

#3 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 12 June 2012 - 09:29

Možda je to do mene, ali osnovno i jedino što mi je bitno je da bude fantastična u krevetu.

Tada ja poludim.

Naravno mora da zadovoljava i osnovne fizičke kriterijume, ne mora ništa specijalno da izgleda, ali mora da bude mađioničar u krevetu.

P.S. Sve se to potire ako je previše glupa i previše dosadna

Edited by Dzep, 12 June 2012 - 09:30.


#4 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 June 2012 - 10:42

...
P.S. Sve se to potire ako je previše glupa i previše dosadna


A ako je previše dobra u krevetu? :wicked:

#5 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 12 June 2012 - 11:38

Spoiler


-_-

ot: meni je najvaznije da je pametna a i mora biti segsi na neki svoj nacin..

Edited by NBK, 12 June 2012 - 11:40.


#6 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 June 2012 - 12:03

Tri reči... Šarm, inteligencija i harizma. Odatle sigurno proizilazi neki vid seksipilnosti što nas, uz odredjenu upućenost jedno na drugo, već dovodi na pola puta da dama postane femme fatale

#7 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 June 2012 - 12:21

najfatalnije su one sto lijepo lazu. kad mi kaze: ''jao mili, ti si prava zvijer. nikad me niko nije ovako pregazio''. a meni dragoooo. takve najvolim.

#8 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 12 June 2012 - 12:37

hahahahahahha rott, ima i toga...

ali ima i protiv toga leka - kažeš sebi da sve lažu, ništa ne veruješ ni jednoj, i to je to ;)

#9 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 June 2012 - 12:42

hahahahahahha rott, ima i toga...

ali ima i protiv toga leka - kažeš sebi da sve lažu, ništa ne veruješ ni jednoj, i to je to ;)


sta cu kad ko svaki pravi muski papak volim to cuti. lijepo pricaju, pa ih lijepo slushat'. znam ja da me laze, ali brate lijepo laze.
ps
dodushe poznavao sam jednu prodavacicu ljubavi, koja je znala sjesti sa nama za sto i popiti pice. i uvijek neko zezanje. kaze jednom mrtva ozbiljna, vec onako malo u godinicama: poznavala sam i mladice koji su u krevetu bili starci, a i starce koji su u krevetu bili pravi mladici. ;)

Edited by Rotterdamac, 12 June 2012 - 12:46.


#10 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 12 June 2012 - 13:01

Nisam siguran da li se tema bavi opisom idealne zene ili time sta volimo u vezi ili braku? Meni licno je vazno da postoje neka osecanja i zajednicka interesovanja. :) Sve ostalo je mozda nekome bitno, ali nije presudno.

#11 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 12 June 2012 - 15:06

Mora i da zna matematiku.

#12 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 12 June 2012 - 15:08

Fatalna zena: lepo izgleda (ali NE savrsena, mora da ima neki mladez na nosu ili tako sta), fantasticna u krevetu, obrazovana, snalazljiva sa poslovima i parama, a cutljiva. Toliko je retko, da sam mislio i da uopste ne postoji, sve do pre otprilike dve godine, kad sam jednu upoznao... ;)

#13 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 12 June 2012 - 15:14

Mora i da zna matematiku.


A, to svakako. B-)

Fatalna zena: lepo izgleda (ali NE savrsena, mora da ima neki mladez na nosu ili tako sta), fantasticna u krevetu, obrazovana, snalazljiva sa poslovima i parama, a cutljiva. Toliko je retko, da sam mislio i da uopste ne postoji, sve do pre otprilike dve godine, kad sam jednu upoznao... ;)


Opa! :thumbs:

#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 June 2012 - 15:19

e ova je bas fatalna. kad ona zabije samo hirurzi mogu izvaditi.


Hirurzi Crnogorcu izvadili vibrator iz anusa!
Javnost u Crnoj Gori šokirana je postupkom lekara koji su slučaj iskoristili za neslanu šalu i fotografisali "sveže izvađenu" spravu.
Crnogorski hirurzi su u Kliničkom centru u Podgorici muškarcu iz anusa izvadili vibrator, a zatim su se “našalili” s njim i napravili snimak i fotografije vibratora mobilnim telefonima.

Pacijenta je prošle nedelje kod lekara dovela žena i tražila da mu se operativnim zahvatom izvadi sprava. Još se ne zna kako je vibrator dospeo u pacijenta, a kako pišu podgorički mediji, javnost je šokirana postupkom lekara, koji su ceo slučaj iskoristili za neslanu šalu.

izvor:
''Telegraf''

Edited by Rotterdamac, 12 June 2012 - 15:23.


#15 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 June 2012 - 15:30

Fatalna zena: lepo izgleda (ali NE savrsena, mora da ima neki mladez na nosu ili tako sta), fantasticna u krevetu, obrazovana, snalazljiva sa poslovima i parama, a cutljiva. Toliko je retko, da sam mislio i da uopste ne postoji, sve do pre otprilike dve godine, kad sam jednu upoznao... ;)


Sa sve mladežom na nosu?

Kako te, bRe, nije sramota?

mator čovek, a laže... c c c c

Spoiler