Jump to content


Photo

Devojke danas i u buducnosti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
212 replies to this topic

#1 Darklord

Darklord
  • Members
  • 2 posts

Posted 15 January 2012 - 14:33

Pod uticajem medija, a posebno drustvenih mreza, devojke postaju izvestacene i neprirodne, kako fizicki tako i psihicki. Jos veci problem je sto i mladje generacije usvajaju postupke njihovih starijih drugarica kao nesto normalno, dok roditelji i ne slute kakve slike njihova cerka ima na Facebook-u. Moje pitanje je da li ce devojke moci da se urazume ili nas u nekoj blizoj buducnosti cekaju samo sponzoruse ili MaleNafuraneSwatkice ? :)

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 19:25

1326597465[/url]' post='3434694']
Da li cesto menjati devojke samo radi sexa bez ikakvog vezivanja ili pak treba sto pre naci onu pravu i zaljubiti se ali ostati uskracen za neka iskustva ?


Sta bi ti hteo da kazes, to je samo tebi jasno! ;)

#3 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 15 January 2012 - 23:42

Ovo još jedan Sapunar, ovaj put sa indoktrinacijom smernih devojaka... Posted Image

#4 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 03:11

Pod uticajem medija, a posebno drustvenih mreza, devojke postaju izvestacene i neprirodne, kako fizicki tako i psihicki. Jos veci problem je sto i mladje generacije usvajaju postupke njihovih starijih drugarica kao nesto normalno, dok roditelji i ne slute kakve slike njihova cerka ima na Facebook-u. Moje pitanje je da li ce devojke moci da se urazume ili nas u nekoj blizoj buducnosti cekaju samo sponzoruse ili MaleNafuraneSwatkice ? :)


devojke nikad nisu bile gore vaspitane i to je fakat, ja se samo nadam da ce stvari nastaviti da se razvijaju u tom smeru :D

#5 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 16 January 2012 - 04:27

devojke nikad nisu bile gore vaspitane i to je fakat, ja se samo nadam da ce stvari nastaviti da se razvijaju u tom smeru :D


super za tebe...a da imas cerku, bi li voleo da je tako (ne)vaspitana? 'nako, samo pitam....usput....

#6 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 16 January 2012 - 04:58

ja znam da ja ne bih voleo.ali to je valjda individualna i stvar kucnog vaspitanja .

#7 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 05:28

super za tebe...a da imas cerku, bi li voleo da je tako (ne)vaspitana? 'nako, samo pitam....usput....


pa ne bi voleo ni da samo gleda ispred sebe i odgovara samo kad je nesto pitaju, naravno ako ona ne zeli tako. pustio bih joj na slobodu da radi kako zeli. samo ne verujem da bi se danas tako mnogo usrecila.

ja znam da ja ne bih voleo.ali to je valjda individualna i stvar kucnog vaspitanja .


postedi me tih fora please, sledeci put kad se nadjes 1 na 1 sa nekom devojkom u mraku pa ti njoj objasnjavaj da se drzi "kucnog vaspitanja" -_-
btw to je stvar hormona, nema veze sa vaspitanjem - svako voli razlicito i dobro je sto je tako. lose bi bilo da svi volimo isto.

a i uostalom ja sam se zezao, ako stavim :D smajlija - valjda je jasno da se zezam.


ili me vas dvoje zezate, moz' i to da bude :rolleyes:

Edited by misko1, 16 January 2012 - 05:37.


#8 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 January 2012 - 05:36

1326688093[/url]' post='3436243']
pa ne bi voleo ni da samo gleda ispred sebe i odgovara samo kad je nesto je pitaju, naravno ako ona ne zeli tako. pustio bih joj na slobodu da radi kako zeli. samo ne verujem da bi se danas tako mnogo usrecila.



postedi me tih fora please, sledeci put kad se nadjes 1 na 1 sa nekom ribom u mraku pa ti njoj objasnjavaj da se drzi "kucnog vaspitanja" -_-
btw to je stvar hormona, nema veze sa vaspitanjem - svako voli razlicito i dobro je sto je tako. lose bi bilo da svi volimo isto.

