Jump to content

Photo
- - - - -

Sherlock

• Please log in to reply
138 replies to this topic

#1 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,689 posts

Posted 04 January 2012 - 20:08

Serija jednostavno zasluzuje svoju temu gde cemo pisati koliko je dobra(pu pu da ih ne ureknem)
Ako ste mislili kao i ja da je Serlok umro sa Dzeremi Bretom zeznuli ste se.

elem izasla je prva epizoda druge sezone i mislim da je sjajna pa da ne spojlerisem previse, da li jos neko misli da je ona zadnja sekvenca bila Serlokova fantazija? :kece:

let the discussion begin
  • 3

#2 gregory

gregory
  • Members
  • 3 posts

Posted 04 January 2012 - 23:53

jedva cekam utorak (oko jedan sat posle ponoci) da skinem novu epizodu. . .moram da saznam da li prpremaju nove epizode,msm cini mi se da ce biti jer ne pise da je serija zavrsena(ono kad je pocela sa snimanjem a kad se zavrsila),posto dr watson glumi bilba pa kontam da su zbog toga prekinuli snimanje :))
nego sto se tice poslednje scene,voleo bih da nije neki sherlockov trip jer ce jos vise time zaciniti seriju
btw lik koji ga glumi je faca i ima te pokrete,jednostavno moves like jagger :)
  • 0

#3 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 04 January 2012 - 23:58

Serija jednostavno zasluzuje svoju temu gde cemo pisati koliko je dobra(pu pu da ih ne ureknem)
Ako ste mislili kao i ja da je Serlok umro sa Dzeremi Bretom zeznuli ste se.

elem izasla je prva epizoda druge sezone i mislim da je sjajna pa da ne spojlerisem previse, da li jos neko misli da je ona zadnja sekvenca bila Serlokova fantazija? :kece:

let the discussion begin

Nisam gledala tu najnoviju (tnx for the info btw, sutra je na redu), ali je prva sezona bila odlicna! Ja jesam veliki ljubitelj sto dela Konana Dojla, sto serije sa Dzeremijem Bretom, ali ovo je em drugacije, em izuzetno dobro.

Utisci slede :)
  • 0

#4 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,689 posts

Posted 05 January 2012 - 10:59

jedva cekam utorak (oko jedan sat posle ponoci) da skinem novu epizodu. . .moram da saznam da li prpremaju nove epizode,msm cini mi se da ce biti jer ne pise da je serija zavrsena(ono kad je pocela sa snimanjem a kad se zavrsila),posto dr watson glumi bilba pa kontam da su zbog toga prekinuli snimanje :))
nego sto se tice poslednje scene,voleo bih da nije neki sherlockov trip jer ce jos vise time zaciniti seriju
btw lik koji ga glumi je faca i ima te pokrete,jednostavno moves like jagger :)

naravno bice jos ali samo dve posto ocigledno takav je koncept, 3 epizode po sezoni ali s obzirom na nivo koji drze i cinjenicu da epizoda traje kao dve regularne I'm fine with that...quality over quantity any time
  • 1

#5 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 06 January 2012 - 02:07

E ovako, odgledala, i drago mi je da vidim da i u drugoj sezoni drze kvalitet, ali kao neko ko Serloka obozava i ko je procitao svaku mogucu pricu/roman imam jednu veeeliku zamerku za ovu epizodu. Odmah da se ogradim, jasno mi je da je ovo veoma loose remake, i da nikad nije bila ni ideja da se price doslovno ekranizuju. Medjutim, ne vidim nikakav razlog sto je rasplet sa Irine Adler ispao onako kako je ispao.

Spoiler

Other than that, dobra. Ovo uklapanje u moderan kontekst im odlicno ide.
  • 0

#6 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,689 posts

Posted 09 January 2012 - 18:52

druga epizoda je pomalo let down...svakako najdosadnija do sad
  • 0

#7 gregory

gregory
  • Members
  • 3 posts

Posted 09 January 2012 - 23:40

slazem se,mogli su to malo bolje da odrade. . .ali sto se mene tice stvarno sam uzivao u svakoj :)
cant wait for the next one
:)
  • 0

#8 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 11 January 2012 - 13:38

Serija naprosto rastura, možda je druga epizoda bila za nijansu slabija, ali ja sam zadovoljna atmosferom paranoje. Kraj sam morala dvaputa da vraćam da se uverim ko je zaista zatočen kod Holmsovog brata. Biće svašta u trećoj, i jedva je čekam
  • 0

#9 estranged

estranged
  • Members
  • 5,430 posts

Posted 15 January 2012 - 15:49

odgledao prvu sezonu
briliant !
  • 2

#10 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 16 January 2012 - 01:57

"not that Guy Ritchie bullshit" - dobar :D
  • 0

#11 gregory

gregory
  • Members
  • 3 posts

Posted 16 January 2012 - 20:46

treca epizoda druge sezone. . . .. .. uffffffffffffffffff
mute
  • 0

#12 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 16 January 2012 - 21:52

Treća epizoda je razbila skroz. Savršenstvo.
  • 0

#13 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 16 January 2012 - 22:10

Hajde, hajde, kao da ne znate sta se desilo sa Konan Dojlovim Serlokom...:P (mozda vec i u samoj ovoj epizodi, nisam jos odgledala, pa da ne trcim pred rudu)

Edited by Golubica, 16 January 2012 - 22:10.

• 0

#14 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,689 posts

Posted 17 January 2012 - 09:26

nije bas savrsena epizoda, onaj deo sa poterom i bezanjem je zbrzan/zdolan :kece: i kraj nas je ostavio sve u mutnom <_<

Spoiler

• 0

#15 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 17 January 2012 - 12:41

nije bas savrsena epizoda, onaj deo sa poterom i bezanjem je zbrzan/zdolan :kece: i kraj nas je ostavio sve u mutnom <_<

Spoiler

Ne razumem šta je ostalo u mutnom. Molly mu je pomogla. Skočio je na onaj kamion sa đubretom, a onda je bicikl udario Watsona, da ne vidi trenutak kada se lutka menja sa nekim lešom iz mrtvačnice ili samim Holmesom koji je dobro zamaskiran. Svi oni ljudi koji su pritrčali su 100% namešteni.
  • 0