Jump to content

Photo

Zbog koga smo na forumu?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#31 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,233 posts

Posted 27 April 2012 - 01:56

Ko je napustio forum zbog mog odsustva slobodno neka se vrati, tu sam.

#32 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 April 2012 - 10:53

Ko je napustio forum zbog mog odsustva slobodno neka se vrati, tu sam.

:wub: ipak se cekanje isplatilo. umalo ne odoh.

#33 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,233 posts

Posted 27 April 2012 - 13:23

:wub: ipak se cekanje isplatilo. umalo ne odoh.

Priznaj da si svaku nadu izgubio. :rolleyes:
Vidim po topicima spominju neko osipanje, skromnost mi nije dozvolila da uzrok ponadjem u sebi, ali kad je nesto istina, istina je....realnost treba prihvatiti.

#34 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 April 2012 - 13:36

Priznaj da si svaku nadu izgubio. :rolleyes:
Vidim po topicima spominju neko osipanje, skromnost mi nije dozvolila da uzrok ponadjem u sebi, ali kad je nesto istina, istina je....realnost treba prihvatiti.

vala jesam, da se ne lazemo. meni tvoja skromnost ne brani da napisem, ti si falila ko golman u nekoj finalnoj tekmi kojem sudija uvali crveni karton. :D
ps
dje nam je onaj hercegovac, ups, pardon, hrvatic u bijelim soknicama - krobojac? :P

#35 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,233 posts

Posted 27 April 2012 - 13:48

vala jesam, da se ne lazemo. meni tvoja skromnost ne brani da napisem, ti si falila ko golman u nekoj finalnoj tekmi kojem sudija uvali crveni karton. :D
ps
dje nam je onaj hercegovac, ups, pardon, hrvatic u bijelim soknicama - krobojac? :P

On, hm ja mislim da je otisao u Peru da poducava decu informatici, domacinstvu i bejzik poznavanju bhsc jezika.

edit: eno ga lajka neke skaredne sadrzaje, haknuo ga neko tamo s machupichua, da ne verujes

Edited by John Finn's Wife, 27 April 2012 - 23:38.

#36 mrd

mrd
  • Members
  • 14,687 posts

Posted 03 July 2012 - 01:42

vili, svaki put kad pomislim da sam procitao sve, ona me prijatno iznenadi, necim potpuno novim, neprevazidjenim. :heart:

#37 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 July 2012 - 13:36

vili, svaki put kad pomislim da sam procitao sve, ona me prijatno iznenadi, necim potpuno novim, neprevazidjenim. :heart:

unatoc tvojoj jeftinoj ironiji jebeno puno si u pravu. takve diskutante kao sto si ti vili popije na eks u po case vode. da se ne lazemo.

#38 mrd

mrd
  • Members
  • 14,687 posts

Posted 04 July 2012 - 01:20

unatoc tvojoj jeftinoj ironiji jebeno puno si u pravu. takve diskutante kao sto si ti vili popije na eks u po case vode. da se ne lazemo.

Ne znam sto si se ti ovde nasao prozvanim, da tumacis, sta sam ja hteo da kazem. Al' si ovaj put pobrkao loncice.
Posted Image

#39 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 04 July 2012 - 17:31

Ne znam sto si se ti ovde nasao prozvanim, da tumacis, sta sam ja hteo da kazem. Al' si ovaj put pobrkao loncice.
Posted Image

slika mi se nevjerovatno dopada, kao uostalom i onih ''milion'' drugih koje si okacio. a moze i faca da se turi u nju, pa bas kul. nego mi nije jasno gdje sam pobrkao loncice? kako se odjednom rodila tolika ljubav prema vili, pa si je i srcetom pripazio? bice da sam nesto propustio. ako jesam, izvini jbg. ;)

#40 BlueShade

BlueShade
  • Banned
  • 83 posts

Posted 02 June 2013 - 08:30

vise ZBOG CEGA

delimicno zbog potrebe da se nadju ljudi ciji je majndset slicniji mom, ali vise  stoga da bi se nasli ljudi s kojima mogu da se podele razlozi zbog kojih ne zelis da se vratis u zemlju

btw pricala sam skoro sa nekim ljudima koji su ostali u beogradu, i pricali smo o tome kako je svaka, svaka generacija na ovim prostorima imala neko sr*nje

nema nikog od nasih predaka koji je rekao "au, sto se u nase vreme dobro zivelo"

Edited by BlueShade, 02 June 2013 - 09:00.

#41 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,121 posts

Posted 05 June 2013 - 14:55

Stvarni svet, stvarni ljudi mi postaju skoro pa nepodnoshljivi. Upadaju mi u zivot kao slonovi u staklarsku radnju a ja josh moram i da im se smeshkam. Ovde - sama biram temu, pishem koliko  hocu i mogu da se iskljucim kad god pozelim. Dakle, ovde sam sam svoj majstor. Zao mi je sto nemam petlje da sama otvaram nove teme a ima ih. S obzirom da preovladjuju mladi ljudi, sumnjam da bih nashla sagovornika na te teme o kojima ja, u ovoj zivotnoj dobi, razmishljam.

#42 mrd

mrd
  • Members
  • 14,687 posts

Posted 05 June 2013 - 14:58

^
Sto ne otvorite? Moze da se desi jedino da niko ne odgovori. They lose.

#43 Rale84

Rale84
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 25 June 2013 - 13:40

Schrodinger,Kinik,highlanderka,mrd,melanholichni,Artur Dent, Vesna,visnja... Svakodnevno pročitam šta to društvo piše...dok mi nedostaju nickie, Gregij, leonina, jelisaveta, još jedna cura čijeg se nicka ne sećam,ali se pozdravila putem pp-a sa mnom iz meni nepoznatih razloga...  :ajme:

Edited by toilet calamari, 25 June 2013 - 16:57.

#44 Uscanac

Uscanac
  • Members
  • 71 posts

Posted 05 July 2013 - 23:50

Zbog Milpara, vi ga ne znate, al ga zato mi znamo.

#45 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 05 July 2013 - 23:57

Zbog Milpara, vi ga ne znate, al ga zato mi znamo.

Voli i on vas.