Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1246 harmony

harmony
  • Members
  • 2,223 posts

Posted 05 October 2017 - 23:46

Ne igram često u domaćim kladionicama, ali danas eto sticajem okolnosti odigrah jedno 10 tiketa u Mozzartu. Kada sam pokušavao da proverim statuse svakog od tih tiketa na internetu, ili mi je izlazila poruka da je neispravan kontrolni broj ili da tiket nije pronađen. Jel imaju neki bug na njihovoj strani ili šta je po sredi? Kucao sam za svaki od tiketa i gornji 15-cifreni broj ispod onoga gde piše šifra tiketa, i onaj neboldovani 16-cifreni odmah ispod njega, uvek mi za svaki tiket isto pokazuje.


  • 0

#1247 kladionicarka

kladionicarka
  • Members
  • 1 posts

Posted 06 October 2017 - 23:38

OPREZ!!!Evo podelicu i ja svoje iskustvo sa kladionicom meridijan. Nakon uplate od 10000 na racun i odigranih nekoliko tiketa saldo na racunu mi je 148313 dinara. Zakazana je isplata u kladionici u Nisu, gde je novac i uplacen, medjutim prilikom odlaska u kladionicu po novac, dobila sam obavestenje od radnika da su tiketi na proveri i da moram da cekam na novac najmanje 15 dana pa ce onda razmotriti moj zahtev za isplatu??!!
Pisala sam im i putem zvanicnog ceta, pa sam dobila sledeci odgovor :

Your chat transcript with meridianbet.rs (05 Oct 2017, 08:29 AM GMT)
C
Chat Transcript
коме ја
пре 2 данаДетаљи
Chat Transcript with Visitor 70412061
Chat started on 05 Oct 2017, 08:29 AM (GMT+0)
(08:29:13) *** Visitor 70412061 joined the chat ***
(08:29:13) Visitor 70412061: dobro jutro
(08:29:17) *** Lena joined the chat ***
(08:29:22) Lena: dobro jutro.
(08:29:24) Lena: Kako Vam mogu pomoći?
(08:29:43) Visitor 70412061: da li ste konacno zavrsili "proveru" mog naloga, i mogu li konacno podici novac?
(08:30:06) Lena: Molim Vas dajte mi broj Vašeg Meridianbet naloga.
(08:30:20) Visitor 70412061: 150****
(08:31:06) Lena: Vaš nalog je na proveri. Najkasnije u roku od 15 dana dobićete odgovor.
(08:31:23) Visitor 70412061: do kog datuma?
(08:31:39) Lena: Od 30.09.2017.
(08:31:58) Visitor 70412061: sta vise proveravate, sta vam nije jasno?
(08:32:05) Visitor 70412061: evo stojim vam na raspolaganju
(08:32:15) Visitor 70412061: jel sam igrala nemacku sestu ligu
(08:32:18) Visitor 70412061: o cemu se radi
(08:32:29) Lena: Molimo Vas da za sve dodatne informacije pošaljete mail na info@meridianbet.rs
(08:33:42) *** Visitor 70412061 left the chat ***

Sve utakmice na tiketima su iz najjacih 5 liga, sto mozete videti iz slika na kraju ovog posta, tako da ne vidim nijedan razlog zasto proveravati ove tikete!
Da stvar bude jos ozbiljnija, nisam jedina koja ceka na isplatu - jos jedan covek se isto zalio u kladionici da mu proveravaju nalog i da odbijaju isplatu vec 20 dana. Ovo je stvarno necuveno i vrlo stresno za mene, pa sam odlucila da sacekam i taj rok za isplatu pre nego sto angazujem advokata i naplatim posteno zaradjen novac putem suda. Za sve koje nameravaju da uplate novac kod ovih prevaranata - dobro razmislite da li zelite da vam neko odugovlaci sa isplatom dobitka i dovodi isplatu u pitanje!
Nadam se samo da nece ugasiti kladionicu i nestati bez traga, buduci da ne duguju novac samo meni kao sto sam cula u kladionici. Obavesticu vas o ishodu ovog slucaja, posto sam morala da upozorim ljude putem razlicitih foruma da ne uplacuju novac kod ovih prevaranata.

Attached Files


Edited by kladionicarka, 06 October 2017 - 23:39.

