Jump to content

Photo
- - - - -

VN Kanade 2012

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
125 replies to this topic

Poll: VN Kanade 2012 (23 member(s) have cast votes)

Ko je pobednik trke?

1. Alonso (4 votes [19.05%])

Percentage of vote: 19.05%

2. Hamilton (4 votes [19.05%])

3. Button (3 votes [14.29%])

Percentage of vote: 14.29%

4. Vettel (3 votes [14.29%])

5. Webber (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

6. Rosberg (0 votes [0.00%])

7. Schumacher (4 votes [19.05%])

8. Hunt (3 votes [14.29%])

9. Neko od nenavedenih (0 votes [0.00%])

Vote Guests cannot vote

#121 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 881 posts

Posted 14 June 2012 - 22:17

@ Duh Juče sam ocarinio auto, danas ukucavanje......
.
.
.
No, opširnije uskoro.

Nema žurbe, nije mi nikakva hića za te informacije, samo sam bio napomenuo da i mene interesuje jer razmišljam o tome.
Kada stigneš i nađeš vremena ti ćeš već napisati.
Meni ionako pre kraja leta to neće konkretno trebati...

#122 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,093 posts

Posted 15 June 2012 - 08:00

:thumbs:

al sto si morao da spomenes banjalucki cevap evo sad :smajli sto mu curi voda iz usta:

Smrznuta punjena pljeska+ćevap te čeka u Spa, pa kada budeš imao vremena baci ga kući na roštilj ili da posle trke nađemo neko izletište i raspalimo vatru(drugar iz Kelna koji dolazi sa nama svuda nosi roštilj kao mezimče). Žena koja je vlasnik će mi spremiti paket pa ću ga smrznuti i staviiti u frižider. Obzirom da idemo autom neće biti problema da prenesemo. Halucinogeno bato!! Puca od miline ukusa u ustima. Još ako imaš nekog Turčina u blizini sa somunima ili nekim dobrim lepinjama...Bingo!!!

#123 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,093 posts

Posted 15 June 2012 - 08:10

Nema žurbe, nije mi nikakva hića za te informacije, samo sam bio napomenuo da i mene interesuje jer razmišljam o tome.
Kada stigneš i nađeš vremena ti ćeš već napisati.
Meni ionako pre kraja leta to neće konkretno trebati...

Ti bi već sada morao ozbiljno da kreneš u pretragu. Da bi našo nešto povoljno i dobro treba vremena...i sreće.

Poslaću ti jedan link pa vidi da li ti je to interesantno. To su uglavnom oštećena vozila u Holandiji. Ima svega, sa ogrebotinama, udarenim vratima ili blatobranima pa sve do jedva prepoznatljivih gomila metala. Obzirom da su tamo limarske popravke veoma skupe možeš da prođeš veoma jeftino.

Edited by alpiner, 15 June 2012 - 16:18.

#124 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 27,367 posts

Posted 15 June 2012 - 16:14

Smrznuta punjena pljeska+ćevap te čeka u Spa, pa kada budeš imao vremena baci ga kući na roštilj ili da posle trke nađemo neko izletište i raspalimo vatru(drugar iz Kelna koji dolazi sa nama svuda nosi roštilj kao mezimče). Žena koja je vlasnik će mi spremiti paket pa ću ga smrznuti i staviiti u frižider. Obzirom da idemo autom neće biti problema da prenesemo. Halucinogeno bato!! Puca od miline ukusa u ustima. Još ako imaš nekog Turčina u blizini sa somunima ili nekim dobrim lepinjama...Bingo!!!

Alpiner i Trn na pikniku :lol+:

Posted Image

#125 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,093 posts

Posted 15 June 2012 - 17:45

1. Porodica i prijatelji

2. Renault

3. Pljeskavica i ćevap

:lol+:

Mada ima i drugih mesišta koja obožavam. Hoću da patentiram tortu od vratnih krmenadli. :lol+:

Ovaj drugar iz Kelna, inače bubnjar i perkusionista po profesiji, je opčinjen Balkanom. Mađar po nacionalnosti. Ovako me je budala dočekala na aerodromu u Dortmundu
Posted Image

Keln je cool grad i moje omiljeno mesto je Brisel trg na kojem se okuplja dosta mladih uveče. Centralno mesto na trgu zauzima crkva oko koje su postavljeni stolovi za ping-pong, šah, kartanje... Ljudi donesu piće i klopu i provode veče tamo. Ajde što ljudi piju ili donesu raznoraznu brzu hranu, već sam pao na dupe kada sam video da dovlače i roštilje. Vidiš istetovirane klince, štrebere, ma svakakve ljude koji raspaljuju vatru. Izlazi sveštenik iz crkve, pred vratima mu cvrči i dimi i pita: "Kako ide deco?". "Evo pope mi raspalili stiže društvo uskoro." "Uživajte" Cooool
Ima tu dima i od nekih drugih stvari, ali murija nikada nije nikome pravila problem. Uvek patroliraju dvojica u civilu i mi smo ih primetili tek kada su videli da nas smara neki amfetaminisani Poljak. Došli kulturno, rekli majmunu da se skloni, a nama poželeli ugodan ostatak večeri.

Kupio sam i jednu super knjigu. Pored F1 i automobili, pogotovo dizajn, su moja velika strast što može da potvrdi kum Ascari.

Blizu 600 strana sa dosta fotografija i ilustracija.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
Ascari zna zašto sam slikao baš ovu stranu. Možda niste znali, ali VW Buba je plagijat automobila koji osmislio ovaj gospodin. Bio je glavni dizajner i konstruktor češke Tatre. Hitler je bio veliki ljubitelj Ledwinkinih automobila i opšte je poznato da je pre rata želeo "narodni" automobil. Pozvao je Ferdinand Porschea i rekao mu da pravi kopiju Tatre. VW je plaćao penale do sredine '70-ih.

Tokom boravka koristio sam ove vitaminske štapiće. Šteta što su promenili dizajn i pokušali da ga osavremene.

Posted Image

Edited by alpiner, 15 June 2012 - 18:02.

#126 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,389 posts

Posted 15 June 2012 - 18:20

Pitam se zasto nisam iznenadjen ovim?
I ja sam poceo da ih pusim kad se Lotus pojavio tamo 70' ali sam brzo prestao jer je taj JPS bio jedno #$%&* meni posle Dunhilla int. A mozda je i bio stvarno los pa su "morali" debelo da zalegnu ne bi li uopste prodali taj shit! Marketinski potez skoro "bez presedana"