Jump to content


Photo

TO TRBU NJACI?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
160 replies to this topic

#16 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 08 June 2012 - 13:33

Sve je to lepo i definicija je poznata. Ali neko bolje objesnjenje trazim to jest orginalniji odgovor, po mogućnosti, ako se to uopšte može dati.
Pošto o ukusima je tešto bolje rečeno skoro nemoguće raspravljati, ali vredi pokušati, ko zna možda se i dođe do nekog odgovora



Kako mozes da ocekujes originalan odgovor na tako neoriginalno pitanje?ko da si prepisao iz prirucnika ''kako osvojiti devojku za 20 dana''. :rolleyes:

#17 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 08 June 2012 - 16:08

Kako mozes da ocekujes originalan odgovor na tako neoriginalno pitanje?ko da si prepisao iz prirucnika ''kako osvojiti devojku za 20 dana''. :rolleyes:


Kud ide ovaj svet... od Tonia, preko Sapunara, dođosmo do ovoga...ccc Posted Image

#18 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 08 June 2012 - 16:24

Kako mozes da ocekujes originalan odgovor na tako neoriginalno pitanje?ko da si prepisao iz prirucnika ''kako osvojiti devojku za 20 dana''. :rolleyes:


Kako da se postavi uopste orginalno pitanje na tu temu.
Ali najzad je Jelisaveta orginalno, sa svojim recima, bez suvoparnih definicija iznela svoje iskrene stavove, koji su 300 puta bolji od svih psiholoskih definicija ili sl.

Edited by rapidrudy, 08 June 2012 - 16:25.


#19 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 08 June 2012 - 17:35

Kako da se postavi uopste orginalno pitanje na tu temu.
Ali najzad je Jelisaveta orginalno, sa svojim recima, bez suvoparnih definicija iznela svoje iskrene stavove, koji su 300 puta bolji od svih psiholoskih definicija ili sl.


a sto da ne volimo muskarce sa 6pack-om naspram vas bez?
pa, naravno da volim/o muskarce koji vode racuna o svom zdravlju, bave se fitnessom, neguju ....lepo za gledati, a nije ni lose za dotaci :) uuuuuuuuuuuuuuuuuu :rolleyes:

#20 Stephanie

Stephanie
  • Members
  • 25 posts

Posted 20 July 2012 - 23:55

Što žene vole trbušnjake?


Eh zasto :)? Pa ne znam zavisi to od same zenske osobe kako dozivi nekog drugog...ali to sto zelim reci ne odnosi se samo na trbusnjake.
U svakom slucaju smo svi mi vizuelni i muskarci i zene.
Licno prvo primetim sklad, skladnu figuru i zaista cesto pomislim kako bi nekom muskarcu prosto pristajalo da ima razvijeniji torzo ili da bi nekom drugom neizostavno bilo dobro da se oslobodi "slaufa" prosto zato sto je to lepse u odnosu na celu njegovu figuru... E sad pojedinacno trbusnjaci...po meni ne moraju to biti plocice, vazan je samo sklad cele figure, kada onako smeris nekog i kazes "zgodan je ili zgodna je, ovo je vitka figura". Fizicki izgled zaista ne igra presudnu ulogu ali govori o toj osobi da prosto vodi racuna o sebi i da je spoj dobrih gena, sto je na prvom mestu, jer pre svega rodimo se svi sa nekim predispozicijama, ali i sa jednakim potencijalima (naravno ukoliko je rec o zdravoj osobi) da radimo na sebi u svakom smislu...

Sport je izuzetno vazan, zdrav i odrzava energiju a sa godinama bi trebalo povecavati aktivnosti pre svega zbog zdravlja a ono estetsko je prirodan ishod sporta :)
Licno kod mene kada je rec o muskarcu (u fizickom smilslu) na kog "bacim oko" vazan je ceo torzo, ukljucujuci i visinu, jer odmah zamislim "ovaj zagrljaj bi bio lep i topao" :) eto to je onaj deo maste koji se pokrene kod mene kao blic u mozgu, a istovremeno po prirodi zena trazi po njoj savrsen genetski materijal za produzenje vrste i prosto se lepi za ono zdravo i lepo, ali i za ono snazno i zastitnicko - tako nam je priroda udesila... E sad kao misaona bica cesto komplikujemo odnose ali to sada nije tema...

Vizuelno je lepo imati struk podjednako i za muskarce i za zene a sportski tip odise energijom, zdravljem i dobrim genetskim spojem...

