Jump to content

Photo

Problemi sa devojkama

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 Darklord

Darklord
  • Members
  • 2 posts

Posted 15 January 2012 - 04:17

Da li cesto menjati devojke samo radi sexa bez ikakvog vezivanja ili pak treba sto pre naci onu pravu i zaljubiti se ali ostati uskracen za neka iskustva ?

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 12,624 posts

Posted 15 January 2012 - 04:43

Auuuu, b'e deco sta vam se to desava, pa trazis dok ne nadjesh. Onda vise ne trazis. Onda ze ugojis.

Edit:Samo pazi, ona prava ti ne da ni na skijanje da ides, samo sikceeee!
Edit2:
Cure su problem, a shto smo mi problem, auuuuuuuu! :lol+:

P. S.Sad. Cu da poberem pljuseve od cura.

Edited by mrd, 15 January 2012 - 05:01.

#3 angelia

angelia
  • Members
  • 9,583 posts

Posted 15 January 2012 - 05:41

Da li cesto menjati devojke samo radi sexa bez ikakvog vezivanja ili pak treba sto pre naci onu pravu i zaljubiti se ali ostati uskracen za neka iskustva ?

Nema prava - samo prava u datom trenutku.

Mrd! :angry: Ce cure da te pljusnu :wicked: pazi cemu ucis omladinu ... nemoj da ih indoktriniras

#4 mrd

mrd
  • Members
  • 12,624 posts

Posted 15 January 2012 - 05:54

1326602462[/url]' post='3434736']
Nema prava - samo prava u datom trenutku.

Mrd! :angry: Ce cure da te pljusnu :wicked: pazi cemu ucis omladinu ... nemoj da ih indoktriniras

Ma znam, znam shta mi bi, ometate nas u razvoju. :P

#5 misko1

misko1
  • Members
  • 2,043 posts

Posted 16 January 2012 - 03:18

molim nadlezne da reaguju pitanje je pogresno postvljeno, i treba da glasi:

"Da li cesto menjati devojke samo radi sexa bez ikakvog vezivanja I treba sto pre naci onu pravu i zaljubiti se i ne biti uskracen za neka iskustva?"

a odgovor je: yes ofskroz

mislim kad je vec jos jedna izgubljena ovcica zalutala na ovaj slabo poseceni PDF bar da ga izvedemo na pravi put ( a mene ako se za valentines day sete - sete :rolleyes:)

Edited by misko1, 16 January 2012 - 03:20.

#6 pan0nac

pan0nac
  • Members
  • 2 posts

Posted 02 March 2012 - 01:19

Ne postoji ona prava, sve su više manje iste. I najbolja žena na svijetu će postati prava kučka ako osjeti da te može kontrolirati. Nema tu neke logike, žene su takve...

#7 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 4,653 posts

Posted 02 March 2012 - 01:23

Ne postoji ona prava, sve su više manje iste. I najbolja žena na svijetu će postati prava kučka ako osjeti da te može kontrolirati. Nema tu neke logike, žene su takve...

Mizoginiju ćeš širiti na nekom drugom mestu.

#8 namcor

namcor
  • Members
  • 3,845 posts

Posted 02 March 2012 - 18:48

Ja sam imao razne faze i mogu reći da mi je najgore bilo kada sam "tražio" i očekivao savršenu devojku i stalno se razočaravao što se devojka koja mi se dopala i koju sam idealizovao nije takvom pokazala. U to vreme sam i "propustio" neke devojke, jer sam imamo nekakve "više moralne" razloge da ne budem sa njima mada su mi se dopadale - sada mislim da je to bilo pogrešno, ali nazad nema.
Najbolje sam se osećao kada sam devojke prihvatao sa svim njihovim vrlinama i manama, sa svim bivšim vezama i vezicama... opustiš se, probaš, pa ako ide-ide...
Imao sam par puta sex za jedno veče, ali samo kada je bilo očigledno da oboje to želimo. Nisam nikada bio u fazonu kolekcionara koji će da laže svašta samo da bi devojčicu odvukao u krevet, udario crtu i sutra se pohvalio drugovima. Nekako mi se čini da je kvalitet bitniji od kvantiteta.

Edited by namcor, 02 March 2012 - 18:51.

#9 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 March 2012 - 02:51

Ja sam imao razne faze i mogu reći da mi je najgore bilo kada sam "tražio" i očekivao savršenu devojku i stalno se razočaravao što se devojka koja mi se dopala i koju sam idealizovao nije takvom pokazala. U to vreme sam i "propustio" neke devojke, jer sam imamo nekakve "više moralne" razloge da ne budem sa njima mada su mi se dopadale - sada mislim da je to bilo pogrešno, ali nazad nema.
Najbolje sam se osećao kada sam devojke prihvatao sa svim njihovim vrlinama i manama, sa svim bivšim vezama i vezicama... opustiš se, probaš, pa ako ide-ide...
Imao sam par puta sex za jedno veče, ali samo kada je bilo očigledno da oboje to želimo. Nisam nikada bio u fazonu kolekcionara koji će da laže svašta samo da bi devojčicu odvukao u krevet, udario crtu i sutra se pohvalio drugovima. Nekako mi se čini da je kvalitet bitniji od kvantiteta.

jbm li ga, jest ono u pravu si, prilicno. ursula je ursula, al' dvaput je dvaput. a i s druge strane, ''jebo jebacinu ako charshija ne sazna''. B-)
ps

Edited by Rotterdamac, 03 March 2012 - 02:56.

#10 lary ptica

lary ptica
  • Members
  • 666 posts

Posted 05 March 2012 - 18:09

http://www.tarzanija...-prilaze-curama

#11 MaestroBG

MaestroBG
  • Members
  • 18 posts

Posted 27 March 2012 - 07:14

Ja pokusavam preko drustvenih mreza da nadjem devojku.

Do sada mi nije uspevalo da navatan neku zgodniju,uglavnom su to neke lopate.

Ali sa druge strane,drugacije ne bih ni mogao da nadjem zbog mnogo obaveza.

#12 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 22 April 2012 - 09:28

lopate!??? hahahahahaha

pa valjda im vidis sliku pre? face2face je najbolja metoda, pa kom opanci, a kom obojci :-P

#13 Via Rimini

Via Rimini
  • Members
  • 7 posts

Posted 03 December 2012 - 00:45

Stvar sudbine valjda...

Kada se dobro zaljubis, onako do usiju onda se i ne mozes odupreti i naravno da ces zavrsiti sa tom osobom...tako bar ja zamisljam...

#14 Via Rimini

Via Rimini
  • Members
  • 7 posts

Posted 03 December 2012 - 00:46

Em sto budu lopate, em sto budu asocijalne lopate...

Ne bi trebalo da se oslanjamo na internet po pitanju ljubavi...jeste nacin ali...

Ne znam bas...

#15 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 03 December 2012 - 01:04

Stvar sudbine valjda...

Kada se dobro zaljubis, onako do usiju onda se i ne mozes odupreti i naravno da ces zavrsiti sa tom osobom...tako bar ja zamisljam...

A sta mislis, sta je uzrok necijem zaljubljivanju?