Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#661 Lancelot_Bgd

Lancelot_Bgd
  • Members
  • 303 posts

Posted 27 September 2014 - 19:28

Svakom kladionicaru je san da pocne konstantno da zaradjuje na kladjenju. More informacija, statistike, dojava, stampa,pracenje specijalizovanih sajtova, citanja raznih blogova i na osnovu toga pravljenje tiketa. Za kladionicu je to sve OK dok gubite. Gubitnici joj daju profit, plate radnicima, gazdama zivot na visokoj nozi itd. Kladionice ne smeju da o tome da pricaju vec trebaju da podgrevaju nadu vecitim gubitnicima da ce oni vec jednom da pocnu da dobijaju. Igraci se uvek secaju velikih dobitaka, a brzo zaboravljaju gubitke.  Problem za kladionice predstavlja kada se pojavi lik koji konstantno dobija tj koji moze da prepozna pogresne kvote koje postavlja kladionica.

Evo na primer Mozzart. Registrujete se na sajtu i pocnete da se kladite. U prvom vas trenutku pustaju sve, Ukoliko dobijate, pocinju sve duze verifikacije tiketa i posle dugog razmisljanja kazu prihvatamo opkladu ali po 30%-40 % manjoj kvoti i pitaju vas da li vi to prihvatate. Logicno posta ta opklada vise nema adekavatnu vrednost to odbijate. Povremeno pustaju, a ako ste dobar kladionicar vas ce racun rasti. Racun ce rasti do trenutka dok ne ukapiraju da vi niste ona ciljna grupa gubitnika i prilikom opklade on line pojavljuje vam se poruka " Vas racun nije u ispravnom statusu " ( Ta poruka mi se pojavila kad sam bio oko 150000 din u plusu ). Pozovem centralu i oni mi odgovor sa mejlom.

 

Postovani ?????????,

Priredjivac zadrzava pravo da u svakom momentu, delimicno ili potpuno, bez davanja posebnog obrazlozenja, ne prihvati kladjenje ucesniku u igri.
( iz clana 18 Pravila igre ).

Hvala Vam na razumevanju.

S postovanjem,
SK Mozzart

 

Zbog cega uopste da se neko kladi u Mozzartu. Dok gubis, obozavaju te, ali u trenutku kad pocnes da dobijas gledaju da te se otarase. Voleo bi da se na ovaj moj komentar javi neko iz Mozzarta i da obrazlozenje.

Ја ћу да ти објасним шта ради Моцарт када ти да 20-30% мању квоту, док ти чекаш ”верификацију” фрајер који тамо ради уђе на сајт betfair.com и твоју уплату препрода неком другом. Практично, ако прихватиш такву уплату, ти се ни не коцкаш против кладионице Моцарт, него они само препродају твоју уплату и уграде се у квоту. 

А то за блокирање картице НЕМАЈУ ПРАВО, јер у том случају крше твоје право као потрошача. Може да ти обара квоте индивидуално за сваку утакмицу али нема право да ти онеспособи картицу јер су у том случају сви остали који имају картице (и губе на њима) привилеговани у односу на тебе. Пријави их инспекцији, поднеси тужбу са одштетним захтевом и позови још људи који су исто тако дискриминисани да ти се придруже.


  • 0

#662 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 27 September 2014 - 22:50

Da li se na mozzartu moze ostati ulogovan? Svaki put kad udjem, trazi mi korisnicko ime i password (olaksavajuca okolnost je ta da mi je sifra automatski unesena kad unesem korisnicko ime), osim ako to nije razmak od 10-ak minuta ili manje...Dok sam na telefonu ulogovan za stalno.

 

Pa telefon je ipak privatna stvar, a racunar obicno koristi vise osoba, pa su iz predstroznosti uveli taj log-out zbog nekoriscenja sajta nakon odredjenog vremena.


  • 0

#663 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 27 September 2014 - 23:58

neki put tacno znam sta hocu da igram live, i brzo udjem, otvorim sta treba, kliknem da uplatim i provalim da nisam ni ulogovan...

Potpuno te razumem....


  • 0

#664 Zoki s

Zoki s
  • Members
  • 100 posts

Posted 28 September 2014 - 15:39

Svakom kladionicaru je san da pocne konstantno da zaradjuje na kladjenju. More informacija, statistike, dojava, stampa,pracenje specijalizovanih sajtova, citanja raznih blogova i na osnovu toga pravljenje tiketa. Za kladionicu je to sve OK dok gubite. Gubitnici joj daju profit, plate radnicima, gazdama zivot na visokoj nozi itd. Kladionice ne smeju da o tome da pricaju vec trebaju da podgrevaju nadu vecitim gubitnicima da ce oni vec jednom da pocnu da dobijaju. Igraci se uvek secaju velikih dobitaka, a brzo zaboravljaju gubitke.  Problem za kladionice predstavlja kada se pojavi lik koji konstantno dobija tj koji moze da prepozna pogresne kvote koje postavlja kladionica.

