Jump to content

Photo

Zbog koga smo na forumu?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#16 third and five

third and five
  • Members
  • 52,690 posts

Posted 17 February 2012 - 10:20

Kompletna ekipa sa sporta je vrh. Zaista ne bih da izdvajam bilo koga na bilo koji način.

#17 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 17 February 2012 - 11:43

1 Anduril i Vesna,
2 Raja sa politike. Volija bi uzivo videti tu raspru sa foruma.

#18 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,502 posts

Posted 17 February 2012 - 12:23

Kompletna ekipa sa sporta je vrh. Zaista ne bih da izdvajam bilo koga na bilo koji način.

Slažem se sa konstatacijom, više-manje, ali ću jedno ime izdvojiti.
To nije neko zbog koga ja pišem na forumu, ali definitivno jeste neko čiji postovi i prisustvo fale PDF-u sport.
Čovek koji je dao mnogo sportskoj sekciji ovog foruma, što kao forumaš, što kao moderator, a onda je netragom nestao u tišinu.

Verujem da je većini forumaša sa sporta i ovo sasvim dovoljna asocijacija, ali za one koji ne znaju - forumaš o kojem pričam je Contractor.

Što se drugog pitanja tiče - nisam siguran da bih voleo da upoznam ikoga. Prosto, imam neku svoju sliku o svakom od forumaša, koja je bazirana isključivo na osnovu onoga što pišu na forumu, njihovih nickova i (eventualno) avatara i ponekad je dovoljno čak i samo da vidim nečiju fotografiju, pa da se deo te moje vizije o nekom poremeti/promeni, a to mi se ne sviđa.

#19 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 18 February 2012 - 22:45

Zbog sapunara Posted ImageJust kidding, just kidding!
I ja isto kao mrd i Sun Flo(w?)ver, zbog kupine Posted Image
Nego malopre sam se zacitala na hrani i kuvanju i krenula da klikam na pluseve, nije proslo malo ispunila kvotu Posted Image

#20 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 19,470 posts

Posted 19 February 2012 - 20:26

Zbog teme Zivot u Prištini nekad i sad.Žao mi je što je zamrla. Ko je makar jednom bio u Prištini zna o čemu pričam.

#21 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 20 February 2012 - 00:08

Zbog teme Zivot u Prištini nekad i sad.Žao mi je što je zamrla. Ko je makar jednom bio u Prištini zna o čemu pričam.

makar jednom? :) bio sam ja godinu dana i nisam uhvatio ''bilo'' tog grada. zapravo u prishtini si morao zivjeti neko vrijeme da bi poneshto s(u)hvatio. ja sam dokucio zapravo vrlo malo. i dobrog i losheg. i onoga ''sto se u zraku osjeti''.

#22 zoran59

zoran59
  • Members
  • 9,239 posts

Posted 22 February 2012 - 03:26

Ne usudjujem se nabrajati pojedince, iz straha da nekoga ne izostavim. A svakako ima ih (vas) podosta cije komentare je uzivanje citati.

Edited by zoran59, 22 February 2012 - 03:27.

#23 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 19,470 posts

Posted 23 February 2012 - 20:23

makar jednom? :) bio sam ja godinu dana i nisam uhvatio ''bilo'' tog grada. zapravo u prishtini si morao zivjeti neko vrijeme da bi poneshto s(u)hvatio. ja sam dokucio zapravo vrlo malo. i dobrog i losheg. i onoga ''sto se u zraku osjeti''.

Moguće, ali iz moje perspektive to izgleda tako kako izgleda. :D

#24 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 19,511 posts

Posted 23 February 2012 - 23:18

snooker...

#25 munze

munze
  • Members
  • 3,294 posts

Posted 24 February 2012 - 00:44

Pazi valjak gazi.,fender

#26 Rale84

Rale84
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 01 March 2012 - 05:53

Zbog sapunara Posted ImageJust kidding, just kidding!
I ja isto kao mrd i Sun Flo(w?)ver, zbog kupine Posted Image
Nego malopre sam se zacitala na hrani i kuvanju i krenula da klikam na pluseve, nije proslo malo ispunila kvotu Posted Image

jao da,odlepio sam kad sam shvatio da je v umesto w ....

a pored svojih,i vesnine,mrdove ,tvoje i jelisavetine postove volem da citam...

Edited by SunFlover, 01 March 2012 - 07:01.

