Jump to content


Photo
- - - - -

Kiša 3 - Aleksa Gajić


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Svet stripa

Svet stripa
  • Members
  • 119 posts

Posted 06 January 2012 - 23:29

Dragi prijatelji, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo naslovnu stranu koja će krasiti treći broj naše revije.

Posted Image


Više o sadržaju revije narednih dana. Budite tu.

#2 Svet stripa

Svet stripa
  • Members
  • 119 posts

Posted 22 January 2012 - 23:36

Nešto se nećka ... ali kada padne, Kiša broj tri doneće :

feljton: "Sloboda, jednakost, strip" kojim Zoran Stefanović predstavlja srpsko-francusku saradnju na polju devete umetnosti.


intervjue: Zoran Stefanović je pričao sa Aleksom Gajićem a Julijana Stanojević sa Markom Stojanovićem.


tekstove: Slavka Draginčića i Zlatka Milenkovića (Stripoteka), Andrije Mihajlovića (Tintin), Vladimira Tadića i Dejana Đokovića (Lavirint), Marka Stojanovića (Salon stripa)...


konkurs: za kratki strip koje je raspisao Svet stripa


stripove:

"ISPISNICI" - (dobitnik glavne nagrade ovogodišnjeg Salona stripa) scenario: Marko Stojanović, crtao: Jovan Ukropina
"SKREP BUK" - autor: Aleksa Gajić
"DANI PONOSA I INATA" - scenario: Vladimir Tadić, crtao: Darko Macan, upis: Dejan Đoković
"Bez naslova" - scenario: Džef Dajer, crtao: Vladimir Kuzmanov, upis: Dejan Đoković
"VEKOVNICI" - scenario: Marko Stojanović, olovka: Borivoje Grbić, Marko Nikolić, tuš: Vladimir Aleksić, sive površine: Ozren Miždalo
"BOMBI" - scenario: Vladimir Tadić, crtao: Mihajlo Dimitrovski, upis: Dejan Đoković

#3 compadrekg

compadrekg
  • Members
  • 6 posts

Posted 13 February 2012 - 16:53

Koliko dobrih strip junaka i crtaca imamo, cudi me da to nije popularnije kod citalaca. Ja sam veliki fan stripa, ali 90% mojih prijatelja ne znaju ni ko je Alan Ford a ko Piter Tesic. Strasno.