Jump to content


Photo

Izmedju nas...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
271 replies to this topic

#1 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 March 2012 - 08:46

Dragi moji,

Nesto smo zapustili ovaj nas divni i uzbudljivi pdf....nema novih tema, izgleda da smo sve postojece teme na ovom resili ;)

Zelim da ova tema bude o ljubavi, da pisemo o novim ili starim ljubavnim vezama, o nasim osecajima, ocekivanjima, razocarenjima, uzbudjenjima, zadovoljstvu, o vremenu izmedju veza ili o srecnom single zivotu.....o cemu god nas cini srecnim...

.......

Trenutno sam u jednoj vezi u kojoj se predivno osecam...hodam okolo i samo se smeskam, sta god da neko predlozi, a ja se slazem...gledam se u ogledalo, osecam se lepom...izmerim se, jesam par kila nabacila od letos, ali mi ich ne smeta, sve ce fitness da resi....
Veza je nova, u periodu smo upoznavanja. Uopste je nisam trazila, ni ocekivala. Koleginica sa posla je predlozila rucak sa svojim prijateljem koga poznaje desetak godina. Ne znam zasto, ne volim namestanja (samo kad sam ja provodadzika B-)), ali sam pristala. Nju i njeno misljenje jako cenim, razgovor je krenuo i ja nisam ni primetila da sam presla svojih dozvoljenih sat vremena. Ispratio me je do zgrade.

Koleginica je dosla na ideju da odemo da gledamo "The Artist " u cetvoro (znala sam ja da ona ima hidden motiv). U medjuvremenu je odustala zbog porodicnih obaveza. Nakon par dana dobijem email i poziv za film za samo nas dvoje. Btw, ja ni ne pominjem da sam film vec videla, nisam htela da odbijem, a film je ionako dobar.
Iznenadila sam samu sebe, jer se tog dana uopste nisam osecala nervoznom. Ispostavilo se da nisam ni imala razloga. Divan, interesantan, pazljiv, sve je bilo sasvim prirodno...Posto smo se sastajali, brinula sam se da li cu ga pronaci (kasnila sam :blush:). Odmah me je obavestio da je matinee otkazan i odlucili smo da prosetamo do drugog bioskopa. Tu su nam preporucili film "Separation", ali posto smo imali vremena da ubijemo do pocetka filma, vreme smo proveli sa casom vina u razgovoru. Kad je predlozio vino, iznenadio me je, nisam odmah odgovorila. Ne mogu da verujem da sam prvo pomislila na to da vozim i ne smem da pijem, prisetim se da fim traje bar dva sata...:) ... Posle filma je predlozio veceru, prosetali smo do restorana i ponovo uzivali u divnom razgovoru...Uopste mi se nije vracalo kuci...
I ja ne bih bila ja da nesto ne ubrljam...pratio me je do automobila, bila sam ubedjena da sam parkirala na najnizem nivou. Kada nisam videla auto na tom, onda sam pomislila da sam na drugom i sve tako, pomalo u panici i malo vise od stida...obisli smo svih pet nivoa dok nismo pronasli moj auto :ajme:

...nastavak u sledecem broju....nakon vasih pricica...



#2 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 24 March 2012 - 10:54

nemam pojma dal je ovo neki prolećni virus, ili šta, ali ...

jutros sam se setio jedne stare ljubavi. Dobro, niej baš stara, a i nije neka ljubav, ali sam je se setio. I to mi je preseklo standardno domaćinsko subotnje raspoloženje, kad se posle nošenja cegera okrećem dvorištu i ostalim stvarima tako da se sad mislim da odem do prijatelja u kafanče i tamo ubijem nekoliko medovača u njenu čast. Možda bacim partiju preferansa.... :unsure:

Radila je u jednoj od onih trafika koje prodaju sve i svašta. I često smo se vidjali. Par puta smo pili kafu, jednom se čak i pohvatali tamo, izmedju onih rafova. Interesantno iskustvo. :D

nikad dalje od toga. nit je ona znala šta hoće od mene nit ja od nje. A te ćorave bake (narodski:tutumiše) izmedju dvoje se nikad ne završe dobro. Pa smo se brzo razišli.

i ne znam što sam sad ovo ispisao......


u svakom slučaju mi je tvoj post ulepšao dan. :D

#3 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 24 March 2012 - 15:32

Trenutno sam u jednoj vezi u kojoj se predivno osecam...hodam okolo i samo se smeskam, sta god da neko predlozi, a ja se slazem...gledam se u ogledalo, osecam se lepom...