  • 8

#1248 MTD

MTD
  • Members
  • 273 posts

Posted 10 October 2017 - 09:00

Srecno u naplati! Prezirem ovakve kladionice. Nisam ocekivao ovo od meridijana, deluju mi kao 'jaca' kladionica... doduse nikad se tamo nisam ni kladio


  • 0

#1249 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 26 October 2017 - 19:08

Jebo pas mater onom Mocartu više, stvarno više nikad neću tamo ući.

 

Sastavim ja jutros na poslu brzi tiket. Danas posle posla svratim, otkucaju mi oni to, završim za pet sekundi. Sad vidim da su u tom periodu izmenili jebeni hendikep 

NFL Baltimor-Majami večeras, kad sam sastavljao bilo je +3.5 na Majami i ja igrao H2, smanjili na +2.5 na Majami smradovi smrdljivi pokvareni. Problem je što je u AF usled dinamike poentiranja ogromna razlika između hendikepa 2,5 i 3.5...mnogo veća nego recimo između 3.5 i 5.5,  


Edited by Popokatapetl, 26 October 2017 - 19:09.

  • 1

#1250 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 27 October 2017 - 12:48

Ne budi u zabludi da će ti to biti drugačije u bilo kojoj kladionici. Svi menjaju granice i hendije non stop.

 

 

Mene kod Mocata najstrašnije smara nekombinovanje igrača i utakmice na kojoj igraju. To mi je ovako za zabavu, ali volim to da odigram. Gledao sam juče Sokerovu aplikaciju (android) fino mi deluje, mislim da ću probati malo tamo, da vidim kako ide.


  • 0

#1251 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 October 2017 - 23:34

Odlican je soccer, ja furam iOS pa preko browsera djuskam preko mobitela, radi odlicno. 

Generalno, sto se tice basketa, svaka preporuka za Soccer. Osim slobode za mesanje, uglavnom imaju dosta povoljne granice, nikad bezobrazne kao sto je mozzart umeo da stavlja.


  • 0

#1252 tRash

tRash
  • Members
  • 86 posts

Posted 28 October 2017 - 00:03

Ja imam loša iskustva sa sokerom. Povezao sam bio jedno 7 dana sa dublovima, bio u plusu nekih 20000 i oni mi zabraniše da se kladim na košarkaše. Sve ostalo mogu da igram, ali košarkaši su mi blokirani.
  • 0

#1253 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 December 2017 - 19:07

Isprva sam hteo da napisem nekoliko redaka na temi posvecenoj tenisu,ali posto se kladim i na fudbal pa i na kosarku pomalo,napisacu ovde.
Slobodno mogu da kazem da je kladionicarska 2017.godina ubedljivo,ali ubedljivo najgora od kada igram kladzu. Znaci ucinak u ovoj godini je katastrofalan. 
U pitanju je poprilican minus (nije bitna cifra) koji celu godinu nisam uspeo da nivelisem. Pocelo je od tenisa,ali se nekako nastavilo i sa fudbalom.

Nisam neiskusan igrac,imam neki svoj sistem igre,apsolutno umem da se kontrolisem,ali kad rezultati nece da dodju spram mojih ocekivanja onda je sve dzaba. Mislim da je ta crna serija upravo danas dostigla vrhunac (bar se nadam  :unsure: ) sa utakmicom Benevento - Milan.
Imao sam jedan ziv tiket od subote i u nedelju sam cekao jos par tekmi tako da nisam mogao da branim.
Benevento u 14.kola 0 bodova.

Ja znam da je Milan uzasan ove sezone i ne igram ga inace nikad (sem eventualno na golove ili protiv njega),ali sa promenom trenera pomislih da ce makar ove levate da dobiju.
I vode oni do nadoknade vremena (doduse imali su poslednjih 15.minuta igraca manje) 1-2,kad u 95' skraceni korner za domacina. 
Svu u 16,ukljucujuci i domaceg golmana. Ide centarsut i golman ga zabija glavom,ali bas ono u maniru rasnog centarfora.



Nisam se cak ni iznervira,koliko nisam mogao da poverujem da je moguce da i ovako padnem. Bila je to prava sublimacija tragicne 2017.
Ne ponovila se.
(valjda ovim kukanjem skinem baksuz  :D )


  • 0

#1254 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 11 January 2018 - 21:21

Ja imam loša iskustva sa sokerom. Povezao sam bio jedno 7 dana sa dublovima, bio u plusu nekih 20000 i oni mi zabraniše da se kladim na košarkaše. Sve ostalo mogu da igram, ali košarkaši su mi blokirani.

