Jump to content


Photo
- - - - -

neko postira pod mojim nikom


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
66 replies to this topic

#31 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 16 April 2012 - 00:52

Interesantno. Niko znaci nije odgovoran za nase pisanje, cak ni mi sami, ako sutra nesto sto sam ja napisala osvane pod manitu preskace ogradu ( I like this nick ) profilu, ili sapunarev post pod nikom Schordinger, nesto sto je napisala angelia se pojavi pod nvukelic, a Rotterdamov post pod nikom DJ_Vasa Posted Image

#32 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 16 April 2012 - 00:55

Interesantno. Niko znaci nije odgovoran za nase pisanje, cak ni mi sami, ako sutra nesto sto sam ja napisala osvane pod manitu preskace ogradu ( I like this nick ) profilu, ili sapunarev post pod nikom Schordinger, nesto sto je napisala angelia se pojavi pod nvukelic, a Rotterdamov post pod nikom DJ_Vasa :unsure:
Spoiler

Edited by DJ_Vasa, 16 April 2012 - 00:56.


#33 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 16 April 2012 - 01:28

Interesantno. Niko znaci nije odgovoran za nase pisanje, cak ni mi sami, ako sutra nesto sto sam ja napisala osvane pod manitu preskace ogradu ( I like this nick ) profilu, ili sapunarev post pod nikom Schordinger, nesto sto je napisala angelia se pojavi pod nvukelic, a Rotterdamov post pod nikom DJ_Vasa :unsure:

Spoiler


Pre bi dakle bio kupina nego Rott. Wise DJ, wise Posted ImagePosted Image



#34 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 16 April 2012 - 01:28

Ja sam postovao pod nickom @kupina. Sad shvatam da sam pogresio i zelim da se izvinim njoj i ostalim forumasima. Zabavljao sam se malo sa hakovanjem, pa rekoh da probam ovde, ali sam ocigledno presao granicu dobrog ukusa. Iskreno - izvini. Nadam se da ce se sve zavrsiti na ovome.

Edited by medobrundo, 16 April 2012 - 01:29.


#35 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 16 April 2012 - 01:41

Ja sam postovao pod nickom @kupina. Sad shvatam da sam pogresio i zelim da se izvinim njoj i ostalim forumasima. Zabavljao sam se malo sa hakovanjem, pa rekoh da probam ovde, ali sam ocigledno presao granicu dobrog ukusa. Iskreno - izvini. Nadam se da ce se sve zavrsiti na ovome.


Zavrsice se tako sto odlazim sa foruma.



#36 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 16 April 2012 - 03:50

Nemoj. Bas je postalo zanimljivo...

#37 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 April 2012 - 03:56

Nemoj. Bas je postalo zanimljivo...
Ko mi je ukrao post?
Joj sto ja volim kad su stvari ovako, komplivane.

#38 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 April 2012 - 05:13

Ja sam postovao pod nickom @kupina. Sad shvatam da sam pogresio i zelim da se izvinim njoj i ostalim forumasima. Zabavljao sam se malo sa hakovanjem, pa rekoh da probam ovde, ali sam ocigledno presao granicu dobrog ukusa. Iskreno - izvini. Nadam se da ce se sve zavrsiti na ovome.

:D

http://www.youtube.com/watch?v=AppgJXgr-Rc




#39 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 16 April 2012 - 05:51

Ja sam postovao pod nickom @kupina. Sad shvatam da sam pogresio i zelim da se izvinim njoj i ostalim forumasima. Zabavljao sam se malo sa hakovanjem, pa rekoh da probam ovde, ali sam ocigledno presao granicu dobrog ukusa. Iskreno - izvini. Nadam se da ce se sve zavrsiti na ovome.

Ja sam postovao pod nickom @kupina. Sad shvatam da sam pogresio i zelim da se izvinim njoj i ostalim forumasima. Zabavljao sam se malo sa hakovanjem, pa rekoh da probam ovde, ali sam ocigledno presao granicu dobrog ukusa. Iskreno - izvini. Nadam se da ce se sve zavrsiti na ovome.

---

Osoba C, predstavite se!

#40 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 16 April 2012 - 08:04

Vama je do zajebancije, a moj post koji je nestao je pohvalna oda Novaku Đokoviću. Ako bi se pojavio pod određenim nickovima isti bi mogli da dožive ozbiljne traume kao i da izgube lični ugled....Posted Image

#41 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 April 2012 - 08:08

Vama je do zajebancije, a moj post koji je nestao je pohvalna oda Novaku Đokoviću. Ako bi se pojavio pod određenim nickovima isti bi mogli da dožive ozbiljne traume kao i da izgube lični ugled....Posted Image

Zasto ne napisa sr_gov_njolence? 0:)

#42 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 16 April 2012 - 09:09

Zavrsice se tako sto odlazim sa foruma.




Ja bih promenio i adresu, za svaki slucaj. Oni znaju sve :lala:

#43 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 April 2012 - 09:33

Vama je do zajebancije, a moj post koji je nestao je pohvalna oda Novaku Đokoviću. Ako bi se pojavio pod određenim nickovima isti bi mogli da dožive ozbiljne traume kao i da izgube lični ugled.... :lol:

#44 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 April 2012 - 09:35

ne ozbiljno, ovo vishe nije smijesno, je li moze neko da objasni sta se ustvari desava? jesmo li napadnuti? :o dosli su, jelde?

#45 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 16 April 2012 - 10:06

Samo da neko ne rehabilituje Drazu pod mojim nickom. :D