Jump to content


Photo
- - - - -

Kupanje sa Tatom


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 ucn24

ucn24
  • Members
  • 212 posts

Posted 19 January 2012 - 22:58

Greetings Serbian Villagers,

Zanima me opste misljenje na sledecu situaciju:

Tata kaze 'idem da se tusiram sa cerkom.'

Cerka puni 5 godina za koju nedelju, roditelji su razvedeni. Otac ne bi da mu se odeca [Target's Mossino kvaliteta] 'ukvasi' na svoj pari koju bi tus proizveo, te se skida skroz go i tako ulazi u tus sa cerkicom. To je regularni 'ritual.'

Da ne budem hipokriticna, ni ja se ne krijem pred mojom 5-togodsnjom cerkom kad ulazim u tus, ali nesto se ne guram da se redovno sa njom tusiram.

Jel' ovo naivno deljenje vremena razvedenog roditelja (ni ja ne zivim sa ocem moga deteta) sa svojom cerkom koju vidi pola dana u nedelji, ili je pocetak neceg mnogo ozbiljnjeg?

Hvala!

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 20 January 2012 - 04:36

1327010313[/url]' post='3440543']
Greetings Serbian Villagers,

Zanima me opste misljenje na sledecu situaciju:

Tata kaze 'idem da se tusiram sa cerkom.'

Cerka puni 5 godina za koju nedelju, roditelji su razvedeni. Otac ne bi da mu se odeca [Target's Mossino kvaliteta] 'ukvasi' na svoj pari koju bi tus proizveo, te se skida skroz go i tako ulazi u tus sa cerkicom. To je regularni 'ritual.'

Da ne budem hipokriticna, ni ja se ne krijem pred mojom 5-togodsnjom cerkom kad ulazim u tus, ali nesto se ne guram da se redovno sa njom tusiram.

Jel' ovo naivno deljenje vremena razvedenog roditelja (ni ja ne zivim sa ocem moga deteta) sa svojom cerkom koju vidi pola dana u nedelji, ili je pocetak neceg mnogo ozbiljnjeg?

Hvala!


A sta ti mislis? Na sta ozbiljnije ciljas?
Ti znas tog coveka i niko drugi ovde, prema tome lopta je na tebi!

Edited by mrd, 20 January 2012 - 06:32.


#3 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 20 January 2012 - 21:40

Greetings Serbian Villagers,

Zanima me opste misljenje na sledecu situaciju:

Tata kaze 'idem da se tusiram sa cerkom.'

Cerka puni 5 godina za koju nedelju, roditelji su razvedeni. Otac ne bi da mu se odeca [Target's Mossino kvaliteta] 'ukvasi' na svoj pari koju bi tus proizveo, te se skida skroz go i tako ulazi u tus sa cerkicom. To je regularni 'ritual.'

Da ne budem hipokriticna, ni ja se ne krijem pred mojom 5-togodsnjom cerkom kad ulazim u tus, ali nesto se ne guram da se redovno sa njom tusiram.

Jel' ovo naivno deljenje vremena razvedenog roditelja (ni ja ne zivim sa ocem moga deteta) sa svojom cerkom koju vidi pola dana u nedelji, ili je pocetak neceg mnogo ozbiljnjeg?

Hvala!



ja bih i tebe i njega odmah prijavila u department of human services, pa im onda tamo objasnjavajte kako je to normalno jer niste zeleli ukvasiti svoju odecu iz targeta (btw, who cares sto je iz targeta :blink: )...

#4 oslo

oslo
  • Members
  • 812 posts

Posted 21 January 2012 - 01:41

izvinite ali ne kontam sto je bitno je li odeca skinuta pre tj ulazi li se sa odecom, bez nje, sa pola nje.... ozbiljno ne kontam taj deo. mislim sta znaci idem da se tusiram sa svojom kcerkom je li mislio bas tako zajedno ili kao idem da istusiram svoju kcerku. u prvom slucaju kako si napisala oni se tusiraju zajedno pa su jelte valjda bez odece, logicno. ako je ono drugo tj on krene da istusira dete pa se prvo skine go da bi joj pomogao pri tusiranju, to stvarno zvuci malo...... e sada zajednicko kupanje sa malom decom nije preporucljivo zakonom ovde ali bi jos i skontala ali bas da se skida da bi tako nag isprao kosu detetu ne zvuci bas zdravo.

#5 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 24 January 2012 - 21:35

...
Tata kaze 'idem da se tusiram sa cerkom.'

Cerka puni 5 godina za koju nedelju, roditelji su razvedeni. Otac ne bi da mu se odeca [Target's Mossino kvaliteta] 'ukvasi' na svoj pari koju bi tus proizveo, te se skida skroz go i tako ulazi u tus sa cerkicom. To je regularni 'ritual.'
...

a moga li taj pacenik nac za tu priliku da obuce kakav sorc koji nije od suvoga zlata?

Edited by muras, 25 January 2012 - 01:57.


#6 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 24 January 2012 - 21:45

prije 5-6 godina, na moru, uleti mi klincos u tus kabinu dok sam se tusirao.
utrci gologuz da i on to obavi...ne bih se toga ni sjecao da mi zena kasnije nije ispricala kako me je reklamirao kod taste kada smo se vratili sa odmora.
na neku njenu zadjevicu je "ladno" uzvratio:
"baba, ma moj je jos mali, ali samo da znas kako je tatin veeeeliki"... :P

#7 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 26 January 2012 - 09:26

Mi ne pravimo neku frku oko golotinje, dešavalo se sto puta da mi klinci ulete u kupatilo dok se tuširam i sl. ali ne uobičavamo ovo iz prvog posta. Može da bude bezazleno, a može da bude i neka perverzija, ne znam kako bi se to moglo znati bez detaljnijeg uvida.

#8 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 26 January 2012 - 09:56

I ja sam se tuširao sa ćerkom dok je bila mala. Kad bi negde bili u Banji, recimo, pa nakon izlaska iz bazena ja ili žena je sređujemo.. Ali nikad to nismo činili sasvim goli... :blink:

Dok smo kod kuće detetu pomogli oko kupanja u kadi; ali opet - uredno obućeni, trenerka, majica.... Stojiš pokraj, ne treba da ulezneš... ;)

Dakle, da, ovo biva malo čudno. Ne može izgovor da bude što imaju malo vremena zajedno. Izem ti deset minuta...

#9 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 January 2012 - 20:05

I ja sam se tuširao sa ćerkom dok je bila mala. Kad bi negde bili u Banji, recimo, pa nakon izlaska iz bazena ja ili žena je sređujemo.. Ali nikad to nismo činili sasvim goli... :blink:

Dok smo kod kuće detetu pomogli oko kupanja u kadi; ali opet - uredno obućeni, trenerka, majica.... Stojiš pokraj, ne treba da ulezneš... ;)

Dakle, da, ovo biva malo čudno. Ne može izgovor da bude što imaju malo vremena zajedno. Izem ti deset minuta...

vala nisam ni ja nikad. i meni nije normalno, pa kad bi se citav svijet tako tusirao. i kad bi mi svi rekli da sam glupi puritanac. kao sto mi se hvali jedan drug kako hoda gol kroz kucu. ne kontam poentu toga. naucice na vrijeme sve o polnim organima sve da im ja svoj i ne pokazem.