Mada...ima mnogo onih koji se samo brinu o fizickom izgledu a toplina i harizma sasvim izostaju ili ih ima u tragovima...sto opet tu osobu cini neprimecenom uprkos savrsenoj figuri...ali tu ves izlazimo iz domena fizickog izgleda i prelazimo na ono - misaona smo bica i spektar kriterijuma je sirok, pa nedostatak jednog aspekta moze biti nadomesten necim drugim sto nam je potrebno da pronadjemo u drugoj osobi...

#21 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 21 July 2012 - 07:51


Kakav fajt, a ja sa strane :ajme:

#22 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 July 2012 - 16:56

Svi imaju 6-pack - samo je kod nekih ususkan :lol+:

#23 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 21 July 2012 - 23:43

Interesantno, na te trbushnjake se loze uglavnom loshe gradjene ribe. One koje su bombe su znatno umerenije sa ochekivanjima. Neka privatna zapazanja, nauchno nepotvrdjena :kece: .

I koliko dugo se od mushkarca zahteva da ima telo dvadesetogodishnjaka, ceo zivot? Taj onda verovatno zivi sa mamom i ne radi :lol+: , shto i nije bash seksi.

Vremena su se dodushe definitivno promenila. Oni niskochelni vlasnici "plochica" sa slike koju je neko okachio na prvoj strani topika pre 30 godina ne bi mogli da smuvaju ribu ni pod razno. Planeta majmuna. Danas se takve face oprashtaju.

Najveci fenomen i misterija za mene je shto su fudbaleri postali frajeri. Nekad se znalo - mnogi od njih su ostajali momci ili su jedva pronashli nekog krsha, preko veza.

#24 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 22 July 2012 - 07:54

Interesantno, na te trbushnjake se loze uglavnom loshe gradjene ribe. One koje su bombe su znatno umerenije sa ochekivanjima. Neka privatna zapazanja, nauchno nepotvrdjena :kece: .


ali potvrdjena eksperimentalno. :blush:

#25 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 22 July 2012 - 08:02

@Down with ... Mislim da se ovde i raspravlja o privlacnosti mladjih muskaraca sa trbusnjacima ili bez (uz najbolju volju nije mi jasno sta ti znaci sintagma 'telo dvadesetogodisnjaka', pogotovo ovde gde mnogo njih ne vodi racuna o svom izgledu, hteo si da kazes da svi/vecina dvadesetogodisnjaci/ka imaju trbusnjake ili?).

A i mislim da fizicki izgled nije najbitniji za privlacnost, mnogo je vaznija dubina dzepa, na primer (vecini, ne meni).

Edited by nero oceana, 22 July 2012 - 08:48.


#26 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 22 July 2012 - 08:23

dobra dusha je od presudnog znacaja ;)

#27 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 22 July 2012 - 10:01

dobra dusha je od presudnog znacaja ;)

Udala sam se za sportistu, lep k'o lutka, mrzelo me je pola Banata sto sam ga dobila. Plocice i ostalo - sve na svom mestu.
Melanija, prva komsinica, udala se za matorog momka uglavnom iz straha da ce ostati baba devojka. Njen "momak" je imao jednu nogu kracu, posledica bolesti u detinjstvu, gluv na jedno uho, a i bez svih tih posledica bolesti - bio bi vishe ruzan nego lep. Elem: moj "lepotan" je jurio sojke pa smo se razveli, Melanija i njen suprug su i dalje u braku i shetaju unuce. Dugo smo bili komshije pa imam jasan uvid u njihov brak i odgovorno tvrdim: Melanija je srecna zena, njihove 2 cerke su bile srecne devojcice, ja sam bila srecna komshinica jer je Melanijin "momak" cudo od coveka: uspeshan poslovni covek a uvek je imao vremena za porodicu i prijatelje. Pre podne - direktor, posle podne pravi slatko od shljiva bolje od pola komshiluka.
Da rezimiram: plocice su o.k. ako su posledica brige o zdravlju ali je karakter daleko, daleko najvazniji.

#28 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 22 July 2012 - 10:45

kakav glupanderski topik.
"sto zene...?"
koje zene?!

#29 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 22 July 2012 - 13:54

kakav glupanderski topik.
"sto zene...?"
koje zene?!




ma neke žene, ti ih ne poznaješ.

#30 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 22 July 2012 - 13:55

valjda one sto neguju muskarcine sa trbusnjacima.