Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1261 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 28 February 2018 - 13:50

Haha,znaci sef :lol+:


  • 0

#1262 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 28 February 2018 - 13:50

I sef je 5-10 minuta bez obzira na iznos. Moze to da bude i preko 100k, nema problema.


  • 0

#1263 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 28 February 2018 - 13:58

Malo manje,ovih dana sabijanje na NBA,ove ekipe sto tankuju,hvala im 

 

Cudi me da kladze nisu to primetile

 

Zakazah isplatu po ovoj mecavi


Edited by GAGA., 28 February 2018 - 14:28.

  • 1

#1264 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 28 February 2018 - 14:37

i ja sam bogami lepo nabockao NBA poslednjih nekoliko dana, ne samo protiv ekipa sto tankuju, nego i poene koji su dolazili realno u odnosu na granicu

 

ruku na srce, OKC preksinoc, Boston preksinoc, CLE sinoc... nije da je bilo lagano, ali je sve lepo doslo


  • 0

#1265 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 28 February 2018 - 14:55

Ma,Finiks,Dalas,Bulsi,Memfis,Atlanta,Niksi,Kingsi,svi onako bas providno tankuju

 

Ono tankovanje Finiksa protiv Portlanda je epsko,gledam,reko pao sam,gube 13 razlke,3 minuta do kraja,i onda krece tank :lol+:


  • 0

#1266 unagi

unagi
  • Members
  • 1,773 posts

Posted 28 February 2018 - 21:30

Malo manje,ovih dana sabijanje na NBA,ove ekipe sto tankuju,hvala im 

 

Cudi me da kladze nisu to primetile

 

Zakazah isplatu po ovoj mecavi

 

Imas isplatu i na TR u banci. Isplata je sutradan obicno do 12h


  • 1

#1267 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 12 March 2018 - 09:13

Uvek sam svima hvalio Balkan bet, makar onlajn kladjenje kod njih, nekako su mi bili najposteniji i najvise podsecali na Bet365 i ostale svetske kladionice. Dobre kvote, najmanje klosarskih blokiranja kad ne treba, sve bilo ok... U zadnje vreme se to promenilo na gore, nazalost, nedavno sam uplatio 3000din i nakrckao 20 hiljada na sitnim singlicima, neki dan opet krenulo i evo vec drugi put su mi zakucali u kriticnim momentima. Prvi put odograo kvotu 8 i nesto za 500 i kad sam imao kontru 3 i jace htro da se stitim, kvote stoje regularno ali nije moglo da primi uplatu vise puta iz nekog razloga. Pisao odmah podrsci i neka zenska mi samo napisala izvinite, tehnicki problemi, ja kazem problemi koji ce me kostati para ali dobro, i srecom proslo je ovo moje ali svakako nije fer. Preksinoc igrao 1000 da Delbonis uzima drugi set Federeru, uhvatio kvotu 9 i nesgo uzivo i sinoc kad su nastavili posle pauze zbog kise pratio i vrebao kvotu 2+ da se zastitim jer je bilo realno da deda zavrsi u dva seta. I docekao cudo da moj okrene od 2:5 na 6:5 u tajbrejku, zaleteo se da roknem crvenu na kvotu makar 3 a mozda i 4 jer je Delbonis servirao za set, i naravno kvote blokirane. Na 6:6 kad je sjebao, kao i pre i posle toga, sve bilo regularno pusteno. Ocekivano, deda dobio 6:8 i pao sam rutinski. Jel ima neka nasa kladionica a da nije ciganska ili je, recima mudrog Mute Nikolica, ovo sve normalno? Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#1268 unagi

unagi
  • Members
  • 1,773 posts

Posted 12 March 2018 - 10:03

Kod mene skroz drugacije iskustvo jutros bas kod njih na live.

 

 

Odigram ja jutros pre pocetka meceva:

 

Delpo-De Minuar  1 kvota 1,14

Zverev - Sousa     1 kvota  1,17

 

Uplatim 30k dinara,  cist dobitak 10k

 

Delpo dobije rutinski a ovaj drugi mec pravi rolerkoster.

 

Zverev povede u 1.setu 5-2 i izgubi set 5-7. Onda 2 .set dobije nekako i ako je bio losiji igrac tokom veceg dela 2.seta.