Yes!!! :+1:

http://www.youtube.com/watch?v=p7GRfS7cHWM

#4 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 March 2012 - 21:20

hehe...cyber, stavi mi osmeh na lice...doris je omiljena glumica mog ex-husband-a :D
taman se vratila sa zajednicke rekreacije i dorucka, a ti me vracas u proslost :rolleyes:

.....

vidim, lupate mi plusice, a niko da se upise.... nema veze, sacekacu ja vas stidljive 0:)

steins, hvala, poenta ove teme i jeste da nas odvede na jedno lepo mesto, da nas oraspolozi i opusti, nasmeje i uzdigne...

.......

pa, drustvo, ne znam sta mi bi, ali posle onog prvog sastanka, ja odlucim da ne cekam da mi se on javi, nego mu lepo posaljem email i kazem: hajdemo u hiking u subotu! nikada nisam bila na planini pored koje on zivi. slozi se on i posalje mi instrukcije gde da se nadjemo.
vece pre, iz cistog mira mi padne na um da sam ga pozvala na hiking, da cu nositi trenerke i da ce hodajuci iza mene gledati u moju guzicu :lol:. prevrcem slike u glavi, uh, sta cu sada, nije fer da otkazem. odem u radnju sportske opreme, probam neke trenerke, nisam zadovoljna, uhvatim dah i porazmislim. zasto se uopste opterecujem? ustala rano, obukla svoju opremu, stavila sunscreen, bez sminke, molim, predivan suncan dan, adele na radiu i lagana voznjica juzno.
ovog puta sam natempirala da stignem ranije i ponovo se izblamirala (jel'sam vam ikada rekla da sam ponekad smotana :P, I have my moments). pozovem ga da pitam gde da se parkiram. svugde vidim znak zabrane, a znam da staze pocinju tu. on se zbunio, kaze, pa, tu mozes da se parkiras. a ja: ali, pise ne mogu od 8 do 5....:lol: ....da, od 8PM do 5AM :ajme:

hodali smo i penjali se oko 2 sata i onda sisli dole i otisli na dorucak. pretresli smo mnoge teme, malo on, malo ja, nikako da neko kaze 'ajde... i kad smo se pozdravljali, upitam ga da li voli kolace. totalno sam ga zbunila i dala mu kutiju kolaca koje sam sinoc kasno ispekla. jbga, za svaki slucaj, neko mi rece da je hrana "way to a man's heart" ;). palim auto, vidim ga da dolazi na moj prozor, spustam, zahvaljuje mi se na kolacima, nema na cemu rekoh & just don't get used to it :)...

#5 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 24 March 2012 - 22:30

neko mi rece da je hrana "way to a man's heart"



e cvrc - potpuno netačna izjava.

najbolja hrana koju sam pojeo - nekakve fensi lazanje sa francuskim belim vinom su spravljene od strane osobe za koju sam potpnuo siguran da je moj najveći emotivni fijasko.

a opet....

Najgora hrana koju sam u životu pojeo, a imaj u vidu da sam služio klasičnu vojsku i hranio se po studentskim domovima, su bile nekakvi preprženi riblji štašići sa poluživim pomfritom i gnjecavom zelenom salatom. Zbrkljano od strane osobe za koju sam potpuno siguran da je moja najveća ljubav u životu.... *


:D


*ili bar jedna od dve

#6 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 24 March 2012 - 23:00


lepa tema
i jos lepsa prica!
kako volim taj maglicasti osecaj...
go girl, go!

posto je ovo tema za slobodnjake, ili makar za one koji se ovde nisu izjasnili kao udati/ozenjeni ;), mogla bih uzeti ucesce, mozda postavljanjem nekih citata ili odlomaka koji bi mogli da opisu moje emotivno stanje.

