Jump to content


Photo

Mastanje i konkretan odnos...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
73 replies to this topic

#61 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 30 December 2011 - 22:01

Rotter, kad god otvorim new content tvoj posljednji post na ovom topiku. Aj ti batali to maštanje malo, pa vidi šta ti je s konkretnim odnosom. Velim, bolje ja da ti kažem, nego hanuma. Humanije je. Posted Image

:D ja samo cekam da me hanuma ko u prici iz nasih krajeva zatuce usicama od sjekire....na spavanju.

#62 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 30 December 2011 - 22:53

Sve je bilje od sode u oci. <3

:D ja samo cekam da me hanuma ko u prici iz nasih krajeva zatuce usicama od sjekire....na spavanju.



#63 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 31 December 2011 - 01:44

Sve je bilje od sode u oci. <3


i to zbog mastanja :)

#64 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 31 December 2011 - 05:30


i to zbog mastanja :)


Pa, kad masta tako dobro, da i ja dozivljavam tu prisnost. Posted Image

#65 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 31 December 2011 - 07:29

Masta je dobra kamo neka akcija :D

#66 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 31 December 2011 - 12:23

Pa, kad masta tako dobro, da i ja dozivljavam tu prisnost. Posted Image


ma ove sankcije me brinu, zamisli tek sta bi moglo biti kada bi mastarije pocele da se ostvaruju ;)
mada, sve najbolje stvari najvise i kostaju :+1:

#67 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2011 - 13:20

Masta je dobra kamo neka akcija :D

paaa, potrudi se malo. lakse je nego sto mislis. ;) zna ono ispasti i malo ili malo vishe drukcije od mastarija. ali opet dobro. :D

#68 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 05 January 2012 - 12:17

Da malo zivnemo temu :wicked:

Komšijina čeljad se isprepadala

Kriterijum za kvalitet dobrog, domaćinskog seksa. Zajebi ti nežno kmeljavo maženje u filmovima gde krmeljivi Hju Grant ima tri dublera za svoje rošavo englesko dupe, sanjiva Kejt maglom svojih uzdaha zamagli stakla Renoa u sceni Titanika i gde žgoljava Vinona Rajder glumi neku kurcolomku!

U predigri poćeraš ženu k'o mlad majmun crvenoguzu makaki ženku dok ti se u hipotalamusu luči adrenalina k'o tečnost iz probijenog hladnjaka Stojadina, a žena ti ovlaži k'o zamašćena radilica od punoletnog Fergusona, da bi vaćarenje palo kad se klinču strasti preldžija pohvata sa rotvajlerkom dok se perje od jastuka zadiže k'o kad mlada liščad ulete u seoski kokošinjac, stvarajući buku k'o tri cirkulara sa mrkonjićke pilane kad stružu sirovu glogovu dasku, uz povremene krike uz dubine demonom opsednutog tela dok ga egzorcista prska svetom vodicom, čitajući psalme na latinskom..

Na kraju, kad urankom ulični čistači pod prozorom uskupe pola kante piljevine od razdrndanog drvenog nameštaja, dok komšija sprema da isprepadanu čeljad, sa podočnjacima golemim k'o šaruljino vime, vodi kod vlaške babe da im stravu salije, psujući vam pet-šest kolena familije u nazad, e onda možeš reći da si dobro oprcao...


From Vukajlija :lol+:



#69 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 05 January 2012 - 12:28

Mastanje je kao kad pritisnes dugme na video plejeru i odaberes da pogledas odredjenu sekvencu.
Realizacija se sastoji iz vise sekvenci i tu treba dosta kockica da se poklopi da bi film ispao dobar.

#70 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 January 2012 - 13:48

Da malo zivnemo temu :wicked:



From Vukajlija :lol+:

uh, jes' ga brate hadzo dobro opis'o, svaka mu cast. sve rokcem ko trogodisnji vepar od pomisli, a muda mi namah otekla. sad bi domacicu zaganj'o ko crvenguzni majmun da smo sami u kuci.

#71 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 05 January 2012 - 14:19

uh, jes' ga brate hadzo dobro opis'o, svaka mu cast. sve rokcem ko trogodisnji vepar od pomisli, a muda mi namah otekla. sad bi domacicu zaganj'o ko crvenguzni majmun da smo sami u kuci.


Neces na fitnes? 0:)

#72 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 January 2012 - 14:25

Neces na fitnes? 0:)

:D pa moram, negdje se moram izudarati. kako kaze ona pjesma: ''il' me zeni il' tamburu kupi, ja u nesto udarati moram....joj, babo moj''.

#73 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 05 January 2012 - 14:38

Bogami ce te hanuma spucat u glavu na spavanju :lol:

#74 MaestroBG

MaestroBG
  • Members
  • 18 posts

Posted 27 March 2012 - 17:50

Pokusaj da se to desi kao slucajno.

Recimo za vikend vam dodje neki par koji deli vasa misljenja,pa uz neko vino onako slucajno pocnete da se mazite medjusobno.


Ti uzmes partnerku od gosta,on ce poci za tvojom i eto srece.

Swingeri napred...:D