Evo na primer Mozzart. Registrujete se na sajtu i pocnete da se kladite. U prvom vas trenutku pustaju sve, Ukoliko dobijate, pocinju sve duze verifikacije tiketa i posle dugog razmisljanja kazu prihvatamo opkladu ali po 30%-40 % manjoj kvoti i pitaju vas da li vi to prihvatate. Logicno posta ta opklada vise nema adekavatnu vrednost to odbijate. Povremeno pustaju, a ako ste dobar kladionicar vas ce racun rasti. Racun ce rasti do trenutka dok ne ukapiraju da vi niste ona ciljna grupa gubitnika i prilikom opklade on line pojavljuje vam se poruka " Vas racun nije u ispravnom statusu " ( Ta poruka mi se pojavila kad sam bio oko 150000 din u plusu ). Pozovem centralu i oni mi odgovor sa mejlom.

 

Postovani ?????????,

Priredjivac zadrzava pravo da u svakom momentu, delimicno ili potpuno, bez davanja posebnog obrazlozenja, ne prihvati kladjenje ucesniku u igri.
( iz clana 18 Pravila igre ).

Hvala Vam na razumevanju.

S postovanjem,
SK Mozzart

 

Zbog cega uopste da se neko kladi u Mozzartu. Dok gubis, obozavaju te, ali u trenutku kad pocnes da dobijas gledaju da te se otarase. Voleo bi da se na ovaj moj komentar javi neko iz Mozzarta i da obrazlozenje.

Nesto slicno mi se desilo na Meridianu stim sto cifra uopste nije bila velika. Niti uplata niti dobitak. Jednostavno konstantan visemesecni plus koji dolazi iz razradjenog sistema. Prvo pocinje dugacka verifikacija tiketa pa kasnije kao nece da verifikuje iz prve i na kraju nemogucnost uplate zbog promene kvote ( uplacivano sat vremena pre pocetka utakmice)slicno kao kladjenje uzivo dok cekate verifikaciju a kvota se promeni pa nemozete da uplatite. Nalog nije blokiran u potpunosti ali delimicno jeste i ne dozvoljava mi uplate na sve igre koje ima u ponudi a mogu da igram sa drugarovog naloga.


Edited by Zoki s, 28 September 2014 - 15:41.

  • 0

#665 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 04 October 2014 - 12:22

zbog ovoga ce neko biti jeban

http://prntscr.com/4sx5ow


  • 0

#666 G.Muresan

G.Muresan
  • Members
  • 397 posts

Posted 05 October 2014 - 14:32

U vezi ovog blokiranja kartica u Mocartu ( spominjem Mocart jer se meni licno isto desilo kod njih ), sve stoji sto neki kazu, moglo bi se dobiti na sudu, nije u skladu sa nekim zakonima, ALI.....

 

ALI zivimo u Srbiji, necemu sto se na samo na papiru zove pravnom i uredjenom drzavom, u ovoj drzavi se krse prava i zakoni i u bitnijim stvarima od kladjenja.

Moze se krenuti na sud, ali sa ovim sudstvom koje je po meni najgori segment drustva u Srbiji ( a konkurencija je ogromna )i najkorumpiraniji deo , to je borba protiv vetrenjaca.

A posto je vec tako, onda je najbolje resenje da se na neki nacin snadjes i prilagodis njihovim nazovi pravilima.

 

Blokirana mi je kartica u Mocartu pre vise od godinu dana, otisao sam i otvorio nov nalog na bratovo ime. Smanjio sam igru preko neta, kad god mogu odem do uplatnog mesta i uplatim, u ostalim slucajevima igram preko neta. Znaci mnogo manji protok novca i kad je uplata i isplata u pitanju.

 

Gledam da uplacujem ujutru do 10 najkasnije, jer posle toga krene obaranje dosta kvota....


  • 0

#667 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 07 October 2014 - 09:20

Ima li ko iskustva sa "PlanetWin365" ?

 

 

Otvorili blizu mene lokal, pa sam svratio, video solidan izbor igara. Konkretno što mene zanima košarka i pomeranje hendikepa i granice poena od +5 do -5 u odnosu na početnu granicu. Naravno, imaju i online play, aplikaciju, sve prateće...


Edited by realno *W, 07 October 2014 - 09:20.

