Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1066 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 13 May 2016 - 22:54

Zapravo, meni je logicno da je dobitno. Ako igras tip 1, prosao si, zar ne? Sto onda ne bi i ako igras 1-1 (pobeda na poluvremenu i na kraju) . Kraj je, s obzirom da nema iksa, posle produzetaka.

Zato sto se pod "kraj" podrazumeva 40 minuta, odnosno kod igre 1-1 (iz keca u kec) da domacin dobija na poluvremenu, i nakon 40 minuta. 

Imao sam identicnu situaciju u jednoj drugoj kladionici (365) i bilo je gubitno.

Pogledah sada na sokerovom sajtu, za igru 1-1 pise "Domacin pobedjuje na poluvremenu i na mecu".

Izgleda da se vazi, jebem li ga :D

edit:
To je to, vise nego jasno. Prosao si  :thumbs:


Edited by Kendrick, 13 May 2016 - 22:56.

  • 1

#1067 sfax

sfax
  • Members
  • 40 posts

Posted 13 May 2016 - 22:56

Aha, razumem :)

Ali ako tako pise u Sokeru, onda je to to valjda :)


  • 0

#1068 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 13 May 2016 - 23:16

Cenim da je to proslo, jer posto racunaju produzetke, to se odnosi i na ono mec.  :lala: 


  • 0

#1069 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 13 May 2016 - 23:38

A ja baš skoro razmišljao šta ako odigraš npr 1-1 a bude X na poluvremenu i 1 na kraju. Mislim logično je da si pao (jer ne postoje produžeci na poluvremenu hebiga) ali opet je to bezobrazluk po meni jer soccer nema kombinacije za basket iz iksa.


  • 1

#1070 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 14 May 2016 - 01:48

Jel moze neko da mi kaze,ako sam odigrao na mecu Fener-Kuca 1-1, na poluvremenu dodje iz 1, nakon 40 min zavrsi x, a u produzetku dobiju, jesam li ja prosao taj par ili ne?

U pitanju je kladionica soker.

1-X-1... :) Dobitno naravno....nema X u socceru...
  • 0

#1071 vikingov tamnoputi brat

vikingov tamnoputi brat
  • Members
  • 2,366 posts

Posted 14 May 2016 - 11:06

Inace, sad sam iz kladionice, tiket je bio dobitan! Tako da eto, za ubuduce ako nekome da se desi da zna.

a tiket je bio

fener 1-1
cska 1-1
Higins&Singlton 17.5-
Blazic 6.5-
Hajns skokovi 4.5+
Datome 11.5 + 


  • 0

#1072 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 25 May 2016 - 15:14

Ne znam kako je kod Vas, ali mene ovih dana Maxbet zajebava sa nekim promenama granica na verifikacijama na igrace, cak i za moje standardne uplate od oko 1,5e  :kece:  Tako su juce imali "dojavu" da ce Kari biti 5,5+ asistencije pa mi menjali uslove tj. dizali na 6,5 pa smanjivali kvotu 1,7 na 1,53 i covek je naravno imao tacno 5 asista  :rotflmao:


  • 0

#1073 dijego

dijego
  • Members
  • 590 posts

Posted 03 June 2016 - 12:19

Skeptican sam po pitanju "velike love" kada su domace online kladionice u pitanju (mislim onaj fazon sa avansom kod Mocarta, Milenijuma...) - sta ih sprecava da zabaguju sistem ili zagube "tiket" ako npr. ubodes veliki dobitak, jer citav tvoj dokaz o odigravanju je samo screenshot. Da li sam nepotrebno paranoican?


  • 0

#1074 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 03 June 2016 - 12:31

Ja sam isto skeptik po tako nekim pitanjima, ali iskustvo iz Mocarta govori da nema razloga za to. Imao sam dobitni tiket od 83k (nba) i sredstva su legla istom brzinom kao i kad su manji dobici u pitanju. Naravno, nije bilo problema ni sa podizanjem novca sa racuna.


