Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama

• Please log in to reply
1252 replies to this topic

#31 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,684 posts

Posted 15 December 2011 - 17:18

koliko znam, nisu. jasno ti je da je njima u interesu da igraš što više. mislim, što više parova veće su ti šanse da padneš. ;)

Istina, mislio sam prije svega na situaciju da 'kreneš u seriju' pa ti onda ne odobravaju ono što su ranije
  • 0

#32 gospodin popara

gospodin popara
  • Members
  • 14 posts

Posted 15 December 2011 - 17:49

Evo ukratko par stvari o najpopularnijim online kladionicama...

Pinnacle - Po svemu najbolja kladionina koju mozete da nadjete na internetu,ubedljivo najveci koeficijenti,koliko god para da im uzimate nikad ne ogranicavaju uplate sto vecina kladionica radi,jako su profesionalni i moja preporuka pogotovo ako igrate singlove u vece pare. Minus je sto im je minimalna uplata po tiketu 5 eura,al kao sto rekoh Pinnacle je za ozbiljne kladionicare.

BWin - Verovatno najpoznatija kladionica zahvaljujuci sjajnom marketingu ali daleko od toga da je najbolja.Plus im je jako siroka ponuda sportova,odlicno live kladjenje a daju i bonus 100% do 30 eura,koji mislim da treba obrnuti samo jedanput na minimalnu kvotu 2. Najveca mana ove kladionice su mizerne kvote koje daju. Hrvatski jezik je dostupan.

Unibet - Dobra kladionica sa solidnim kvotama,odlicna ponuda sportova,hrvatski meni i preporuka za one koji vole na kosarku da igraju. Jedna od retkih kladionica koja ima ponudu na igru koliko koseva igrac daju.

Bet At Home - Plus: Jednostavan meni,Srpski jezik,velika ponuda sportova i bonus 50% do 100 eura. Minus:Ispod prosecne kvote i cesto ogranicavanje uloga.

Bet364 - Odlicna ponuda sportova,visoke kvote,najbolje live kladjenje i najbolji uslovi bonusa,100% na uplatu do 100 eura (treba 4 puta obrnuti na min. kvoti 1,5).Jedina mana je sto nemaju opciju za nas jezik.
  • 0

#33 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 18:03

Istina, mislio sam prije svega na situaciju da 'kreneš u seriju' pa ti onda ne odobravaju ono što su ranije

"ulazak u seriju" (dobitnu, naravno) može da ti napravi mnogo više problema u klasičnim kladionicama nego u online varijantama.

i veruj mi da znam o čemu govorim. <_<
  • 0

#34 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,684 posts

Posted 15 December 2011 - 18:04

"ulazak u seriju" (dobitnu, naravno) može da ti napravi mnogo više problema u klasičnim kladionicama nego u online varijantama.

i veruj mi da znam o čemu govorim. <_<

Znam i ja za klasične, zato i pitam :D

Makar, imam neke svoje 'metode' :rolleyes:
  • 0

#35 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 21:04

Bet Type - Bonus
Trebles - 5% bonus
4-folds - 7.5% bonus
5-folds - 10% bonus
6-folds - 20% bonus
7-folds - 30% bonus
8-folds - 40% bonus
9-folds - 50% bonus
10-folds - 60% bonus
11-folds - 70% bonus
12-folds - 80% bonus
13-folds - 90% bonus
14-folds - 100% bonus

uslovi: premier liga, serie a, primera, bundesliga i liga šampiona u nokaut fazi.
  • 0

#36 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,684 posts

Posted 16 December 2011 - 00:31

Znači samo nek je jedan par iz tih liga i dobiješ 100 % bonusa na tiket od 14 parova, neovisno o ukupnoj kvoti ?! U jbt, onda sam se za.ebo što nisam preš'o davnih dana.
  • 0

#37 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,471 posts

Posted 16 December 2011 - 00:35

Cisto sumnjam da je 1, mislim da moraju svi. Ili ako je tiket od 10 parova, a imas 8 parova iz tih liga, onda ti se racuna kao bonus za tiket od 8 parova.
  • 0

#38 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 December 2011 - 00:50

Znači samo nek je jedan par iz tih liga i dobiješ 100 % bonusa na tiket od 14 parova, neovisno o ukupnoj kvoti ?! U jbt, onda sam se za.ebo što nisam preš'o davnih dana.

heh, pa ti to računaš da su oni mutavi? :D

mislim da svi parovi moraju da budu iz tih liga, moj bonus je bio na tri para lige šampiona (tiket od tri para) tako da ne znam da li je moguće kombinovati ih sa ostalim ligama.

ako jeste, onda se verovatno računa ovako kako kaže nlavrnja.
  • 0

#39 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,684 posts

Posted 16 December 2011 - 01:16

heh, pa ti to računaš da su oni mutavi? :D

mislim da svi parovi moraju da budu iz tih liga, moj bonus je bio na tri para lige šampiona (tiket od tri para) tako da ne znam da li je moguće kombinovati ih sa ostalim ligama.

ako jeste, onda se verovatno računa ovako kako kaže nlavrnja.