a i uostalom ja sam se zezao, ako stavim :D smajlija - valjda je jasno da se zezam.


ili me vas dvoje zezate, moz' i to da bude :rolleyes:


Ma jasno je da si se zezao, ali nekad i zezanje pogodi zicu. Posted Image

#9 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 16 January 2012 - 05:40

ma ne,nisam mislio nista licno,ali CF je postavila ozbiljno pitanje na koje sam ja odgovorio na isti nachin.znam da se i ti zezas a i jasno mi je to,kao,mladost pa muvanje.samo sam hteo da kazem da...ma ne znam ni sam sta sam hteo da kazem.jbg,izvinite zbog trolovanja...

Edited by Rale 84, 16 January 2012 - 05:41.


#10 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 05:45

Ma jasno je da si se zezao, ali nekad i zezanje pogodi zicu. Posted Image


najvise me nerviraju ovi sto kao traze nesto sto sto nema nigde. od milion devojaka on sad hoce da kaze da za njega ne valja ni jedna, a on je toliko poseban... uzmi bre to sto ti se nudi i cuti. sedi di si kad ni za di si nisi.

mislim na ovog Darktarda sto postavlja glupe teme.

#11 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 January 2012 - 05:56

1326689123[/url]' post='3436250']
najvise me nerviraju ovi sto kao traze nesto sto sto nema nigde. od milion devojaka on sad hoce da kaze da za njega ne valja ni jedna, a on je toliko poseban... uzmi bre to sto ti se nudi i cuti. sedi di si kad ni za di si nisi.

mislim na ovog Darktarda sto postavlja glupe teme.


Vidis da smo ga sumirali u prva tri posta. Zivot se zivi, a ne kuka za napravljenim svinjarijam, posto nema vajde. Kad se zabrlja onda je kasno kukati i zaliti se sto se to desilo. Tako i ovaj te mu cure nisu dobre, te bi te iste cure koje ne valjaju menjao, ali mu nije jasno da li je to dobro.
More to naslo pa zaslo. Rasplaz je to.

#12 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 16 January 2012 - 05:58

a kad smo vec tu, da popricamo....iako sam upoznata sa stanjem tamo i videla neke stvari kod vecine mladih koje mi se ne dopadaju, stvarate sliku da su maltene sve devojke sponzoruse, povrsne, oportunistkinje, ali naravno uz obaveznu naznaku kako su "najlepse" na svetu, uzdizete cece i jece u nebesa... ponosite se s tim fizickim izgledom, pa makar bio i vestacki (silikoni, lipo, pumpanje usana itd).... nemoguce je da nema bar neki znatniji broj devojaka koje su itekako karakterne, pametne, dobre ucenice, ne slusaju turbo-folk, vec alternativu, bave se fitnessom, a ne izgladnjivanjem, nije im zivotni cilj dobra udaja vec MA ili PhD...znam da ih ima tamo, kao sto ih ima svudgde....pitanje je samo da li bi vas interesovale takve devojke...e, a odgovor znam: ne interesuju vas ako ste isto tako povrsni kao i one, nemojmo se zezati.....istu bitku bijemo i u XXI...


misko, ti mislis da si duhovit, ali mozda nisi svestan da prelazis tu krhku granicu izmedju duhovitosti i mizoginije, seksizma...naravno, to je iz ugla jedne zene i majke

Edited by ControlFreak, 16 January 2012 - 06:12.


#13 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 06:23

Vidis da smo ga sumirali u prva tri posta. Zivot se zivi, a ne kuka za napravljenim svinjarijam, posto nema vajde. Kad se zabrlja onda je kasno kukati i zaliti se sto se to desilo. Tako i ovaj te mu cure nisu dobre, te bi te iste cure koje ne valjaju menjao, ali mu nije jasno da li je to dobro.
More to naslo pa zaslo. Rasplaz je to.


pa ne sad mi treba da pomislimo da je on bio sa svim danasnjim devojkama i da je zakljucio da ni jedna ne valja za njega. vidju svalera! pa onda neka kupi vremeplov ako su mu se danasnje devojke smucile, vise za nas ostale, ne znam sta drugo reci na tako jedno glupu konstataciju. to je to sto ima jbg. jedino da mu Palma uveze neku Albanku, ne znam sta da mu radimo sad??? (osim da ga zajebavamo :D)

Edited by misko1, 16 January 2012 - 06:23.


