Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#736 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 30 January 2015 - 15:29

Moram priznati da me iznenadjuje ovako losa podrska,da nemas kome da se obratis ako postoji problem,koliko mi je poznato ipak je to jedna od najvecih ovde...zato sam se i odlucio da potrazim neku temu o kladionicama,mozda je jos neko bio u slicnoj situaciji pa zna koliko mozda treba cekati i sl.


  • 0

#737 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 30 January 2015 - 15:40

Moram priznati da me iznenadjuje ovako losa podrska,da nemas kome da se obratis ako postoji problem,koliko mi je poznato ipak je to jedna od najvecih ovde...zato sam se i odlucio da potrazim neku temu o kladionicama,mozda je jos neko bio u slicnoj situaciji pa zna koliko mozda treba cekati i sl.

 

 

Meni se to desilo kad sam pre par dana pokušao da igram live na Hrvate, kad su gubili od Brazila na poluvremenu. Ali osim toga, radi mi ok.


  • 0

#738 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 30 January 2015 - 16:04

To samo na toj jednoj opkladi?

 

Meni ne prihvata nista,bilo koja opklada ne dolazi u obzir...


  • 0

#739 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 February 2015 - 15:11

Da se nadovezem na pitanje koje sam postavio ali nazalost na koje niko nema odgovora,cisto da znate da vas ne snadje nesto slicno,ako uopste mozete da izbegnete...

 

Bio sam danas u Meridianu,naravno nista nisam postigao oko naloga...kaze mi decko koji radi da znaju blokirati ako uporedo koristis drugi sajt,recimo bet365 i hvatas ih u raskoraku,ali zar to nije nase pravo da koristimo njihove greske pri postavljanju kvota i njihovih sporih promena istih...e sad,kako oni mogu znati koje sajtove mi jos koristimo,i zasto je nasa krivica ako oni postave kvotu 8 a na drugom sajtu recimo 5,i mi to iskoristimo je pitanje na koje izgleda nema odgovora...opet kazem,da su samo odgovorili i rekli bilo sta zasto je nalog blokiran ne bi bilo nikakvih problema,ali ovako mislim da imam potpuno pravo da ih krivim za neprofesionalizam...

 

PS. Dok sam redovno uplacivao i gubio naravno nije bio problem ali sada kada sam uzeo neku sicu odmah problem...razocarenje veliko zaista.


  • 0

#740 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 03 February 2015 - 15:19

Da se nadovezem na pitanje koje sam postavio ali nazalost na koje niko nema odgovora,cisto da znate da vas ne snadje nesto slicno,ako uopste mozete da izbegnete...

 

Bio sam danas u Meridianu,naravno nista nisam postigao oko naloga...kaze mi decko koji radi da znaju blokirati ako uporedo koristis drugi sajt,recimo bet365 i hvatas ih u raskoraku,ali zar to nije nase pravo da koristimo njihove greske pri postavljanju kvota i njihovih sporih promena istih...e sad,kako oni mogu znati koje sajtove mi jos koristimo,i zasto je nasa krivica ako oni postave kvotu 8 a na drugom sajtu recimo 5,i mi to iskoristimo je pitanje na koje izgleda nema odgovora...opet kazem,da su samo odgovorili i rekli bilo sta zasto je nalog blokiran ne bi bilo nikakvih problema,ali ovako mislim da imam potpuno pravo da ih krivim za neprofesionalizam...

 

PS. Dok sam redovno uplacivao i gubio naravno nije bio problem ali sada kada sam uzeo neku sicu odmah problem...razocarenje veliko zaista.

 

Za ovo bi im trebalo tražiti zvanično objašnjenje. Naravno, ne bi dobio ovo što su ti rekli, nego bi bilo "tehnički problemi".

 

Ako zaista rade ovo što su ti rekli, onda je to ugrožavanje privatnosti i za to ide tužba.

 

Mada, meni recimo su konstantno uključeni Mocart i Meridijan, često još neki bet sajt čisto radi upoređivanja kvota i nikad nisam imao problema.


  • 0

#741 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 February 2015 - 15:28

Ma ne znaju sigurno sta jos koristis, niti imaju instumenata. Ovo je cisto ogranicavanje naloga sto rade svi, cak i velike svetske kladionice. I ovde se moglo procitati, a imam i poznanike kojima su ogranicavali uplate u Mocartu recimo ili tiket ne prodje "autorizaciju" kod live kladjenja. Sve to rade sa onima koji im uzimaju pare.


  • 0

#742 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 03 February 2015 - 15:49

Naravno da znaju/mogu da saznaju... tu jedan cookie zavrsava posao.

Sad, cisto sumnjam da to sto ti posecujes jos neku kladionicu moze stvarno da utice na to da li ce ti dozvoliti da se kladis kod njih.


  • 0

#743 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 03 February 2015 - 15:51

@Mc

 

Da, al to bi imalo smisla da su neke veće pare u pitanju. Koliko sam shvatio, ovde ni blizu nije taj slučaj. 


Edited by realno *W, 03 February 2015 - 15:52.

  • 0

#744 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 February 2015 - 16:01

Kao sto ste napisali,ni blizu takav slucaj...

 

Inace sam jedan od najstarijih njihovih clanova,i naravno konstantno sam ja taj koji uplacuje,bile su neke dve sitne isplate i to je to...

 

Sta znaci "zvanican izvestaj" ne znam tj kako do njega doci,apsolutno niti jedan mail od kada se pojavio problem nisam primio,zvanje Call Centra naravno ne pomaze tako da su ruke vezane.

 

Cak i da vide koje sajtove posecujem to je potpuno banalno i bezveze,pa zar to svi ne rade,uporedjuju kvote i sl...nista sto bi krsilo neka pravila,cak ne znam ni kako bi ih bilo ko prekrsio...oni postave kvote mi kupimo i ne vidim tu problem...


  • 0

#745 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 February 2015 - 16:02

I da,iskreno moje uplate nisu ni blizu necega sto bi trebali ogranicavati...


  • 0

#746 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 February 2015 - 16:03

Ma ja mislim da lupetaju samo da bi izmislili nesto da ti ne bi dali pare.


  • 0

#747 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 February 2015 - 16:06

Da ali ja uopste nemam problem sa tim da mi ne daju novac,cak kada sam video da ni radnik ne moze nista povukao sam novac sa racuna bez problema...


  • 0

#748 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 February 2015 - 16:08

Najbolje je da ne lomis glavu oko toga, iskreno. Ne verujem da neko moze da ti da odgovor, a oni mogu da te ogranice zbog milion razloga koji su uglavnom smehotresni.


  • 0

#749 dusankv

dusankv
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 February 2015 - 16:14

Sve to stoji ali kada naviknes na nesto a ne volis da menjas ako ne moras ...najvise mi smeta sto nema ni jedan odgovor "zasto" to sada tako mora...


  • 0

#750 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 03 February 2015 - 16:15

Meni su cesto ukljuceni mozzart i bet356 i uporedo pravim live tekme. Nisam imao nikakve probleme niti su mi pretili, a iskreno mislim da je ta prica cista 'ribolovacka'.

 

Meridian je, dosta los sto se tice uzivo kladjenja, slaba ponuda, mizerne kvote, i velika ogranicenja.


  • 0