Jump to content


Photo
- - - - -

Ja imam (ne)talenat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#1 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 13:13

Ove povratne poruke su dobijali oni koji su , u drugoj polovini emisije glasali za redne brojeve 9 i 10 ( Bojana Stamenov i Dream Team) u finalnoj emisiji Ja imam talenat .

Attached Files


Edited by BlackPoint, 07 March 2012 - 13:14.


#2 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 07 March 2012 - 13:15

Koje poruke?:unsure:

edit:
- aha - te poruke!

Edited by Cooltywattor, 07 March 2012 - 13:17.


#3 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 13:23

U finalnoj emisiji Ja imam talenat , održanoj 4. marta 2012 godine , takmičilo se 10 finalista za nagradu od 100.000 evra. Dva najveća favorita za prvo mesto su bili redni broj 9 Bojana Stamenov , pevačica i redni broj 10 Dream Team , hip-hop plesna grupa. Favoriti su bili po anketi u Blicu i na Fejsbuku. Kada je neko pokušao , u drugoj polovini emisije ,da da svoj glas ovim rednim brojevima , dobijali su ovakve povratne poruke. Toliko o regularnosti. Na kraju su ovi favoriti završili na 4. i 6. mestu , na opšte nezadovoljstvo šokiranih glasača ( pogledati komentare na Fejsu i u dnevnoj štampi)

Edited by BlackPoint, 07 March 2012 - 13:25.


#4 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 07 March 2012 - 14:13

Ko je na kraju pobedio? Jel nasi?

edit:
- aha, video sam - nasi!

Edited by st.maurice, 07 March 2012 - 14:15.


#5 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 07 March 2012 - 15:34

U finalnoj emisiji Ja imam talenat , održanoj 4. marta 2012 godine , takmičilo se 10 finalista za nagradu od 100.000 evra. Dva najveća favorita za prvo mesto su bili redni broj 9 Bojana Stamenov , pevačica i redni broj 10 Dream Team , hip-hop plesna grupa. Favoriti su bili po anketi u Blicu i na Fejsbuku. Kada je neko pokušao , u drugoj polovini emisije ,da da svoj glas ovim rednim brojevima , dobijali su ovakve povratne poruke. Toliko o regularnosti. Na kraju su ovi favoriti završili na 4. i 6. mestu , na opšte nezadovoljstvo šokiranih glasača ( pogledati komentare na Fejsu i u dnevnoj štampi)

Ne, ne... Favorit je bila Emilija :)

#6 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 20:35

Po anketi na fejsu vodili su ubedljivo Drim Tim a u Blicu Bojana . Emilija je bila u vrhu obe ankete. Pobednici su u obe ankete bili u donjem delu . Međutim , volšebno su pobedili. Ovo je bila trka u kojoj su favoritima bile vezane noge. Ko je morao da pobedi , pobedio je.

#7 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 07 March 2012 - 20:47

Po anketi na fejsu vodili su ubedljivo Drim Tim a u Blicu Bojana . Emilija je bila u vrhu obe ankete. Pobednici su u obe ankete bili u donjem delu . Međutim , volšebno su pobedili. Ovo je bila trka u kojoj su favoritima bile vezane noge. Ko je morao da pobedi , pobedio je.


Ne znam kako je, tehnički, izvedeno glasanje, jel bilo grešaka, ali anketa na fejsu i SMS glasanje, normalno, ne daju isti rezultat. Struktura učesnika je različita.

#8 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 07 March 2012 - 21:07

Pobedili su oni koji su "srbovali'.Harmonika i gusle,narodna nosnja,dva takta,pesma o knezu Lazaru,Srbende se napalile i glasale.Mogli su rivali da im budu Pavaroti,Edit Pjaf i Areta Frenklin licno,izgubili bi.Da je mala Vrscanka otpevala Vidovdan u majci "Kosovo je Srbija',pobedila bi.Tako Srbi shvataju ovo takmicenje.