#14 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 16 January 2012 - 06:23

ma ne,nisam mislio nista licno,ali CF je postavila ozbiljno pitanje na koje sam ja odgovorio na isti nachin.znam da se i ti zezas a i jasno mi je to,kao,mladost pa muvanje.samo sam hteo da kazem da...ma ne znam ni sam sta sam hteo da kazem.jbg,izvinite zbog trolovanja...


ne izvinjavaj se, ja itekako razumem i postujem tvoj odgovor.

#15 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 06:54

a kad smo vec tu, da popricamo....iako sam upoznata sa stanjem tamo i videla neke stvari kod vecine mladih koje mi se ne dopadaju, stvarate sliku da su maltene sve devojke sponzoruse, povrsne, oportunistkinje, ali naravno uz obaveznu naznaku kako su "najlepse" na svetu, uzdizete cece i jece u nebesa... ponosite se s tim fizickim izgledom, pa makar bio i vestacki (silikoni, lipo, pumpanje usana itd).... nemoguce je da nema bar neki znatniji broj devojaka koje su itekako karakterne, pametne, dobre ucenice, ne slusaju turbo-folk, vec alternativu, bave se fitnessom, a ne izgladnjivanjem, nije im zivotni cilj dobra udaja vec MA ili PhD...znam da ih ima tamo, kao sto ih ima svudgde....pitanje je samo da li bi vas interesovale takve devojke...e, a odgovor znam: ne interesuju vas ako ste isto tako povrsni kao i one, nemojmo se zezati.....istu bitku bijemo i u XXI...


misko, ti mislis da si duhovit, ali mozda nisi svestan da prelazis tu krhku granicu izmedju duhovitosti i mizoginije, seksizma...naravno, to je iz ugla jedne zene i majke


ja Darktarda ucim neke stvari koje je trebao da shvati i sam. lepo sam ga kvotovao, znaci da se njemu licno obracam, tebi nikad ne bih napisao tako nesto. ne znam ni kako si se uplela u tu pricu ali ajde...

sto se tice silikona to je doslo iz Amerike, koliko se ja razumem u pop kulturu i plasticnu hirurgiju (a slabo se razumem, moguce je da gresim). a sto se tice sponzorusa Madonna je ispevala "Material girl" jos kad su danasnje sponzoruse bile u pelenama. te ribe bukvalno naplacuju ono sto one znaju i sto im je priroda dala i ja licno mislim da svaki muskarac mora u zivotu da prodje tu njihovu skolu pre ili kasnije, bolje onda pre. ti ne moras da se slazes ali ja ipak imam pravo na svoje misljenje.

i ne mozes ti mene da ucis o zenama kao sto ja tebe ne mogu o muskarcima. za mene je recimo Dzoni Dep jedan najobicniji ficfiric i nikad necu shvatiti sta zene vide u njemu, ali on je bio sa vise lepih zena nego sto ja mogu i da zamislim, rezultati govore za njega iako on za mene ostaje ficfiric. znaci ne razumem se i onda se i ne mesam. ako ti kazes da je on tebi lep ja mogu samo da kazem OK. tako se i ti ne mesas u moje izbore i svi srecni.

PhD nema veze sa ljubavlju, onda znaci svaka devojka mora da se zaljubi u nekoga ko ima PhD iako je ruzan ili neki kreten koji ce da je omalovazava ili naziva glupom? jel bi dozvolila to svojoj cerci?
uostalom, ko ce sa kim da se smuva ne bira pamet nego srce. da ima formula za to neko bi je vec napisao i resio sve probleme. (i dobio PhD iz proucavanja ljudske sexualnosti sto je isto priznata nauka, danas postoje profesionalci sexolozi koji se bave time -_- )

Edited by misko1, 16 January 2012 - 07:16.