Ponadao sam se, priznajem :D Onda niš', ostajem pri svom :) Alfamale ili neko drugi ko zna, ako mu se da nek odgovori na par preostalih pitanja.

Hvala za info :)

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 01:16.

• 0

#40 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 16 December 2011 - 01:37

Ja mislim da mi se ovih dana navrsava pet godina od "Sutra idem u Raiffeisen da otvorim Virtuon karticu"......
jos sam tad radio s likom koji je imao istu, on je to koristio sa sve onim preko Moneybookersa (tad sam bio u formi da popamtim kako i sta sve treba)......prodje sve to.....ja karticu ne izvadih...
Nego, nije mi jasno to u vezi bonusa, tj. okretanja dva-tri ili vec kolko puta....sta pod time misle?
Inace, to kladjenje preko neta mi sigurnije u smislu...vise cenim euro ....tipa, dobitak 20,50 ili 200 Eur mi ono ok....a kad dobijem 2000, 5 ili 20 hiljada nekako nemam taj osecaj
  • 0

#41 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 December 2011 - 01:48

Ja mislim da mi se ovih dana navrsava pet godina od "Sutra idem u Raiffeisen da otvorim Virtuon karticu"......
jos sam tad radio s likom koji je imao istu, on je to koristio sa sve onim preko Moneybookersa (tad sam bio u formi da popamtim kako i sta sve treba)......prodje sve to.....ja karticu ne izvadih...
Nego, nije mi jasno to u vezi bonusa, tj. okretanja dva-tri ili vec kolko puta....sta pod time misle?

evo ti primera: uplatio si 50 evra i dobio 50 evra bonusa, tako da na računu imaš 100 evra. da bi mogao bilo šta da podigneš moraš da igraš za 3 puta ukupnu sumu uloga + bonusa (ili, ako ti je lakše da računaš, 6 x uloženi novac). da bi se ulog računao u [3 x ulog + bonus] kvota na koju igraš mora da bude veća od 1,50.

praktično:

na računu imaš 100 evra (50 uloga + 50 bonusa)
ako si danas igrao jedan par na kvotu od npr 2,30 sa ulogom od deset evra i jedan listić sa dva para kojima su kvote manje od 1.50, cifra koju moraš da "okreneš" ( 3 x ulog + bonus tj. 300 evra) umanjuje se samo za deset evra od prvog para.

jel malo jasnije?
  • 0

#42 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 16 December 2011 - 02:33

jel malo jasnije?

'fala....'fala...pocinje da mi se razvedrava :)

edit: mogu npr tri singla......svaki kvota 1.6....po 100 evra? sam ga sad okrenuo?

Edited by vigvam, 16 December 2011 - 02:36.

• 0

#43 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 December 2011 - 02:42

'fala....'fala...pocinje da mi se razvedrava :)

edit: mogu npr tri singla......svaki kvota 1.6....po 100 evra? sam ga sad okrenuo?

mogu, naravno. ali ako počinješ sa 100 evra (50+50) uslov je, naravno, da ne padneš na prvom. :D

ako se to desi računaj da si sve bonuse odmah ispunio. :rolleyes:
  • 0

#44 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 16 December 2011 - 02:46

mogu, naravno. ali ako počinješ sa 100 evra (50+50) uslov je, naravno, da ne padneš na prvom. :D

ako se to desi računaj da si sve bonuse odmah ispunio. :rolleyes:

hahhahah...pa naravno.....razmisljam samo idealno-realno
  • 0

#45 gospodin popara

gospodin popara
  • Members
  • 14 posts

Posted 16 December 2011 - 16:24

Moj predlog kako da "ocistite" bonus u BWin-u( 100% na uplatu do 30 eura). Dakle uplatili ste 30 eura,na racunu imate 60,da bi podigli te pare uslov je da se cela suma okrene jedanput na minimalnu kvotu 2. Nadjete neku npr kosarkasku utakmicu,podelite pare na dva tiketa i na jedan stavite under a na drugi over,kvota je recimo 1,85. Da bi napravili kvotu 2 stavite na oba tiketa neku utakmicu sa kvotom 1,1. Bitno je samo taj par da vam prodje i imate ociscen bonus. U drugim kladionicama je drugacija situacija,ili je potrebno da se vise puta obrne bonus ili jednostavno ne dopustaju igre tipa under/over.
  • 0