Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#6166 Born Ready

Born Ready
  • Members
  • 5,814 posts

Posted 15 August 2017 - 19:53

Moze se probati Karabag 1, dobro izgledaju na pocetku sezone, Kopenhagen je bas klimav, uopste mi ne uliva poverenje. Kvota 2,40 u mozzartu.

 

Check.

 

Napisite nesto, kao da sam sa sobom pricam ovde.  :lol+:


  • 0

#6167 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 17 August 2017 - 10:37

Krasnodar, Partizan & Club Brugge 1


  • 0

#6168 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 17 August 2017 - 12:38

Krasnodar 1

Borne poslušaj čoveka :D


  • 1

#6169 Born Ready

Born Ready
  • Members
  • 5,814 posts

Posted 17 August 2017 - 13:56

Za Briz se slazem, za Krasnodar i Partizan nisam bas siguran. Tim pre sto cu sigurno opaliti keca na Ruje u singlu.  :lol+:


  • 0

#6170 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 18 August 2017 - 01:08

Na kraju, samo sigurica prosla. Pih.


  • 0

#6171 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 19 August 2017 - 11:25

Ostao sam "duzan" da prijavim sta sam odigrao ot tzv.outright opklada pre starta EPL.
Dacu i neka obrazlozenja.

Mancester Junajted osvaja EPL - DA - 4.45 Planet

Po mom misljenju se titula iz Londona seli u Mancester. 
Prednost sam dao vecem klubu iz ovog grada. Prelazni rok je za sada korektno odradjen. Murinjo zna kako se osvaja titula i krece u njegovu cuvenu drugu sezonu na klupi,a znamo da je u takvim situacijama ranije vec bio uspesan. Junajted je prosle sezone imao isti broj poraza u ligi kao prvak Celzi (5),ali su ga skupo kostali remiji (cak 11). Ako sacuvaju trend dobre defanzivne ekipe,a poprave manevarske performanse i realizaciju - bice prvi kandidati za titulu. Ja mislim da ce uspeti.

City je prosle sezone bio uzasan u odbrani. Primili su isuvise golova za ekipu koja 'puca' na osvajanje titule. Pep Gvardiola ce to pokusati da promeni nekom promenom formacije po svemu sudeci (zadnja linija sa 3 igraca). Kompletno su zamenili bekovsku postavu. Otisli su Zabaleta,Sanja,Klisi i Kolarov. Stigli Voker,Danilo i Mendi. Takodje su doveli i novog golmana iz Benfike. Ali na stoperskim pozicijama nema "sveze krvi". Ostali su na Otamendiju,Stonsu i Kompaniju. Takodje - na poziciji zadnjeg/centralnog veznog nema novih igraca. Ostali su Fernandinjo (koji je prosle sezone skupio mnogo suspenzija zbog zutih kartona), Yaya Ture (koji nije ni bio u planu isprva kod Gvardiole) te Gundogan (od cije povrede Sitijeva sezona i pocinje da se strmoglavljuje). 
U ofanzivnom delu su izgubili Hezus Navasa i Nolita (koji se i nisu naigrali),a doveli su Bernarda Silvu iz Monaka. 
Napadacki nimalo ne sumnjam u "Gradjane",ali ako Pep ne resi defanzivne probleme bice ponovo glavobolje za sve u klubu.

"Nesto je trulo u drzavi Danskoj na Stamford Bridzu".
Celzi ulazi u sezonu kao branilac titule,ali daleko od idealne atmosfere. Konte se odrekao Dijaga Koste. Prodao je Matica direktnom konkurentu za titulu. Njihove zamene su Morata i Bakajoko (fakticki je menjao "dve glave za dve glave"). Jedino pojacanje tima je stoper Ridiger pristigao iz Rome. Ove sezone Celzi nece imati luksuz koji je imao prosle da igra samo jednu utakmicu sedmicno. Sad se ukljucuju u LS i bice to malo drugaciji ispit za ovu ekipu. Nesto mi se cini da bez novih igraca,ovaj tim nema dovoljnu sirinu za oba takmicenja..

