Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#91 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 January 2012 - 21:39

...preostaje mi da radim na samokontroli Posted Image



....sad jos ta samokontrola


Predlažem da osnujemo grupu za podršku...Posted Image
  • 0

#92 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 02 January 2012 - 22:46

sto je najgore,vec sam se danas vadio nakon sto sam promasio Engleze ...
jos NBA cekam veceras ...

ispucam taj avans pa da se vratim vecitoj zimskoj dilemi da li da odem do kladionice ... :)
  • 0

#93 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 January 2012 - 22:50

Posted Image Ja se vadim već tri dana....
  • 1

#94 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 03 January 2012 - 04:27

sto je najgore,vec sam se danas vadio nakon sto sam promasio Engleze ...
jos NBA cekam veceras ...

ispucam taj avans pa da se vratim vecitoj zimskoj dilemi da li da odem do kladionice ... :)

Jbt...ja do pola 3 kontao sta cu...i spremim tiket tenis+nba.....kad kladjenje od 8:30-22:30...tako nesto...jbt kakav sam talenat
  • 0

#95 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 03 January 2012 - 10:51

Jbt...ja do pola 3 kontao sta cu...i spremim tiket tenis+nba.....kad kladjenje od 8:30-22:30...tako nesto...jbt kakav sam talenat


da,tako pise u onoj brosuri sto dobijas kad das avans ...
radno vreme kladionice -> radno vreme online kladjenja ...
  • 0

#96 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 04 January 2012 - 18:41

Uplacen avans u Mozzartu, za pocetak i mirnu zimu dosta... Hvala na informaciji za tu opciju, ne bih primetio skoro da ima i to :)

Sto se tice same procedure mogu reci da je vrlo prosta i brza tako da je cimanje samo odlazak do kladze za uplatu avansa i to je to...
  • 0

#97 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 05 January 2012 - 01:01

Uplacen avans u Mozzartu, za pocetak i mirnu zimu dosta... Hvala na informaciji za tu opciju, ne bih primetio skoro da ima i to :)

Sto se tice same procedure mogu reci da je vrlo prosta i brza tako da je cimanje samo odlazak do kladze za uplatu avansa i to je to...

Da....stvarno je ok...jedino sto nemas ono status tiketa da se ostavi link, da se bachi na forum (jedino na "capture...")...

http://www.atlantik....190841122131109

Uz cestitke na pogotku.....saznanje da i Atlantik ima proveru tiketa....opa...jedino sto nisu diskretni k'o Mozzart, ovde lepo pise i kolka je uplata
  • 0

#98 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 05 January 2012 - 11:14

posto PDF polako posustaje zbog lose ponude evo malo osvezenja:
ako zelite da se kladite online (sto je potpuno LEGALNO iz Srbije od nove godine) evo vam pa birajte:
1.

Bet 365
Bet365 jedna od najvećih evropskih online kladionica sa tradicijom i iskustvom u poslovanju. Imaju najjaču LIVE podršku za koju ne postoji nerešiv problem. Dobra ponuda, dobre kvote i puno dogadjaja na koje se može kladiti LIVE najviše obeležavaju ovu odličnu online kladionicu. Na žalost, nemaju srpski ili hrvatski jezik u ponudi. 100% bonusa na prvu uplatu!

2.



Pinnacle
Najveće kvote koje se mogu naći na američke, ali i na ostale sportove su njihov najjači adut. Uglavnom ne dozvoljavaju tikete sa više tipova, već su opredeljeni za singl kladjenje što profesionalcima u ovoj ''oblasti'' i nije neki problem. U stvari to i jeste kladionica za profesionalce. Visoki limiti za uplate, brze isplate, odlična reputacija.

3.



Bwin
Trenutno najpoznatija i najveća evropska online kladionica, što i nije čudno jer puno ulažu u marketing. Prednosti - hrvatski jezik, najveća ponuda liga i sportova. Odlične razrade. Idealni za one kojima je ponuda važnija od kvota. Mogućnost klađenja SMS porukama.

4.



Gamebookers
Jedna od vodećih online sportskih kladionica u svetu. Mada nisu toliko marketinški promovisani kao njihovi direktni konkurenti, ipak su izgradili solidnu bazu korisnika koji se stalno vraćaju na njihove stranice i koriste njihove usluge. Dobar izbor sportova, liga i razrada, dobre kvote, pouzdanost, brza isplata, to su njihove osobine. Pozitivna stvar je da su dobrodošli igrači iz svih država Balkanskog regiona. Primaju uplate igrača iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Makedonije.