 

Evo ista prica, mada je moj plus svakako manji ali Sucker voli samo kada oni zaradjuju, a cim su u nekom periodu u minusu, sledi blokiranje racuna, odlicna reklama za njih :rotflmao: . Postovani igraci, otvorite nalog kod nas a mi cemo vas pustati da igrate samo dok pucate pare, cim nas malo opalite, mi cemo ekspresno blokirati vas nalog  :lol+:

Ovi cigani zasluzuju da se online kace predlozi za svaku igru gde su im granice ili kvote povoljne pa neka ih ljudi mlate.  :lala:

 

Sledece sto igraci verovatno mogu da ocekuju kod njih je da pocnu sa ubacivanjem pogresnih rezultata kako bi ljudima smanjivali dobitke online, kad primete da je neko u plusu kod njih vecem od par hiljada, ili da skidaju novac sa naloga, to bi mi onako sasvim licilo na njih.


Edited by milance-bg, 11 January 2018 - 21:40.

  • 0

#1255 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 17 January 2018 - 12:29

Odigrao jedan tiket jos u nedelju gde sam nazidao vise tzv.sigurica. Sve mi proslo i cekao sam u ponedeljak navece Porta cistu dvojku protiv Estorila.
Poluvreme zavrseno 1:0,a tokom pauze se srusio deo tribine i mec nije ni nastavljen.

I slepci iz Mozzarta mi uracunali danas promasaj.  :ajme: Ja koliko znam u slucaju da se mec ne nastavi kvota je 1 (nevazeca)


  • 0

#1256 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 17 January 2018 - 12:47

Mora da bude kvota 1, iscimaj ih za to. :)
  • 0

#1257 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 17 January 2018 - 13:37

Evo,kontaktirao sam ih. Ostaju pri tome da je par gubitni.
Stvarno im i u pravilima stoji da ako je poluvreme završeno računa se postojeći rezultat. Po meni čista debilarija pošto sam se ja kladio na konačni ishod,a ne na poluvreme.

Ništa. Sutra ću lepo do klade pa ću povući sva sredstva sa naloga.
  • 0

#1258 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 17 January 2018 - 14:03

Odigrao jedan tiket jos u nedelju gde sam nazidao vise tzv.sigurica. Sve mi proslo i cekao sam u ponedeljak navece Porta cistu dvojku protiv Estorila.
Poluvreme zavrseno 1:0,a tokom pauze se srusio deo tribine i mec nije ni nastavljen.

I slepci iz Mozzarta mi uracunali danas promasaj.  :ajme: Ja koliko znam u slucaju da se mec ne nastavi kvota je 1 (nevazeca)

 

Ovaj tvoj post me opet podsetio na soker i moj slucaj sa njima od pre par godinica. Isto portugalci u ponedeljak, poslednji mec kola, Pakos Fereira kuci igra, kvota na keca nekih 1,75 prekid u nekom 75-om minutu pri rezultatu 0:0 mec nastavljen sutra, Pakos dobija  1:0  ali ovi debili nemaju pravilo da se ceka 48 sati pa tek onda proglasava konacan rezultat nego kraj kola i racunali mi da sam pao mec koji sam pogodio 24 sata kasnije  :rotflmao:  

 

Cifra nije bila velika ali oteli su mi zasluzen novac zloupotrebom pravila i nisu hteli da mi vrate kada sam se zalio u poslovnici, jos jednom bravo za njih  :lol+:   Mislim da je bar mocart imao pravilo da se ceka tih 48 sati pa tek onda proglasava rezultat koji jeste vazeci ako se uslo u poluvreme. E sada ne znam kakve su sanse da se utakmica nastavi u tom roku.


Edited by milance-bg, 17 January 2018 - 14:08.

  • 0

#1259 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 28 February 2018 - 13:43

Jel ima neko iskustva,kako se dize lova iz Mozzarta,sa naloga?

 

Mora zakazivanje isplate ili do odredjene cifre isplacuju na licu mesta,bez zakazivanja?


  • 0

#1260 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 28 February 2018 - 13:48

Zakazes isplatu bez obzira na iznos, samo sto do 10.000 dobijas odmah, a preko tog iznosa sacekas nekih 5-10 minuta dok im se otvori sef.


  • 0