Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1231 Nista

Nista
  • Members
  • 124 posts

Posted 27 August 2017 - 19:07

Pisao sam vise puta prosle sezone, cini se da je Mozzart sada jos vece djubre nego sto je bio.

 

Elem, iskustva sa Soccer-om su odlicna. Imaju bolje kvote nego Mozzart i (cesto) Balkan Bet, bonus im je bolji nego u Mozzartu (i dalje losiji nego u planet win-u) a isti kao u Balkan Bet-u, ako planiras da igras zmijice.

 

Live im je neuporedivo bolji nego Mozzart-ov, bolje kvote, veci izbor, prokleti Mozzart cesto zakljucava meceve koji su im sumnjivi, neretko odu po 10 minuta unazad pa totalno blokiraju utakmicu do samog kraja... dok je u Socceru poprilicno raznovrsno i stabilno.

 

Ako igras kosarku i poene igraca, onda ces tek da budes zadovoljan Soccer-om, jer moze da se mesa sve i svasta, granice su sasvim pristojne i cesto imaju dosta bolju ponudu od konkurencije.

 

MaxBet mi je ok, jedina mana je sto ne mogu da se mesaju poeni igraca i kosarkaska utakmica. Imaju isti bonus kao i Soccer ali koji ide do 250% na 30 parova, pa eto... Live im je ok.

Meni nije tako blizu pa retko igram tamo, ali iskustva su sasvim ok.

 

Na kraju, sto se tice kladjenja na fudbal, planet win 365 mi je i dalje bez premca kod nas. Osim sto imaju ~700 igara na svaku utakmicu, imaju zaista odlicne kvote i dosta jace za vecinu kombinacija nego konkurencija.

 

Kada bih rangirao, bilo bi ovako:

1. Planet Win

2. Pinn Bet

3. Soccer

..

..

..

..

10. MaxBet

 

:)

 

 

Ja moram da bacim jedan veliki hvalospev za Planet win 365!  Bukvalno sam ih juce otkrio i jos istrazujem, ali za sada sto sam video i igrao deluje mi da ce veza potrajati :)

Sutra cu otvoriti i online racun pa cu videti kako to ide toko EP-a u basketu.

Inace ljudi imaju ubedljivo najsiri spektar igara na moto sportove (u  nekim segmentima veci izbor cak i od najkvalitetnijih stanih), a koliko sam na brzinu video i kod ostalih sportova je spektar igara dosta sirok, moguce je vezivati sve i svasta tako da ako ne bude nekih ogranicenja ili obaranja kvota na vece uplate, bice definitivno moj izbor broj 1 dugorocno.

 

 

Mana planetwin-a je sto tamo gde otvoris racun, samo tu mozes da uplacujes/isplacujes novac.

Inace, ogranicenja sigurno neces videti, u njihovom sistemu svaka uplata preko 10k dinara automatski ide na 'proveru', ali se maltene uvek odobri. Live ti se odbijati nece.

 

Ok, hvala vam. Pozdrav! :) 

 

Jel se kod Sokera, Maxbeta i PW365 placa odrzavanje racuna?


  • 0

#1232 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 August 2017 - 19:13

Ne
  • 1

#1233 Nista

Nista
  • Members
  • 124 posts

Posted 27 August 2017 - 20:08

Ne

 

Ok, hvala. :)


  • 0

#1234 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 August 2017 - 20:28

Ok, hvala. :)


Nista, srecno sa tim lopovima
  • 2

#1235 Nista

Nista
  • Members
  • 124 posts

Posted 28 August 2017 - 01:35

Nista, srecno sa tim lopovima

 

:lol+:  Verujem da je PW365 najmanji lopov, jer su stranci. Nadam se da drze neki nivo kladionicarski. :) Danas svaki klub u barem prvim ligama ima za sponzora neku kladionicu tako da svi namestaju. Od Reala do Radnika iz Surdulice. 


  • 0

#1236 Nista

Nista
  • Members
  • 124 posts

Posted 31 August 2017 - 19:36

Koje strane kladionice prihvataju nasu zemlju i vaze za the best? Znam, da neke poput Tipico i BWin nemaju nasu zemlju na listi.
  • 0

#1237 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 01 September 2017 - 17:28

Svakakva sranja sam doživljavao od Mozzarta, ali da mi promene granicu na over/under nisam. Sastavio tiket sa jednom granicom koja je imo bila niska i udario over. Kad sam pogledao, ono više nije ta granica nego veća ( veća je i kvota ali jebo im pas mater )...još ono brzi tiket, znam šta sam sastavio, i ne gledam šta mi je otkucano na tiketu.


  • 0

#1238 bickerstaff

bickerstaff
  • Members
  • 1 posts

Posted 03 September 2017 - 20:18

Ako netko treba račune za bet365+skrill kompletno verificirane ili dokumentaciju pa da sam otvori račun po nižoj cijeni neka se javi u pp ili na mail bickerstaff311@gmail.com. Lp 

Cijena za pakete dosta niža nego inače. 


  • 0

#1239 -OTPRAVNIK-

-OTPRAVNIK-
  • Members
  • 7 posts

Posted 13 September 2017 - 21:19

Zna li neko kako da ugasim online nalog na mozzartu? Hitno mi je to.