5.



188bet
Najveća azijska kladionica. Medju 2-3 je kladionice sa najvećim koeficijentima na svetu. Kao i sve slične kladionice, ne možete mnogo kombinovati sa tiketima, nema sistema, ali zato ima više od 2.200 utakmica sedmično i skoro sve se mogu igrati Live po neverovatnim kvotama. Visoki limiti uplata se podrazumevaju.

6.



Expekt
Hrvatski jezik, velik izbor sportova, sve popularnija kladionica na našim prostorima. Među boljima po kvotama. 100% bonusa na prvu uplatu do 75 EUR. Jedna od retkih kladionica kojoj ne možete naći bilo kakvu zamerku.

7.



Unibet
Nude meni na srpskom i hrvatskom jeziku, imaju neke ređe sportove u ponudi sa razradama na koje dozvoljavaju malo veće uloge od npr. Bwin-a. Unibet je evropska kladionica godine 2006. po izboru eGaming Review magazina! Prosečan kladioc kod njih može zadovoljiti sve svoje potrebe.

8.



Bet-at-home
Gotovo 2.000.000 kladitelja je registrovano kod Bet-at-home. Imaju raznovrsnu ponudu, veliki izbor liga, ali ne baš najbolju razradu i koeficijente. Medjutim, mnogo ulažu u marketing, a poznati su i po brojnim bonusima, na primer za rodjendan će vam sigurno pokloniti nekakav bonus za klađenje. Jednostavnost korišćenja, srpski jezik, preglednost... takođe su neke od njihovih prednosti. Idealan za početnike u online kladjenju. 100% bonusa na prvu uplatu!

9.



NordicBet
Veoma popularna kladionica u Skandinavskim zemljama, ali sa sve više klijenata i u drugim evropskim zemljama. Imaju odlične kvote i veliki izbor sportskih dogadjaja za Live kladjenje, kao i Livestreaming za pojedine sportske dogadjaje. Preko 50 sportova i više od 800 liga možete naći u ovoj kladionici. Kladionica od poverenja, pouzdana, kvalitetna.




tekstovi preuzeti sa jednog sajta o kladjenju, prilicno afirmativni o svim ovim kladionicam, ali ne bas potpuno tacni



  • 1

#99 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 05 January 2012 - 19:17

Kakva je situacija sa Mozzartom kada su u pitanju uslovi.

Npr. da li je doboljno odigrati 2 utakmice kosarke za uslov?


  • 0

#100 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 05 January 2012 - 22:01

Kakva je situacija sa Mozzartom kada su u pitanju uslovi.

Npr. da li je doboljno odigrati 2 utakmice kosarke za uslov?


Evo :)

Pravila/Uslovi
  • 0

#101 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 06 January 2012 - 13:20

Evo :)

Pravila/Uslovi

Hvala :)

Stvarno su seronje sa tim ogranicenjima :(



  • 0

#102 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 06 January 2012 - 15:16

Hvala :)

Stvarno su seronje sa tim ogranicenjima :(



Minimum igre su 3 bilo koje igre

Sada sam tek prelistao uslove i cini mi se da ovo ne vazi pravilo... Naime, sinoc sam prepisao NHL of Alfa bila su tri keca i hteo sam jedan 1X da stavim i nije mi bilo dozvoljeno zbog neispunjavanja uslova...
To su 3 bilo koje igre: dva keca i jedan 1X

Gresim li ili?



  • 0

#103 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 08 January 2012 - 10:47

Raspalom Mozzartu se već raspada raspali sajt, od juče ne mogu da se ulogujem. Posted Image
  • 0

#104 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 08 January 2012 - 10:57

Raspalom Mozzartu se već raspada raspali sajt, od juče ne mogu da se ulogujem. Posted Image


Pretpostavljam da je navala na avansnu uplatu neuporedivo veća nego što su očekivali pa server ne može da istrpi.
  • 0

#105 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 08 January 2012 - 11:03

Pretpostavljam da je navala na avansnu uplatu neuporedivo veća nego što su očekivali pa server ne može da istrpi.


To samo govori koliki su pilićari, kad nisu spremni da opsluže jednu Srbiju, a nije da nisu imali vremena i da ispitaju i da obrade sve relevantne pokazatelje. Paceri.
  • 0