  • 1

#1075 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 03 June 2016 - 14:05

Pa ono, ja nikada nisam imao vise od 30k na nalogu. Nisam imao ni vece uplate od 7000. Nisam imao nikakvih problema ni u soccer-u, mozzart-u, planetwin-u...jebiga, ako planiras da gruvas sa 100k+, em ce te jebati s' kvotama, em ce te limitirati za uplate...a na kraju krajeva, ne bih bas bio pouzdan sa tim novcem na nalogu.
Za planetwin mogu da ti garantujem da neces imati problema ako napravis dogovor sa vlasnikom fransize, ako planiras da gruvas, njemu ide u korist da ti imas sto vece uplate. Onda je to odlicna prica, mozzart, baltbet I ostale ti se svakako ne isplate jer su bezobrazni po pitanju gorepomenutih 'sankcija'.


  • 0

#1076 sfax

sfax
  • Members
  • 40 posts

Posted 03 June 2016 - 15:12

Kakve crne uplate vece od 10k u bilo kojoj domacoj kladionici (bez ikakvog korigovanja, naravno) . Moze da se desi da prodje bez problema, naravno, ali tesko. Planetwin na npr drugu italijansku ligu u odbojci (vazi za sve manje lige) trazi 'dodatne parove', sto je tezak bezobrazluk. A upravo postojanje tih manjih liga raznih sportova vidim kao njihov najveci plus.
Dok je betcity poslovao kod nas, bili su jedina kladionica u kojoj sam uspeo da uplatim 50+k. Na singlove i dublove, naravno.
  • 0

#1077 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 03 June 2016 - 18:14

Evo jedno pitanje iz iskustva od danas. Koje kladze azuriraju svoje sajtove sa promenom kvota. Mozzart azurira, Bbet ne. Sta kazete za ostale kakva su vasa iskustva?
  • 0

#1078 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 04 June 2016 - 01:44

Kakve crne uplate vece od 10k u bilo kojoj domacoj kladionici (bez ikakvog korigovanja, naravno) . Moze da se desi da prodje bez problema, naravno, ali tesko. Planetwin na npr drugu italijansku ligu u odbojci (vazi za sve manje lige) trazi 'dodatne parove', sto je tezak bezobrazluk. A upravo postojanje tih manjih liga raznih sportova vidim kao njihov najveci plus.
Dok je betcity poslovao kod nas, bili su jedina kladionica u kojoj sam uspeo da uplatim 50+k. Na singlove i dublove, naravno.

Ja licno video da u Baltbetu na uplatnom mestu lik igra vise puta po 2000 evra, na svetsku ligu u zenskoj odbojci i zenski tenis, ali na ovo prvo su mu smanjili sa 1.9 na 1.85 dok je tenis bio 1.6 i nisu dirali. Za uzivo je vec druga prica, limiti su obicno manji ali uglavnom moze da se kuca vise tiketa za redom.

Onlajn se moze igrati za manji plus, sto je skroz ok, ali od velike love u nasim kladionicama nema nista, osim ako nekoga ne ukenja tiket, to je vec druga prica.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


  • 0

#1079 sfax

sfax
  • Members
  • 40 posts

Posted 04 June 2016 - 13:29

To je vec moja greska, baltbet nisam video u zivotu, ne krocio u njega :D
Odnosilo se na mozzart, maxbet, soccer, olimp, planetwin, meridian. To su otprilike kladionice u kojima sam se aktivno kladio.
Doduse, npr meridian ne smanjuje kvote, tj retko, ali sami po sebi imaju bas lose kvote. Za online bih rekao da su oni najbolji. Bar su bili.
  • 0

#1080 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 04 June 2016 - 22:50

Ma i ovo moje su bili primeri od pre, sad umeju da ne puste i poneki tiket od 1000din :D Kako god, kod nasih treba ciljati da se mesecno pravi do par stotina evra jer vise od toga ne dozvoljavaju a cesto je i toliko problem... Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
  • 0