Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1126 Manu123

Manu123
  • Members
  • 11 posts

Posted 30 November 2016 - 23:52

Hvala puno obojici :) 


  • 0

#1127 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 01 December 2016 - 01:06

Tamo gde ja podizem novac mora da se ceka 10 minuta zbog vremenske brave.

 

Onda ocigledno ne podizes ispod 10k :D I to je malo, ne verujem da bas svakih 10 iljada guraju u sef.


  • 0

#1128 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 02 December 2016 - 16:21

Jel zna neko zašto u Taš (Olimp) kladionici za ovo kolo u online ponudi nema domaće lige?


  • 0

#1129 mijosim

mijosim
  • Members
  • 6 posts

Posted 30 December 2016 - 01:33

Sve nase kladionice su blagi uzas. Moja igra je sitne kvote pa za jaci ulog. Fudbal igram uglavnom domacin ili gost daju gol ili u ekstremnim situacijama pada gol na utakmici. Igram rukomet i ponekad hokej (jednu odredjenu ligu). Igrao sam u planetu i zaista su oni sto se tice uplata najkorektniji (mozes kolko hoces da uplatis) ali kvote na ove igre su postale uzas (u odnosu na neke druge). Takodje imaju uslove za slabije lige da se vezuju utakmice. A kad vidim da Nemacka liga u rokometu ne moze singl, ozucim se. Tako sam presao u Balkan bet gde su mi kvote za sve ovo najbolje ali skinuo pare par uta i odmah mi blokirali nalog. Tako da su sad drugari otvorili pa preko njihovih naloga prolazi. Mozda jos jedna koja valja je Soker sto se tice jacina uplate ali zaista mislim da im kvote nisu nista posebno. Bet365 je zakon, medjutim otkako su zakomplikovali uplacivanje iz nase zemlje ne igram kod njih. Sportski pozdrav.


  • 0

#1130 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 30 December 2016 - 14:57

Soker od pre neki dan poceli da salju i tikete za 50 dinara na verifikaciju kad se igraju igraci +/-. Imam neki utisak da su ih ljudi onako baas dooobro ispeglali za NBA Bozicni specijal pa sad gledaju i tikete manje od sto dindzi, ipak su to opasne cifre  :rotflmao:

 

I ovi iz Milenijuma zajebavaju, odbijaju tikete od 100, 150 dinara, kazem ja lepo da nase kladionice vole samo kad im poklanjas cash  :lol+:


Edited by milance-bg, 30 December 2016 - 17:02.

  • 0

#1131 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 06 January 2017 - 15:13

Olimp (Tas) - od skoro igram tamo, dobra im je ponuda, ali moram da primetim nesto sto nimalo nije uredu. Naime, na kosarci, bilo da se H1/H2 igra ili +/-, oni mogu u bilo kom momentu dok kucate da vam promene granicu a da to i ne znate, a tiket ce biti prihvacen po toj promenjenoj granici  :twak:  Takvu situaciju sam imao sinoc sa igracima Portlanda kad je izasla vest da igra Lilard. Prislonim kursor na McColuma, lepo pise 26,5, odigram par sitnih tiketa, pogledam posle odigrane tikete, kad ono 24,5.

 

Ne bih ulazio u to da li je ovakav program ciljano napravljen kako igraci ne bi imali sigurnost kad sami kucaju tikete, ali ovo nije uredu. Soker je imao slican program pre nego sto su napravili ovaj novi, i tamo su tiketi bivali automatski prihvaceni nebitno da li kladionica promeni granicu u tih pola minuta, minut ili par minuta, ali jedino prihvatljivo resenje radi neke sigurnosti jeste da program automatski odbije uplatu kada kladionica promeni granicu. Ovakvo resenje izaziva sumnju u postene namere odredjene kladionice.


