Jump to content


Photo

Izmedju nas...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
271 replies to this topic

#16 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 25 March 2012 - 23:01

lenny kravitz :wub:


joj, kakav dasa, ovaj lenny...ne bih mu dala ni 26, a pogledaj kako izgleda u 47....yummy

(piers morgan interview w lenny kravitz)

nego, preduhitrila si me, taman da stavim muzicki link, kad si ti stavila lennyja, jednostavno sam morala prvo da ga odslusam....

#17 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 25 March 2012 - 23:03

mi smo 50+ .... klasika....



#18 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 March 2012 - 00:23

@cf
Nisam se ranije javio da te podrzim, nekako mi se cinilo logicim. Go for it. Yahooo!Secas se da smo ti lepo rekli, da ides u napad.
Bas mi je drago da valja!



#19 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 26 March 2012 - 00:35

Cestitke CF Nema niceg lepseg od ljubavi . Uzivaj :)

#20 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 26 March 2012 - 00:42

joj, kakav dasa, ovaj lenny...ne bih mu dala ni 26, a pogledaj kako izgleda u 47....yummy

(piers morgan interview w lenny kravitz)

nego, preduhitrila si me, taman da stavim muzicki link, kad si ti stavila lennyja, jednostavno sam morala prvo da ga odslusam....


E dame kad vec volite Lennyja ( pogledajte na muzici youtube sta sam juce ostavila Posted Image ) evo jedna prikladna za ovaj topicic o ljubavi i zaljubljivanju

http://www.youtube.com/watch?v=T210Fo2jt5c



#21 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 March 2012 - 01:08

Gde si, mrd? Hvala za pesmu i podrsku. Ma, da sam samo znalla da su matematicari ovako dragi, ne bih se toliko predomisljala ;-)

#22 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 March 2012 - 01:16

Drustvo, necu da ova tema bude samo o meni (jes' da volim da sam u centru paznje)...dajte malo vasih prica, ako ste u braku ili vezi ili single, mora da ste imali neko romanticno iskustvo nekada ili sada?!

#23 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 March 2012 - 01:33

1332720519[/url]' post='3503671']
Gde si, mrd? Hvala za pesmu i podrsku. Ma, da sam samo znalla da su matematicari ovako dragi, ne bih se toliko predomisljala ;-)


Ma matematicari su super ljudi, samo im je ponekad zivot algoritam. To ja iz iskustva, sto rece ovaj moj matori:"cale ti si dosadan, UR always prepared!"Ponekad i dosadni. Posted Image

#24 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 March 2012 - 01:46

razveselio me dezen....mada je mozda too dizzy :D

:D too dizzy but whatever makes you dizzy ....

Ma matematicari su super ljudi, samo im je ponekad zivot algoritam. To ja iz iskustva, sto rece ovaj moj matori:"cale ti si dosadan, UR always prepared!"Ponekad i dosadni. Posted Image

:ph34r: jel ti to pecas komplimente?

#25 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 March 2012 - 01:49

1332722763[/url]' post='3503686']
:D too dizzy but whatever makes you dizzy ....


:ph34r: jel ti to pecas komplimente?


Sta cu, nasao sam se. :P

#26 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 26 March 2012 - 02:05

Evo na primer danas mi je ucitao na kindle knjigu koju sam htela da citam pa je dosao i seo do mene dok sam lezala na sofi i citala, stavio moje noge u krilo skinuo mi cawapice i ceskao tamo znate ono gde te stegne lastis od cawapica. Onda smo popodne isli u setnju u obliznji park sa jezercetom i svratili do galerije posto on voli slike i tu razgledali poslednju izlozbu . U holu ispred su svirala neka dva starija gospodina na klavijaturi i kontrabasu , pa smo sa klincem malo sedeli i slusali ih. U povratku pored kola na parkingu ispod drveta sam ubrala nekoliko ljubicica i visibaba ciji me je miris podsetio na tamo daleko i kad smo bili mladi pa sam mu rekla da je on moja ljubicica Posted Image.sitnice koje zivot znace. Interesantno upravo mi na TV -u ide poslednja scena decjeg filma Meet the Robinsons... How appropriate Posted Image
our lives are made
in these small hours
these little wonders,
these twists & turns of fate
time falls away,
but these small hours,
these small hours still remain
http://www.youtube.com/watch?v=ZoTDH3nqhW4

Edited by kupina, 26 March 2012 - 02:07.


#27 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 March 2012 - 05:21

:ph34r: jel ti to pecas komplimente?



mrd je allways prepared, if you know what I mean :lol:

Posted Image

#28 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 March 2012 - 05:34

kupinice :heart:

......

a sad da cujemo i forumase....mozda je neko pokusao nesto slicno?



:)

#29 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 26 March 2012 - 09:03

Drustvo, necu da ova tema bude samo o meni (jes' da volim da sam u centru paznje)...dajte malo vasih prica, ako ste u braku ili vezi ili single, mora da ste imali neko romanticno iskustvo nekada ili sada?!


ma svasta bih imala da kazem, ali me ovde poznaju kao finu, pa da ne ugrozavam reputaciju ;) .
jer mi romantika i nije jaca strana. moja su iskustva nekako, hm... konkretnija B-)

#30 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 March 2012 - 12:03

ma svasta bih imala da kazem, ali me ovde poznaju kao finu, pa da ne ugrozavam reputaciju ;) .
jer mi romantika i nije jaca strana. moja su iskustva nekako, hm... konkretnija B-)


Odma cete znati ko jos finiju :D