Jump to content


Photo
- - - - -

VN Kanade 2012


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
125 replies to this topic

Poll: VN Kanade 2012 (23 member(s) have cast votes)

Ko je pobednik trke?

  1. Alonso (4 votes [19.05%])

    Percentage of vote: 19.05%

  2. Hamilton (4 votes [19.05%])

    Percentage of vote: 19.05%

  3. Button (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  4. Vettel (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. Webber (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. Rosberg (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Schumacher (4 votes [19.05%])

    Percentage of vote: 19.05%

  8. Hunt (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  9. Neko od nenavedenih (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#106 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 12 June 2012 - 22:49

http://www.youtube.c...outu.be&t=2m12s

:lol+:

:lol: vr'

#107 Hedon

Hedon
  • Members
  • 1,470 posts

Posted 13 June 2012 - 08:54

Izvinjavam se na off-u, ali ja sam nekoliko nedelja prolazio kroz tragediju i danas porodično izlazimo kao veliki pobednici.


batice ne znam te licno (kao ni ostale koleze sa pdf) ali mi je izuzetno drago da cujem ovakvu vest :thumbs: :thumbs:

btw forum look SUCKZ!!!!
previse belooooo

Edited by Hedon, 13 June 2012 - 08:54.


#108 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 13 June 2012 - 10:07

Mišljenja sam i da navijači Ferraria treba Alonsa da dižu do zvezda. Taj čovek na svojim leđima nosi ogromno breme imena ekipe koja očigledno ne funkcioniše baš najbolje. Do pre par godina Nando se ponašao kao razmaženo derište, ali sada se vidi da je sazreo i nema više kukanja već drži ekipu na okupu i kada je najteže.


Slika cesto govori vise od hiljadu reci.

Attached Files


Edited by DASUBO, 13 June 2012 - 10:07.


#109 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 13 June 2012 - 12:18

Još jednom se izvinjavam na privatizovanju ovih stranica, ali toliko sam danas srećan da jednostavno nisam izdržao, a da ne podelim svoju radost i olakšanje.


Najvažnije je da ti se draga uspela izboriti sa bolešću, i da je živa i zdrava i srećna, a sa njom i ti, a nadam se uskoro i brojno potomstvo. Sve najbolje :thumbs:


Mišljenja sam i da navijači Ferraria treba Alonsa da dižu do zvezda. Taj čovek na svojim leđima nosi ogromno breme imena ekipe koja očigledno ne funkcioniše baš najbolje. Do pre par godina Nando se ponašao kao razmaženo derište, ali sada se vidi da je sazreo i nema više kukanja već drži ekipu na okupu i kada je najteže.

Ne slažem se baš sasvim sa tim. Stvar je u tome da on trenutno u Ferariju ima ekipu potpuno posvećenu njemu i koja neće dozvoliti njegovom timskom kolegi da ikako bude bolji od njega u trci, sve da ovaj to i može... I Alonso to zna.
Međutim, da je Masa bliži po brzini Alonsu ili da je tu neko ko bi bio ravnopravan na stazi sa njim, sumnjam da bi se pećinko ovako smireno i ozbiljno ponašao. Pre bih rekao da bi se veoma brzo okrenuo kukanju...

@Džoni_m Sutra idem na carinjenje auta pa ću ti kada se sve završi opširnije objasniti kako da uradiš uvoz.

Ima nas još zainteresovanih za te detalje...

Edited by Duh sa sekirom, 13 June 2012 - 12:26.


#110 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 13 June 2012 - 12:51

@Alpiner jos jednom drago mi je za lepe vesti. To je najbitnije.

Sto se tice Ferrarija i Alonsa, uopste ne mislim da se on promenio da nece da kuka. Vise je da ne sme jer svi znamo kako zavrsavaju vozaci koji pocnu dizati dzevu u Ferrariju. U koji drugi tim on moze da ode? RB? RB je dostigao svoj zenit i da vise nece imati onakvu dominaciju, uostelom oni nisu sigurni, proizvodjaci secerne vodice, koliko sutra mogu da budu tropa. U Meklarenu je vrata zatvorio dupetom, u Lotus-Reno-WTF nema nazad jer nemaju sta da mu ponude. Vilijams, pa ni oni, Mercedes tek nema sanse, zbog forsiranja nemackih vozaca. Dakle, sedi u Ferrariju i cuti. Zato i ne pekmezi. Da ima varijantu dva vec bi on naglas dizao buku.