  • 0

#668 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 07 October 2014 - 09:28

ne znam koliko su dobri za basket live, brzo menjaju kvote/granice i traje autorizacija... i fudbal live im je krš


  • 0

#669 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 07 October 2014 - 10:50

Sto se tice live kladjenja a pogotovo fudbala imaju daleko vecu ponudu od mocarta na primer. Opet tacno je ovo sto je rekao lovac da bas brzo menjaju kvote i da dugo traje autorizacija pa cak i za manje uplate. Dobar izbor hendija ali gotovo uvek daju manje kvote na favorita od ostalih. Na primer dodatni hendikep na unikahu pre neki dan od 8.5 je bio 1,5 kod njih a u mocartu 1,65. Za fudbal su odlicni jer uzimaju manji harac, to se najbolje vidi kod golova i duplih sansi.
  • 0

#670 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 07 October 2014 - 11:17

Što se LIVEa tiče, ostaću u Mocartu, ovo sam mislio čisto radi nekih situacija kada želim koji dinar više da stavim na određenu tekmu, a Mocart standardno podjebava. Retko imam uloge preko 50e, tako da bih tamo mogao po 20-25 na obe i to je to.


  • 0

#671 Yojimbo

Yojimbo
  • Members
  • 4 posts

Posted 07 October 2014 - 11:23

Da napisem i ja rec-dve o kladionicama. Ne radi se samo o domacim, jer ako proverite i strane forume videcete da se igraci zale kako dobitnicima obrisu nalog ili im limitiraju opkladu. Naravno, to je i za ocekivati jer oni su registrovali kompaniju zbog profita a ne gubitka. Samo vam banke daju novac i to pod kamatom a kladionice su tu da nadju nacin kako da povecaju zaradu a smanje troskove. Iz licnog iskustva sam vise za papirnu verziju kladjenja jer tu ipak imate dokaz u rukama. Naravno da je nekad uzivo lakse pogoditi nego pre meca kad se kroje razni dogovori,ali bar ste iskljucili opciju da vam neko obrise nalog i ostavi vasu opkladu na "cekanju". Ako se nekom ne svidjaju pravila koja su propisana od kladionica,uvek moze da prestane sa kladjenjem a oni drugi treba da ulazu onoliko koliko su spremni sebi da oproste. Ukoliko zelite da povecate sanse za dobitak, sport pratiti redovno ali ne igrati tako cesto, jer npr od top 50 meceva u toku meseca bude bar 20 sa najblaze receno cudnim rezultatima. Informisanost, strpljenje, sreca i uvek spreman ulog.


  • 0

#672 Yojimbo

Yojimbo
  • Members
  • 4 posts

Posted 07 October 2014 - 11:39

Zatvoren mi je pinn bet u naselju (pecatiran od strane min. finansija), jel zna neko jel samo to mesto ili se odnosi na celu kladionicu?

 

Kod mene u kraju rade ali su mi uvek delovali kao polu-prevarantska druzina.


  • 0

#673 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 07 October 2014 - 12:43

Koliko sam imao prilike da procitam na internetu strane kladionice koje nemaju obicaj da blokiraju naloge su pinnacle, sbobet i 188bet, mada nisam imao iskustva sa njima


  • 1

#674 Yojimbo

Yojimbo
  • Members
  • 4 posts

Posted 07 October 2014 - 16:14

Koliko sam imao prilike da procitam na internetu strane kladionice koje nemaju obicaj da blokiraju naloge su pinnacle, sbobet i 188bet, mada nisam imao iskustva sa njima

 

Vidjao sam one koji se zale na bet365 ili Bwin,ali takvi kriticki tekstovi budu brzo obrisani ili navodno "problem resen". Svi su oni isti,samo je pitanje vremena kad ce zamrznuti igrace koji im prave minus. Naravno, obzirom na rezultate u sportu, takvih igraca je sve manje a i kad se pojave, znaju da nece nista dobiti ako iznesu svoj problem na forum. Cak i da ti ne ukinu nalog, spuste ti maximum bet na ponizavajuci iznos,tako da te eliminisu kao ozbiljnu pretnju. Ukoliko dodje do nesporazuma, kladionice vas upute na IBAS, koji uopste nije nezavisan i u svakom slucaju ce podrzati bogate vlasnike kladionica a ne nekog anonimnog igraca koji pokusava da istera pravdu. 


  • 0

#675 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 11 October 2014 - 12:35

Koliko sam imao prilike da procitam na internetu strane kladionice koje nemaju obicaj da blokiraju naloge su pinnacle, sbobet i 188bet, mada nisam imao iskustva sa njima

istina


  • 0