#7 logic

logic
  • Members
  • 17 posts

Posted 25 March 2012 - 12:57

Zena je najlepsa kad je zaljubljena

#8 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 25 March 2012 - 13:32

hehe...cyber, stavi mi osmeh na lice...doris je omiljena glumica mog ex-husband-a :D

Ups (!) to mi nije namera. Ne volim nista u rikverc.

Nego, kako sam te citala (ono kako se osecas i gledas u ogledalo) spontano pomislih na "Gee, I feel just about ten feet tall, havin' a ball" :lol:
To je taj osecaj.

Evo i ja se nesto rascvetavam i budim ... prolece ... pa mi milo ....

#9 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 25 March 2012 - 17:46

Ups (!) to mi nije namera. Ne volim nista u rikverc.


ma kakvi, to je bila bas lepa uspomena na vreme kada smo gledali "pillow talk" .... 20-tak godina zajednickog zivota ima vise lepih uspomena, zalosno bi bilo da razmisljam o onim manje lepim. kako se trenutno osecam, zamisli, ne mogu cak ni kad bih htela :)

edit: greskica

Edited by ControlFreak, 25 March 2012 - 19:09.


#10 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 25 March 2012 - 19:01

Nego, kako sam te citala (ono kako se osecas i gledas u ogledalo) spontano pomislih na "Gee, I feel just about ten feet tall, havin' a ball" :lol:
To je taj osecaj.

Evo i ja se nesto rascvetavam i budim ... prolece ... pa mi milo ....


Ne znam da li je prolece ili situacija - ali imale smo istu impresiju na njenu pricu :D evo ja dva meseca hodam po oblacima i gledam da ne silazim ... Sve se rascvetalo a ja bas juce mislim kako je lepo stati i pomirisati cvece :)

#11 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 25 March 2012 - 19:04

gde nestade post mog druga roterdamca?

taman sam se spremao da mu otpišem :unsure:

#12 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 25 March 2012 - 19:34

Ne znam da li je prolece ili situacija - ali imale smo istu impresiju na njenu pricu :D evo ja dva meseca hodam po oblacima i gledam da ne silazim ... Sve se rascvetalo a ja bas juce mislim kako je lepo stati i pomirisati cvece :)


juce bila u prodavnici i dobijem text poruku....'bes mi sve, osecam se k'o teenager :lol: .... raspisasmo se tamo-vamo, u jednom momentu pomislih kako mi to ne prilici, pa se onda nasmesih na tu bezveznu pomisao ...

oh, cvece, da...i ne samo cvece, nego upaljene mirisne svece po stanu, a kitchen aid radi li radi, imace martha stewart konkurenciju :rolleyes:

Edited by ControlFreak, 25 March 2012 - 19:36.


#13 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 25 March 2012 - 20:07

juce bila u prodavnici i dobijem text poruku....'bes mi sve, osecam se k'o teenager :lol: .... raspisasmo se tamo-vamo, u jednom momentu pomislih kako mi to ne prilici, pa se onda nasmesih na tu bezveznu pomisao ...

oh, cvece, da...i ne samo cvece, nego upaljene mirisne svece po stanu, a kitchen aid radi li radi, imace martha stewart konkurenciju :rolleyes:


Sta bre ne prilici :D nego samo da znas poziv na kafu jos uvek ima isto znacenje ;) Ja inace nemam te napade spremanja kolaca - moji simptomi su skuplji - orobila sam prodavnice :D

#14 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 25 March 2012 - 20:54

Sta bre ne prilici :D nego samo da znas poziv na kafu jos uvek ima isto znacenje ;) Ja inace nemam te napade spremanja kolaca - moji simptomi su skuplji - orobila sam prodavnice :D


ih, sister, pa ja juce kupih i sandale i haljinu, a i ovo
Spoiler


razveselio me dezen....mada je mozda too dizzy :D

#15 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 25 March 2012 - 22:15