#27 svashtabezneshto

svashtabezneshto
  • Members
  • 94 posts

Posted 03 March 2012 - 22:57

Dugo chitam ovaj forum, skoro pa deset godina.
Chitala sam ga i chitam zbog Kinika (nekad), Murasa, Vjekoslava, Slavena, Harpera, Condora, Vesne, Hill Bill-a, Denzela, Div-a, Rotteradamca....ekipe sa sporta koja uglavnom postuje na tenisu i kosharci, zbog autora ovog topica, (za koga mislim da je potpuno bezrazlozhno banovan) izmedju ostalog zato shto je on svojom naivnom bezazlenoshcu i neverovatnom dobrodushnoscu, neiskvarenoshcu, radoznaloshcu (pretpostavljam da je jako mlad, te s'toga i te osobine) davao nadu da postoje i neka malo drugachija "nasha" deca.
Uglavnom se nisam ukljuchivala u diskusije jer je neko vec napisao ono shto ja mislim ili shto sam zhelela da napishem.
Poslednjih godinu, dve diskusije su postale jako predvidljive.
Neko postavi temu, o bilo chemu, tajac neko vreme dok se ne prochita sta odredjena vedeta ima da kazhe, pa se na osnovu toga formiraju mishljena najaktivnijih forumasha, a teme nigde... A vedeta vec odavno nije rekao nishta novo (nazhalost).
Povratkom FO ( ili dolaskom), Harpera, aktivnijim ucheshcem Slavena, forum je postao zanimljiv, diskusija se ponovo ustanovila kao osnova diskusionog foruma (zamisli!) a istraga srBova, naciJonskih radEnika postala je nepozeljna i nepotrebna te su se istrazhitelji malo osetili ugrozhenima i mozhda postali josh malo glasniji.
Ovo je neko chudno vreme, kao da se cheka neki mig odnekud da bi neki forumashi znali kako da se postave, sa strane deluje malo muchno, ali nadam se da ce da se stanje da se promeni i da cu opet za prilichnom zainteresovanoshcu chitati ovaj forum.

#28 Rale84

Rale84
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 03 March 2012 - 23:23

Dugo chitam ovaj forum, skoro pa deset godina.
Chitala sam ga i chitam zbog Kinika (nekad), Murasa, Vjekoslava, Slavena, Harpera, Condora, Vesne, Hill Bill-a, Denzela, Div-a, Rotteradamca....ekipe sa sporta koja uglavnom postuje na tenisu i kosharci, zbog autora ovog topica, (za koga mislim da je potpuno bezrazlozhno banovan) izmedju ostalog zato shto je on svojom naivnom bezazlenoshcu i neverovatnom dobrodushnoscu, neiskvarenoshcu, radoznaloshcu (pretpostavljam da je jako mlad, te s'toga i te osobine) davao nadu da postoje i neka malo drugachija "nasha" deca.
Uglavnom se nisam ukljuchivala u diskusije jer je neko vec napisao ono shto ja mislim ili shto sam zhelela da napishem.
Poslednjih godinu, dve diskusije su postale jako predvidljive.
Neko postavi temu, o bilo chemu, tajac neko vreme dok se ne prochita sta odredjena vedeta ima da kazhe, pa se na osnovu toga formiraju mishljena najaktivnijih forumasha, a teme nigde... A vedeta vec odavno nije rekao nishta novo (nazhalost).
Povratkom FO ( ili dolaskom), Harpera, aktivnijim ucheshcem Slavena, forum je postao zanimljiv, diskusija se ponovo ustanovila kao osnova diskusionog foruma (zamisli!) a istraga srBova, naciJonskih radEnika postala je nepozeljna i nepotrebna te su se istrazhitelji malo osetili ugrozhenima i mozhda postali josh malo glasniji.
Ovo je neko chudno vreme, kao da se cheka neki mig odnekud da bi neki forumashi znali kako da se postave, sa strane deluje malo muchno, ali nadam se da ce da se stanje da se promeni i da cu opet za prilichnom zainteresovanoshcu chitati ovaj forum.

uz svo duzno postovanje za tebe i pomenute forumashe iz tvog posta....ko te hebe!!! iskreno i realno.

Edited by SunFlover, 03 March 2012 - 23:24.

#29 svashtabezneshto

svashtabezneshto
  • Members
  • 94 posts

Posted 03 March 2012 - 23:25

Hocesh chitav spisak ili?

#30 svashtabezneshto

svashtabezneshto
  • Members
  • 94 posts

Posted 04 March 2012 - 00:06

Chemu djon?
Pitanje, kao naslov teme, je prilichno lichno, rekla sam zbog chega sam na forumu. Ne svidja ti se moj odgovor?! (Uz nenapomenuti vishak slobodnog vremena).
Opet, chemu djon?
Umem i ja djonom, jako, samo ne osecam potrebu.
A to "ko te hebe!!! iskreno i realno" ipak bi mogao da ostavish za nekog drugog (drugu), sa kim si u sukobu, bilo kakvom.
Sa mnom nisi.