#111 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 13 June 2012 - 16:16

@Alpiner, drago mi je što je sve OK! Prošao sam kroz to, pre 10g, i nikom ne želim ništa slično! Uživajte i budite srećni.

#112 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 13 June 2012 - 23:54

Veliko hvala svima!! Prave ste ljudine i drago mi je što imam priliku da se družimo i delim zajedničku strast sa vama.

#113 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 14 June 2012 - 00:04

Nek je sa srecom ta zdrastvena vijest, pa da prosirenu porodicu od 2015. vozis u ovom Megan SUV-u

Attached File  142887.jpg   94.84KB   0 downloads

Attached File  renault-megan-suv-planiran-2015-godinu-slika-142888.jpg   21.45KB   0 downloads

#114 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 14 June 2012 - 07:46

Hvala Leone! :)

Što reče stex(žao mi je prijatelju što si morao da prolaziš kroz tu bol) to je situacija da je ne poželiš ni najgorem neprijatelju.

@ Duh Juče sam ocarinio auto, danas ukucavanje brojeva motora(ova lopovska država je valjda jedina u Evropi koja se uopšte zajebava sa time, svi naravno znamo i zašto) nekoliko cifri se nije videlo najbolje i nisu pravili problem oko prolaska carine, ali je dodatni trošak. Kada sve završim, ostaje mi još registracija i ugradnja gasa, napisaću opširniji tekst sa tabelom troškova. Odmah da napomenem, jako je važno imati nekog ko može da pogleda automobil pre nego što kreneš na put. Siniša hvala ti puno, mega car si!!!!!

Cela ova kupovina je prošla u senci te bolesti pa još uvek nisam svestan koliko dobre stvari su mi se desile. Auto je bruka! Neverovatno očuvan, ali neverovatno. U servisu smo ga stavili na dizalicu nigde ulja, lufta na bilo kom delu ogibljenja ili upravljačkog mehanizma...na oprugama još stoji fabrička traka koja označava tvrdoću! Auto je vožen u holandskom selu pa nema ni najmanju ogrebotinu ili crticu na branicima ili vratima. Menjač je automatik sa opcijom manualnog menjanja.
No, opširnije uskoro.

Edited by alpiner, 14 June 2012 - 07:48.


#115 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 14 June 2012 - 08:02

Ček, ček, ti beše kupio Porš 911 sto ga baba vozila vikendom do pijace? :)
šalamala :)
U zdravlje da se voziš.

#116 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 14 June 2012 - 08:18

Ma da, kupio ga od stare bakice :-)



(dje ba sad zapelo...ne mogu da koristim smajlije i ubacujem YT...a bogami ni ostale opcije u reply)

Edited by Trn, 14 June 2012 - 08:19.


#117 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 14 June 2012 - 10:27

(dje ba sad zapelo...ne mogu da koristim smajlije i ubacujem YT...a bogami ni ostale opcije u reply)

http://forum.b92.net...adu-foruma-273/

Imas na ovoj temi svasta o ubacivanjima smajlija, klipova, spojlera...

#118 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 14 June 2012 - 10:34

:D aha eno skonto sam

#119 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 14 June 2012 - 14:33

Ma da, kupio ga od stare bakice :-)

http://www.youtube.c...h?v=qG4IaHgqH00


:lol+:


Prednost života u manjem gradu je da te ljudi poznaju...makar i po tome što jedini voziš Chryslera. Otišao na vanredni tehnički u AMSS, a Lala i Mikloš koji rade tamo, inače širi komšiluk, kažu: Ma hebem im m.... lopovsku ima da očitamo taj broj motora nećeš ti ništa više da platiš. Šmirgla, ogledalo, lampa, dosta truda i ljudi mi očitali ceo broj. Lala zvao posle službenicu u muriji koja radi registraciju i rekao joj da ima original broja i da ga upiše kada dođem na šalter. Stvar rešena! U znak zahvalnosti za doručak palo obžderavanje u Banjalučkom ćevapu.

Limuzina od danas na mom imenu. :lala:

#120 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 14 June 2012 - 14:50

:thumbs:

al sto si morao da spomenes banjalucki cevap evo sad :smajli sto mu curi voda iz usta: