Jump to content


Photo

Mastanje i konkretan odnos...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
73 replies to this topic

#16 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 11:58

Isto onako, kao sto se muskarac predaje zeni. Svim svojim culima osjetiti drugu osobu i njoj dozvoliti isto. Mirisom, dodirom, sluhom, jezikom, vidom dozivjeti, udisat i okusiti drugog i njemu dozvoliti isto nije nista drugo nego upustanje u jednu interakciju, ciji je sastavni dio i "predavanje" jedno drugom.

Aha, kontam. Stvar je u terminologiji. Hocu da kazem, moj je sex sa partnerkama vise licio na borbu ''do posljednjeg daha'', nego na predaju. :)
edit: naravno uz sve to ostalo sto si ti pobrojala u svom postu.

Edited by Rotterdamac, 23 December 2011 - 12:03.


#17 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 13:07

slucajno kliknuo na plus.sorry.



monogamista sam ti ja.uglavnom,jer kad sam bio mlad bilo je vise veza i vezica u isto vreme.ali
snimanje onako usput je nesto drugo i nemam nista protiv toga. i moja devojka to radl.i onda se u vezi
usavrsavamo.enw ja sam vam "one man woman".[img]http://www3.b92.net/public/style_emoticons/default/cool.gif[/img]

ma nije problem, ne izvinjavaj se. znaci briiseeemooo jedan plusic, ta-ko. plus. obracunacemo na kraju mjeseca. :D
a sto se tice boldovanog nisam ni ja nikad bio sa dvije u isto vrijeme. a volio bih, nije da ne bih. mada bas i nisam siguran kako bi to sve skupa ''ispalo'', ali mi ok mastarija. tako da sam ti do daljnjeg i ja to isto sto i ti. :) ''one man woman"

#18 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 December 2011 - 14:43

Vec dugo smo u vezi i zeleo bih da gledam partnerku sa drugim muskarcem.
To sam podelio sa njom i doprinelo je vecem uzitku, no kad joj predlozim da to konkretno pokusamo, ona odustaje.
Ljudi mastaju o svemu i svacemu, neke stvari bi konkretno realizovali, neke ne.
Moje pitanje je - zasto se ljudi cesto ne odlucuju na ono sto ih uzbudjuje dok mastaju, a moguce je da se realizuje, kao u mom slucaju.
Kakva su vasa misljenja?



Istrolovase ti temu sa svojim mastarijama... :lol:
po mom misljenju, ne odlucuju se ako nemaju podjednaku motivaciju-kad neko na nesto pristaje da udovolji partneru , to bas i nije neka motivacija...s obzirom da je ovaj konkretan slucaj malo...zahtevniji ,mozda bi osobi bilo lakse da i ona nekako ucestvuje svojom inicijativom,cisto da poboljsa atmosferu. ;)

#19 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 23 December 2011 - 15:00

zamislite ovakvih BH, grudnjaka, lajbova, sisodrza itd u kolicini od cca 150 komada. pa ja kad sam ovu robu dovukao i malo raspakovali, meni je proradila najjaca mastarija otkad sam se rodio. zamisljam 150 pari sisa. malih, siljatih, sa ukrucenim bradavicama, onih kruskastih, pa zaobljenih, sa malo vecim krugom oko bradavica, pa onda malo one visece, ali kako stoje iznad ravnog stomaka, pa iste takve sa malo stomaka, jedva naglasenog, itd itd. i kontam, mastam dakle, kako ja sve i jednoj oblacim ovakav grudnjak. i naravno, svakom nadjem neku manu, pa joj ponudim i obucem drugi. :wub: EH!



... ali jesi li uocio koliko lijepih zena ima unaokolo? Zar nije steta uskratiti ih za malo ljubavi? :)


:hail: :hail: :hail:

#20 Yarran

Yarran
  • Members
  • 600 posts

Posted 23 December 2011 - 16:23

ja sam vam "one woman man"Posted Image

Jos nam sam reci dal' si ass-man ili boob-man pa da imamo - ono - kompletnu sliku.

