Jump to content


Photo

Å TO TRBUÅ NJACI?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
160 replies to this topic

#151 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 22 August 2012 - 09:59

Ja nemam bezobrazne slike jer me, uglavnom, slika draga maman, osvedoceni foto manijak. Znaci, moram da se samoslikam pa mi treba savet kako to da uradim?
Inace, odlucila sam da se ne otkrivam dok Biftek i zestina ne otkrije svoje plocice. Argumente na sunce!

ovaj, sori for maj french my dear hajlenderka, ali jebo plocice. da prostite ne jebe se plocicama. nek uslika ono ispod i lijepo turi u spojler. pa da forumske dame ocijene je li ovoliko dizanje prashine opravdano. uostalom era mrshavih kost i koza manekenki polako prolazi. tako ce i era plocica da prodje. naravno, ne sad mladuncad od kita, ali malo zaobljenije zene ponovo dolaze u ''modu''. mali stomacic, onaj onako erotski i malo jace butine, dupence i ostali prateci objekti.

#152 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 22 August 2012 - 10:31

Ja nemam bezobrazne slike jer me, uglavnom, slika draga maman, osvedoceni foto manijak. Znaci, moram da se samoslikam pa mi treba savet kako to da uradim?
Inace, odlucila sam da se ne otkrivam dok Biftek i zestina ne otkrije svoje plocice. Argumente na sunce!


Draga dezurna hejterko,

Ako imas Ferrari, ne parkiras ga na ulici da ga svi vide, vec ga sakrijes u garazu do pravog trenutka. Razumes?

#153 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 22 August 2012 - 10:39

podmicivanje i lazna opravdanja ti nece pomoci! slike na sunce i sapunara na slobodu! valjda sam pokazao that I mean business!



nece proci ni pokusaji da me smirite praveci se da ste na mojoj strani, jedino u cemu mogu popustiti jeste da slike budu u kratkim suknjama ili u nekim uskim pantalanoma (nije greska u kucanju tako bi i sap pisao)

i to je moja zadnja ponuda! sat otkucava...


Prodji neko vece za vikend pored Centrale sa foto-aparatom i ja ti dajem dozvolu da uslikas suknju/pantalone.
To je moja prva i zadnja ponuda!

#154 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 22 August 2012 - 12:00

Ajde, dosta price, plocice i izolaciju na sunce :wicked:

#155 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 22 August 2012 - 15:58

Draga dezurna hejterko,

Ako imas Ferrari, ne parkiras ga na ulici da ga svi vide, vec ga sakrijes u garazu do pravog trenutka. Razumes?

Ne razumem: Ferari se i kupuje da ga svi vide. Plocice se i bilduju da bi se proshetale na sajmovima. Imamo plocice ili nemamo plocice?

#156 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 22 August 2012 - 20:15

Ne razumem: Ferari se i kupuje da ga svi vide. Plocice se i bilduju da bi se proshetale na sajmovima. Imamo plocice ili nemamo plocice?


Admin mi je izbrisao odgovor na ovaj post u roku od tri minuta. Zakljucite iz toga sta god hocete.

Edited by Biftek i žestina, 22 August 2012 - 20:16.


#157 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 22 August 2012 - 20:22

Admin mi je izbrisao odgovor na ovaj post u roku od tri minuta. Zakljucite iz toga sta god hocete.


Verovatno si bio žestok biftek.

#158 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 24 August 2012 - 14:34

Admin mi je izbrisao odgovor na ovaj post u roku od tri minuta. Zakljucite iz toga sta god hocete.


blago tebi, ...lepo je kad se covek ostvari ...

Edited by jovana79, 24 August 2012 - 15:25.


#159 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 26 August 2012 - 14:13

Naravoucenije :lol+:

Attached Files



#160 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 28 August 2012 - 14:34

kad je tako, veceras uzimam jastuk, pa pravac u kupatilo na spavanjac , hahahahhaa... :rotflmao:

#161 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 29 August 2012 - 08:47

Naravoucenije :lol+:


To je suština,ja vazda govorim:veliki bojler - velika pipa. ;)