  • 0

#1132 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 06 January 2017 - 16:38

postene namere odredjene kladionice

 

:lol+:

 

Milance, care, pa nemoj da si lud, majku mu...  :D


  • 3

#1133 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 06 January 2017 - 16:52

He he, kapiram ali neki fer plej mora da postoji i kad su kladionice u pitanju, ovo je klasican bezobrazluk. Kao sto rekoh, Soker je imao slicnu foru u onom starom programu, ali su promenili to, pa to je krajnje vacaroski da ne znas po kojim uslovima igras, da ti ih menjaju bez obavestenja za vreme dok ti kucas tiket;)


  • 0

#1134 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 06 January 2017 - 17:58

A zamisli kako je meni u ovoj sad kladionici, koja npr. drzi kvote za vise ili manje poena uzivo, recimo da je granica 39.5, i igrac dodje i kaze kucaj mi vise po kvoti 1.92... ja otkucam sifru, spremim uplatu a oni u tom delicu sekunde dok stisnem par puta Enter promene u 1.65 ili tako neku totalno bolesnu kvotu, umesto da promene lepo granicu za poen ili dva ako vec hoce da menjaju a da se drze standardnih 1.85-1.9... i da ne nabrajam sad pederske fazone da cekaju na lajvu da se nesto dogodi pa ako im ide u korist, pustaju tiket a ako ide u korist igracu onda blok :D Ok, ovo jeste lajv kladjenje, tu ima tih sranja mnogo vise, ali generalno su svi prevarantski nastrojeni, samo je pitanje vise ili manje.


  • 0

#1135 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 06 January 2017 - 18:31

Pa da, to je live kladjenje, a ja ovde u pola jedanest igram dogadjaj koji pocinje tek u pola pet ujutru. Trazio sam im da mi storniraju tih par tiketa, oni su to odbili uz savet da sto cesce osvezavam stranicu  :rotflmao:

Ovakav bezobrazluk sam imao pre koju godinu kad sam u Sokeru igrao, cini mi se, Kraudera 15,5- a oni ga u tih otprilike minut smanjili na 13,5 i jos kvota za minus 1,7 i isto tako nisu hteli da mi storniraju to. Krauder je tada probio i onih 15,5 kao sto je i McColum nocas 26,5.


  • 0

#1136 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 06 January 2017 - 20:22

Pazi, kad mogu da limitiraju igrace koji prave neki plus posteno, sta onda dalje da pricamo. Ja prvi ne spadam u pametne i proracunate kladionicare nego igram jer se ne drogiram, ne pusim, sve redje i pijem, i moram valjda da imam neku zavisnost, moram stalno da sam u igri, da rokam nesto... ali recimo da umem cesto da pravim pare u naletima tih svojih ludila i cim to malo potraje, ide neki limit, neki problemi... Isto vazi za jos mnogo ljudi koje znam, neki od njih su bas profi kladionicari a neki poput mene, uglavnom poenta je da sputavaju one koji su u plusu makar u nekom periodu, i onda ne znam kakvo storniranje tiketa tj. postenje ocekujes :D Kao sto smo i mi za njih bagra, tako su i oni za nas, pa ko koga zajebe...


  • 1

#1137 vikingov tamnoputi brat

vikingov tamnoputi brat
  • Members
  • 2,366 posts

Posted 07 January 2017 - 11:28

Jel rade uplatna mesta danas ?


  • 0

#1138 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 07 January 2017 - 17:14

Jel rade uplatna mesta danas ?

Sad rade sva, Balkanbet je radio od jutros. Dok su ostali otvarali progresivno Soccer i Mozzart u 12h, Planet kod mene u kraju u 16h mada kapiram da je kod njih individualno od kladze do kladze.


  • 0

#1139 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 07 January 2017 - 17:26

Ali Mocart radi do 8,barem kod mene.


  • 0

#1140 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 12 January 2017 - 00:16

Jel jos nekome zakucao Balkan bet onlajn? Sajt kao sve normalno sljaka, samo nemam ponudu nego ovo: Pojavila se greška prilikom učitavanja ponude

 

 

Evo malopre proradio, posle 15-20 minuta bagovanja, minimum. Pobegla mi samo kvota 4.5 na tenisu uzivo, proslo nikad lakse... mamicu im.


Edited by Zli Gli, 12 January 2017 - 00:28.

  • 0