#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 07 March 2012 - 21:27

Tako Srbi shvataju ovo takmicenje.


I ne samo ovo. Sećam se ko je sve pobeđivao na domaćem takmičenju za Pesmu Evrovizije.

#10 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 21:46

Ne znam kako je, tehnički, izvedeno glasanje, jel bilo grešaka, ali anketa na fejsu i SMS glasanje, normalno, ne daju isti rezultat. Struktura učesnika je različita.

Glasalo se putem SMS ukucase broj svog favorita , od 1 do 10 i pošalje se na taj-i-taj broj. Onda se dobije uzvratna poruka da se taj glas (SMS) evidentirao , ali bez navođenja broja kandidata za koji je SMS glas poslat. Ja sam , pošto sam bio direktno zainteresovan u celoj priči , poslao svoje glasove odmah po početku glasanja. I , sve je bilo regularno , dobio sam povratne SMS da se moj glas evidentirao negde. Međutim , negde pri kraju glasanja , počeli su da me zovu prijatelji i da mi govore da su , po slanju SMS glasa za br. 10 , dobijali povratne poruke onakve kakvu sam prikazao na početku. Naravno da je anketa jedno a glasanje drugo , ali je do sada vršena anketa pred svako polufinale na fejsu. I , gle čuda , uvek bi pobednik ankete bio i pobednik polufinala. Da li je to slučajnost ili ne , ja to ne znam , ali je vrlo indikativno.
Ja znam da neću moći da promenim ništa , jer je priča završena , ali me boli znoj koje je moje dete prolilo da bi došlo do finala , i suze posle ovakve farse od glasanja.

Edited by BlackPoint, 07 March 2012 - 21:53.


#11 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 07 March 2012 - 21:58

Glasalo se putem SMS ukucase broj svog favorita , od 1 do 10 i pošalje se na taj-i-taj broj. Onda se dobije uzvratna poruka da se taj glas (SMS) evidentirao , ali bez navođenja broja kandidata za koji je SMS glas poslat. Ja sam , pošto sam bio direktno zainteresovan u celoj priči , poslao svoje glasove odmah po početku glasanja. I , sve je bilo regularno , dobio sam povratne SMS da se moj glas evidentirao negde. Međutim , negde pri kraju glasanja , počeli su da me zovu prijatelji i da mi govore da su , po slanju SMS glasa za br. 10 , dobijali povratne poruke onakve kakvu sam prikazao na početku. Naravno da je anketa jedno a glasanje drugo , ali je do sada vršena anketa pred svako polufinale na fejsu. I , gle čuda , uvek bi pobednik ankete bio i pobednik polufinala. Da li je to slučajnost ili ne , ja to ne znam , ali je vrlo indikativno.
Ja znam da neću moći da promenim ništa , jer je priča završena , ali me boli znoj koje je moje dete prolilo da bi došlo do finala , i suze posle ovakve farse od glasanja.


Jel to prenosis neciji komentar ili je stvarno tvoje dete ucestvovalo?

#12 Goran70

Goran70
  • Members
  • 2,170 posts

Posted 07 March 2012 - 22:03

Naravno da je anketa jedno a glasanje drugo , ali je do sada vršena anketa pred svako polufinale na fejsu. I , gle čuda , uvek bi pobednik ankete bio i pobednik polufinala. Da li je to slučajnost ili ne , ja to ne znam , ali je vrlo indikativno.


U polufinalu se ne dele pare, da bi ljudi glasali dalje sve je posteno. Docim u finalu se deli i neka lova, pa nema slucajnosti. Do sledeceg glasanja prodje dosta vremena, zaboravi se ... pa opet ispocetka. Nista novo za nas i kod nas.

#13 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 22:35

Moja ćera je u Drim Timu.

Edited by BlackPoint, 07 March 2012 - 22:37.


#14 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 22:58



#15 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 March 2012 - 23:00


Polufinale

Edited by BlackPoint, 07 March 2012 - 23:01.