#21 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 23 December 2011 - 16:28

Jos nam sam reci dal' si ass-man ili boob-man pa da imamo - ono - kompletnu sliku.


ako je to blila provokacija,da znas,da na iste ne odgovaram,zapravo ih i ne registrujem,tako da...
a na kraju imam i pitanje....ko zeli da zna?zapravo me i neinteresuje,ko god da si.
ajd sad pali.

Edited by Rale 84, 23 December 2011 - 17:27.


#22 Yarran

Yarran
  • Members
  • 600 posts

Posted 23 December 2011 - 16:38

Ja najdobronamernije - sa idejom da ti skrenem paznju na stvari koje treba covek - dok je vreme - da iskristalishe... A ne da ti prodju godine (k'o meni) a da ostanesh u nedoumici. Uostalom - vidi gore Rota, covek ne mora nista (vishe) ni da kaze.

#23 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 23 December 2011 - 16:45

onda izvini.ne moras da se brines za mene.nisam neuk.poz

Edited by Rale 84, 23 December 2011 - 17:18.


#24 Yarran

Yarran
  • Members
  • 600 posts

Posted 23 December 2011 - 16:47

onda ivini.ne moras da se brines za mene.nisam neuk.poz



Nije to stvar nauke nego afiniteta... :lala:

#25 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 December 2011 - 17:16

Bre sto ste licni...ovo je samo forum i pola toga je fake..
inace na pitanje iz (relativno) zanimljivog clanka- boob woman, naravno...zene imaju grozna dupeta, in general

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 17:31

Bre sto ste licni...ovo je samo forum i pola toga je fake..
inace na pitanje iz (relativno) zanimljivog clanka- boob woman, naravno...zene imaju grozna dupeta, in general

valjda mi muskarci o tome trebamo? zna, bude, desi se da je neko manje lijepo, ali priguseno svjetlo i 2 dupla viskija cuda cine. naravno, kontam na obje strane. da se malo pokriju i razvodne nedostaci. :)

#27 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 December 2011 - 17:33

valjda mi muskarci o tome trebamo? zna, bude, desi se da je neko manje lijepo, ali priguseno svjetlo i 2 dupla viskija cuda cine. naravno, kontam na obje strane. da se malo pokriju i razvodne nedostaci. :)



Vidim da nisi citao clanak...covek je pitao `ìf you were a lesbian`` , da ne iskljuci zene iz price, valjda zbog politicke korektnosti. :D pa eto, odgovaram.kakvi su to macisticki stavovi :D

#28 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 23 December 2011 - 18:01

valjda mi muskarci o tome trebamo? zna, bude, desi se da je neko manje lijepo, ali priguseno svjetlo i 2 dupla viskija cuda cine. naravno, kontam na obje strane. da se malo pokriju i razvodne nedostaci.

Ruzna dupad, ne ruzna, sve se to da oblikovati, posle par mojita, ili viskoze.

#29 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 18:05

Vidim da nisi citao clanak...covek je pitao `ìf you were a lesbian`` , da ne iskljuci zene iz price, valjda zbog politicke korektnosti. :D pa eto, odgovaram.kakvi su to macisticki stavovi :D

evo procitao. Now don’t get me wrong, I enjoy a good ass too! I often enjoy smacking the ol’ booty here and there! Nothing better than seeing it jiggle a bit after contact. Especially if you happen to enjoy the style of dog. i....ovaj, slazem se sa covjekom. mene ne pitaj, ja volim sve. i sike i guzu i sve ostalo. :D
@ rale, ne sekiraj se za pluseve, evo pamtim dva do sada, na kraju mjeseca cemo ih odbiti. ;)

#30 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 December 2011 - 18:06

Ruzna dupad, ne ruzna, sve se to da oblikovati, posle par mojita, ili viskoze.



posle par viskoza coveku moze i da se ucini da je sa suprotnim polom a ono sa svojim, ako je viski bas dobar.ali da ne idemo tako daleko, ovo je bilo strejt pitanje, i strejt odgovor. ;)