  • 0

#1240 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 01 October 2017 - 20:42

Igra li neko uzivo na Tas-Olimp kladionici?

Cudne stvari se desavaju na njihovom live-u, cesto imam subjektivni osecaj da tamo imam manje novca nego sto bi trebalo tj da me potkradaju, bice da bi trebalo da vodim strogu evidenciju za bas svaku uplatu. Ono sto nije subjektivni osecaj vec cinjenica, to je da povremeno znaju da napisu pogresan rezultat na live-u. Npr pravi rezultat je 1:1, kod njih opusteno moze da stoji 2:1 ali su kvote uredno postavljene kako i treba tj za neresen rezultat  :krsta:

E sada, pitanje je, da li oni to rade slucajno ili ne? Ni na jednoj drugoj kladionici nisam vidjao takve greske sa pogresnim rezultatima uzivo a kod njih skoro svaki dan primetim...


  • 0

#1241 harmony

harmony
  • Members
  • 2,223 posts

Posted 03 October 2017 - 07:54

Samo jedno pitanje... Gde tiii igraš dečko :D


  • 0

#1242 Chaz

Chaz
  • Members
  • 412 posts

Posted 03 October 2017 - 14:31

Evo mojih online iskustava nekih sa domacim kladzama.

 

Ja igram kosarku,mahom igrace over under  singlove i najgore mi je iskustvo u socceru ubedljivo,cim napravis malo para ,ogranicavaju uplatu na 100din ili smanjuju kvotu sa 1,85 na 1,50 ili ti dizu ili spustaju granicu za poen u zavisnosti dal si igrao + ili - .Neverovatno kakvi bednici.To su uradili na 3 naloga na kojima sam igrao,na trecem cak nisam ni stigao da napravim  plus al cim su videli da igram samo igrace u singlu odma isto. 

Mozzart je za ozbiljno kladjenje u odnosu na njih kladionica i po.Krecu da te smaraju s smanjivanjem kvota ili ogranicavanjem uloga tek ako podignes neku vecu lovu.Al opet ne rade to tako bezobrazno kao u socceru gde te ogranice na 100din,vec ti dozvole za par hiljada da uplatis a kvote ne smanje tako puno npr sa 1,85 na 1,7

Planetwin kad zaredjas pogodke uglavnom ti menja granicu.

Meridian je katastrofa,uzasan skoro kao soccer.

Olimp je u pocetku bio dobar,ali priblizio se socceru,sve isto,samo i dalje nisu bas toliki ekstremni.

Maxbet zacudjujuce  korektan,a do pre godinu dana  je radio isto sto i soccer.

Pinnbet isto dozvoljava dok ne napravis neki ozbiljniji plus,onda ili ekspresno odbija tikete ili menja granicu ili ogranicava uplatu.


  • 0

#1243 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 03 October 2017 - 14:40

Igra li neko uzivo na Tas-Olimp kladionici?

Cudne stvari se desavaju na njihovom live-u, cesto imam subjektivni osecaj da tamo imam manje novca nego sto bi trebalo tj da me potkradaju, bice da bi trebalo da vodim strogu evidenciju za bas svaku uplatu. Ono sto nije subjektivni osecaj vec cinjenica, to je da povremeno znaju da napisu pogresan rezultat na live-u. Npr pravi rezultat je 1:1, kod njih opusteno moze da stoji 2:1 ali su kvote uredno postavljene kako i treba tj za neresen rezultat  :krsta:

E sada, pitanje je, da li oni to rade slucajno ili ne? Ni na jednoj drugoj kladionici nisam vidjao takve greske sa pogresnim rezultatima uzivo a kod njih skoro svaki dan primetim...

 

 

 

Loš ti je taj subjektivni osećaj, baš često kod njih igram live. Ni ovo drugo sa pogrešnim rezultatima nisam primetio.

 

Moja zamerka im je što često daju manje kvote na favorite od ostalih kladionica, a to mi je omiljena, ziheraška igra.


  • 0

#1244 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 03 October 2017 - 16:42

Osecaj moze biti tacan a i ne mora, samo naglas razmisljam. A ovo za netacne rezultate ponekad, potpisujem. Tesko ce to bas biti na ovih par najjacih liga ali inace se desava, poslednje sto sam primetio je bila neka juznoamericka liga u subotu vece a i jos nesto tako je bilo za vikend. Sa druge strane, imaju dosta dobre kvote za live golove +/- pa eto razloga zasto tamo to cesto igram, tu su jaci od Sokera, Planet Wina itd...

 

@CikaHarmoni  

Poenta je da imas naloge kod vise mafioza pa onda biras gde ti u datom momentu odgovara, ja nisam strogo vezan za jednu kucu. Tako sam svojevremeno igrao i u Milenijumu koji ovde nije bas nesto popularan, ali oni na novom sajtu ne smeju da ubace igrace u ponudu isto kao sto ne sme ni Balkan Bet  :lol+: I bye the vej, a gde ti igras, tj. sta preporucavas? 


  • 0

#1245 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 03 October 2017 - 18:58

Za netacne rezultate na live i ja mogu da potvrdim, zabaguje im to cesto, ali kvote ostanu tacne.
  • 0