Jump to content


Photo

Sta je bilo dobro u staroj godini


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#1 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 31 December 2011 - 05:24

Sta vam je ostalo u secanju prosle godine.
Da ja pocnem sa:"Svi smo zivi." Polomismo par kostiju, ali sve u svemu bilo dobro.
  • 2

#2 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 31 December 2011 - 05:36

Ljudi su poceli da mi persiraju.To smatram za uspeh.
  • 0

#3 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 31 December 2011 - 08:06

Ljudi su poceli da mi persiraju.To smatram za uspeh.


Ili za starenje :D od kako mi je prvo dete reklo "teto, teto koliko ima sati" znala sam da sve ide nizbrdo... Predpostavljam da si ti mislio na nesto drugo i delim tvoj ponos.


Mrd bas lepa ideja - treba se podsecati na lepe stvari koje nam se desavaju.

Ove godine sam bas imala nekih lepih stvari, posetila neka lepa mesta i u njima imala lepe trenutke, one koji se pamte celog zivota. Stekla neke nove prijatelje, upoznala ljude vredne postovanja. Cak mi se sad desavaju neke stvari koje su ispunjenje mladalackih snova, cak i onih blesavih na nivou 'hocu da budem balerina' :rolleyes: ne - ja necu jer mi to nije bio san. Posetila i neka mesta koja su deo uspomena i na kojima sam sad napravila nove uspomene.

Za 10 dana slavim 10togodisnjicu rada za ovog poslodavca - nije uvek bila ista firma ali je bio isti sef. Sa najboljim rezultatom (bas danas stigli preliminarni i bas sam ponosna na sebe :D). Jel to koser da se kaze? Pojesce me Vili - opet ce biti da se hvalim.


Ove godine, nakon par teskih, se neko ko mi je jako drag izborio sa teskim oboljenjem, neko ko zasluzuje bolje od zivota i sada ima ceo zivot pred sobom. Samo za to je ova godina bila fenomenalna.
  • 0

#4 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 31 December 2011 - 10:44

Idavca - nije uvek bila ista firma ali je bio isti sef. Sa najboljim rezultatom (bas danas stigli preliminarni i bas sam ponosna na sebe :D). Jel to koser da se kaze? Pojesce me Vili - opet ce biti da se hvalim.


Ja sam 16.marta proslavio 10 godina rada kod istog poslodavca, tako da znam kako ti je :)
  • 0

#5 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 31 December 2011 - 11:40

Mene djeca nikad ne persiraju, sto takodjer smatram uspjehom. :D

2011. je bila zdrava, sretna i uspjesna godina, puna lijepih momenata udvoje, u krugu familije i prijatelja, kao i motivirajucih i ispunjavajucih poslovnih trenutaka.

Sretna Vam 2012. i neka bude zdrava i radosna i onakva, kakvu si zelite. :)
  • 5

#6 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 31 December 2011 - 12:29

ljudi koje sam upoznao i sa kojima sam se sprijateljio su bili dobri. ali nije da su se pravili dobri nego su bili iskreno dobri do koske, pomogli su mi svim silama a i ja njima. mnogo mi je drago zbog toga.

i zene su svake godine sve lepse, dal' je to zato sto kozmetika napreduje da li je prirodna selekcija ili meni padaju kriterijumi, pojma nemam ali to me isto raduje, mada se to malo bolje vidi leti. i nekako su slobodnije i otvorenije.

sto se posla tice s'obzirom da radim za republiku Srbistan, neka joj je vecna slava niti mogu posebno da se dokazem ali ne mogu nista ni da zabrljam mnogo tako da mi je to jedna ravna linija vec ohoho.da bih mnogo napredovao moram da zgazim neke norme koje jednostavno ne mogu i nadam se da necu ni u 2012-oj.

i mnogo sam naucio, cini mi se vise nego svih godina zajedno dosad. nesto bogami i na B92 sajtu.

zato svima Srecna Nova Godina.

evo od mene jedna novogodisnja, posto ne znam kad i gde cu se osvestiti u 2012-oj:





:heart: :heart: :heart:
  • 0

#7 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 31 December 2011 - 13:28

Ili za starenje :D od kako mi je prvo dete reklo "teto, teto koliko ima sati" znala sam da sve ide nizbrdo... Predpostavljam da si ti mislio na nesto drugo i delim tvoj ponos.


nisam ja toliko mator da sam mator.Posted Image
da ,mislio sam nesto drugo ali hvala lepo ,u svakom slucaju.Posted Image


slazem se.bila je dobra godina i po mnogim kriterijumima jedna medju uspesnijim do sada.
pamticu je po muzici,picu,dobrim ljudima i osmesima,devojkama i damama,dobroj hrani...
ima i tuznih detalja i nezgodnih situacija koje ce sigurno biti upamcene al' to vec nije za ovu temu.

Edited by Rale 84, 31 December 2011 - 13:44.