 

Pocetkom 3.seta Sousa se raspade i povede Zverev 4-1. I ja u tom trenutku se razmisljam ovaj nema sanse ovo da privede kraju rutinski.

 

I sacekam jos malo a u tom trenutku na Souzu kvota 15. Zverev na 4-1 propusti brejk loptu i onda sledi slobodan pad Zvereva. Souza dobija 3.set 6-4

 

Ja uspem da uplatim na  2-4 i 0-30 ili 0-40 10K dinara  na Souzu kvota 6. Vrtoglavo padala kvota kad sam kliknuo bila 9.

 

I na kraju ispade dobro cist dobitak 20K dinara ali moglo je jos 30K da sam uplatio na kvoti 9.

 

Ja sam za sada kod njih zadovoljan, ono sto zamislim prolazi tiket odmah. Socer je isto pre neki dan poceo da me zeza sa verifikacijom. Odbijali mi jedan tiket 4-5 puta i jos mi smanjuju kvote. Na kraju sam jedva sastavio tiket  posto ne moze isti tiket da se salje 2 puta i pustili su ga na kraju i uzeo sam im 37K. Isplatio na racun i vise kod njih necu da igram.


  • 0

#1269 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 12 March 2018 - 11:28

Ma ovde je poenta u sklanjanju kvota u tim nekim kriticnim momentima, sto do sad nije bio slucaj. A taj prvi mec je bio ITF turnir i kvote su bile aktivne ali mi je izlazila neka greska, ja skrinovao i poslao im ali dobio odgovor da je tehnicka greska i cao. Uglavnom, za moj sistem igre nije dobro ni jedno ni drugo jer vijam velike kvote pa se posle pokrivam i pravim neki kao siguran dobitak pa me tako neke stvari sjebu svaki put. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#1270 Dario.

Dario.
  • Members
  • 24 posts

Posted 19 March 2018 - 18:30

Pozdrav svima :)
Kladim se samo na kosarku i tennis ( singlovi ) i najviše lajv pratim. Dugo sam već u Mocartu, navika ili šta već ali postali su stvarno užasni. Da li može preporuka gde da predjem? Najbitniji mi je lajv na tenis, igram jače uplate a Mocart je....
Hvala unapred! :)
  • 0

#1271 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 19 March 2018 - 23:12

Drugar mi kaze da ga isto rade na lajvu u Balkan Betu, cim vide da je u seriji par pogodaka na uplatama do je...nih 50e, oni ga koce, smanjuju kvite, menjaju granice. A to sto ne smeju igrace online da daju je posebna prica  :rotflmao:

 

Realno, jedino resenje za ozbiljnu igru je Bet365, ali kako su pijavice stavile sapu na kockanje van lopovsko-poreskog sistema drzave, otvoriti preko Netelera.


  • 0

#1272 peki324

peki324
  • Members
  • 1 posts

Posted 25 March 2018 - 11:53

Pozdrav prodajem potpuno verificirane bet365 racune + skrill / netteler po vasem izboru.

Trenutno u ponudi Hrvatski , Srpski , te strani racuni.

Moguca i prodaja za samostalno otvaranje racuna.

Popust na kolicinu.

Javit se u privatne poruke il mail: jizzy5@protonmail.com il telegram:@Yoze5


  • 0

#1273 svd

svd
  • Members
  • 9 posts

Posted 02 April 2018 - 10:03

RMCO lopovska kocka, posle azuriranja sistema su neprimetno zabranili racunanje produzetaka u kosarci,sto do sada nije bio slucaj, u fazonu treba vremena igracima da se naviknu na nova pravila,pise u pravilima,a ne pise ,nije jasno naznaceno. kulovcine


  • 0

#1274 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 15 April 2018 - 18:07

Sta je sa ovim raspalim Pinnn betom

Igram singlice za po par stotki (dinara  :kece: naravno) a oni mi salju tikete na verifikaciju i menjaju granice na te uplate  :rotflmao:


  • 0

#1275 Jeff Teague

Jeff Teague
  • Members
  • 767 posts

Posted 15 May 2018 - 19:06

Jle neko zna sta se desava sa Pinnbetom, ceo dan ne radi sajt za kladjenje?


  • 0