  • 0

#8 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2011 - 13:34

smjena dobrih i losih momenata. kao i prijasnjih godina, u fazonu ''sretna nova, jebem ti staru''. upoznao nekih novih, dragih likova, kako u RL, tako i na netu. jutros, negdje poslije 3 sata skontam jbm ti forum i glupo prepucavanje oko raznih ''istina'' i nashih vidjenja istine. i izadjem na balkon u hladno kisno, vlazno holandsko jutro. zdimim na brzaka pola jointa, malo me hladan zrak obidje, vratim se na komp da nesto jos dovrsim, bacim oko na forum, pocnem se smijuljiti nashim, ljudskim glupostima, koje su odjednom dobile skroz drugu konotaciju. ugasim, izvalim se na kauch u dnevnom boravku, pokrijem dekom, upalim discovery, kao satro nesto gledam. pocne sveti dim svoju veselu furku i opustim se sa blazenim osmijehom na licu i kazem sebi: ''eto, to ti je to''. nije tako ni loshe. :D a ova nova ce biti jos bolja. uvijek je tako. zato, sretna vam svima i ova nova. a veceras zna se. podsjeticu se na neke svoje drugove, kojih vise na zalost nema, ali znam da bi uradili isto :) zato ZIVJELI!:

http://www.youtube.com/watch?v=pbixqF5fBHs
heeej! :wub:

edit:
gutam slovca

Edited by Rotterdamac, 31 December 2011 - 13:47.

  • 3

#9 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 31 December 2011 - 19:43

Evo, setih se jos jedne vazne stvari, zavrsio sam sa renoviranjem kuce. Hm, bar mislim, sefovi uvek imaju nove ideje. No, dok se gazdarica ne seti boljeg nacina za bacanje, mrd ce malo da budzi kola. :P
@rale, ja sam srecan kad mi traze ID, kad kupujem cigare i pice. :D Jo, to sto nam kazu Vi, je znak da zgledamo ozbiljnije, to je lepo, ali ono ciko/teto, hmmmm.
  • 2

#10 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 31 December 2011 - 20:00

2011 ce biti jedna od onih koje cu pamtiti i koje su od onih izuzetnijih, po dobrom i losem......

..... najvaznije od svega, bilo je mnogo vise ljubavi i smeha od briga i suza i sto su osobe koje najvise volim srecne i zdrave i trenutno pored mene....

svima zelim dobrog zdravlja, ljubavi i srece u 2012!
  • 3

#11 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 31 December 2011 - 20:05

bilo je svega. kad se sve sabere i oduzme sleduje joj.... :D
  • 5

#12 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 31 December 2011 - 21:01

bilo je svega. kad se sve sabere i oduzme sleduje joj.... :D



za 2012!



http://www.youtube.com/watch?v=HQmmM_qwG4k&feature=player_embedded#!
  • 1

#13 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 31 December 2011 - 21:11

Evo, setih se jos jedne vazne stvari, zavrsio sam sa renoviranjem kuce. Hm, bar mislim, sefovi uvek imaju nove ideje. No, dok se gazdarica ne seti boljeg nacina za bacanje, mrd ce malo da budzi kola. :P
@rale, ja sam srecan kad mi traze ID, kad kupujem cigare i pice. :D Jo, to sto nam kazu Vi, je znak da zgledamo ozbiljnije, to je lepo, ali ono ciko/teto, hmmmm.


:lol: ja jedva cekam jos par godina za onaj popust sredom za 55+ :rolleyes: :lol: ....a, u pravu si...godi kad te pitaju za ID, pa ako su neki mladi uvek padne neka sala...
  • 0

#14 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 03 January 2012 - 00:06

...bilo je lepog u staroj godini...
novih prijateljstava, i to onako...bas lepih i retkih cini mi se
sadrzajnih putovanja
zavrsetka dosadnih i nepotrebnih ispita - ah neprocenjivi osecaj slobode da mogu da biram sta cu ja da studiram a ne da mi se namece..
vrucih ljubavnih ....zagrljaja
hladjenja prema raznim vrstama online komunikacija i pronalazenje nepoznatih mi do sad sadrzaja...
itd, isl...
sve u svemu-ima se i po cemu zapamtiti, kad prodje koja godinica...
  • 1

#15 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 03 January 2012 - 01:10

Pojesce me Vili - opet ce biti da se hvalim.


Pa zar se ne hvalis :)?
Ali Vili ne jede zbog toga ljude. Vili pravi razliku izmedju normalne zelje da se pohvali necim na sta je covek s razlogom ponosan i bahatog razmetanja.
Ovo prvo je normalna ljudska potreba da se sopstvena radost podeli s drugima. Raduje me i cini mi cast kada neko izabere da bas sa mnom podeli to osecanje i onda mogu samo od srca da cestitam. Sto i cinim u ovom slucaju tebi. Go, Angie, go :+1:!
A bahato razmetanje ti je ono kad covek bas i nije siguran u sopstvena postignuca, pa mu trebaju drugi, manje uspesni ljudi, stvari, statusni simboli i slicne trice, kao merilo i potvrda sopstvenog uspeha.
Nadam se da ce ovo malo pojasnjenje pridoneti tvom boljem razumevanju nekih mojih reakcija, ne samo na tvoje postove.

A sad je red i na mene da se hvalim :). Dakle, u 2011-oj sam se "podmladila" tridesetak godina i ponovo postala student. Dugo mi bilo da cekam do ovog:


:lol: ja jedva cekam jos par godina za onaj popust sredom za 55+ :rolleyes: :lol: ....


.... pa se sad vozim, kupujem knjige, idem u pozoriste itd, sve upola cene :P.
  • 0