Totenhem je mozda ekipa koja je igrala najbolji fudbal u Engleskoj u periodu od par godina,a da se nije okrunila titulom sampiona. Zanimljivo je da su im oba puta pehar odnosili (ispred nosa?) timovi koji nisu imali evropskih obaveza. Ove godine 5.Premijer ligasa nastupaju u LS + Arsenal u LE. To ce reci da su svi manje-vise u istoj startnoj poziciji (cisto sumnjam da ce se 'slucaj Lester' ponoviti). "Pevci" su zadrzali kostur ekipe i polako pocinju da realizuju neka pojacanja.
Ono sto vidim kao njihov najveci hendikep ove sezone je sto domace utakmice nece igrati na svom Vajt Hart Lejnu vec na Vembliju. Zaista je pitanje hoce li se i u kolikoj meri tamo osecati kao domacini i koristiti ga kao svoju prednost?

Arsenal i Liverpul zaista ne vidim kao realne pretendente za titulu i tu ne bih trosio ni vreme ni tastaturu.

Hari Kejn najbolji strelac EPL - DA - 5.0 Meridian

Kejn je 'zlatnu kopacku' osvajao i u prethodne dve sezone. Tu se mozda krije i neka mala opasnost da li ce i treci put zaredom ponoviti ovaj podvig?
U svakom slucaju - Kejn je postao gol-masina. Igra u timu koji preferira napadacki fudbal,koji stvara mnogo prilika za gol i koji je sposoban da zatrpa protivnika i na gostovanjima.

Konkurencija:
Morata - tek pristigao u Celzi. Prvi put u engleskom fudbalu i uopste prvi put da bude prva napadacka opcija u jednom klubu. Po mom misljenju to nije bio ni u Juventusu,a kamoli Realu. Pitanje je kako ce se prilagoditi novim uslovima u debitantskoj sezoni?
Lakazet - isto misljenje.
Lukaku - on ozbiljno moze do statusa prvog strelca. Dovoljno je vec prisutan u Premijer ligi. Ima iskustvo i veliku glad za dokazivanjem. Poznavajuci Murinja smatram da ce Belgijanac miti jedan od igraca koji ce se najmanje rotirati u timu. To znaci i veliku minutazu,ali kvota mi je presudila za idem za Kejnom.
Aguero - sve receno za Lukakua manje-vise vazi i za omalenog Kuna. 'ladno moze da postane top-strelac (posebno uzimajuci u obzir cinjenicu da Siti ima najveci napadacki potencijal overall),ali se nadam da ce Gabrijel Zesus da mu 'ukrade" jedan deo pogodaka.
U Liverpulu ne vidim nijednog izrazitog strelca (Mane,Salah i Firmino nekako ravnomerno zabijaju) pa ne verujem da ce odatle doci prvi strelac Premijer lige.

Mancester Siti Najefikasniji tim EPL - DA - @4.0 Maxbet
Pisao sam vec o Sitiju,pa ne bih da se ponavljam. Gvardioline ekipe uvek igraju za gol vise,a ovaj Siti ima daleko bolji napad od odbrane i mislim da ce ofanzivni deo opet povuci ekipu te bi to mozda bilo dovoljno za prolaz opklade.

Jos mi je bila vrlo zanimljiva opklada da Alaves ispada iz Primere posto su rasprodali sve najbitnije igrace iz prosle sezone + ih je napustio trener (a dosao neki argentinski strucnjak koji debituje u evropskim ligama),ali mi je kvota 3.50 bila nekako tanka ipak..
Kao i da se Midlzboro vraca u premijer ligu,ali sam samo nasao opkladu da osvaja Ch'ship. 
 


  • 0

#6172 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 21 August 2017 - 11:04

Jes' da sam partizanovac ali masna kvota na madjare se nije mogla propustiti. A ne izgleda tako lose ni hendikep pobeda sa kvotom preko 5  :kece:


  • 0

#6173 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 23 August 2017 - 16:01

bravo za analizu, manu si lepo nanjušio al ne bi otpisivao ni klopa mada sudeći po startu nije ispravio greške od prošle godine
  • 1

#6174 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 23 August 2017 - 16:22

TheObradovic, ja sam odigrao da ce Utd biti 1, Brajton da ispada, City najefikasnija ekipa PL (mada Utd krenuo da melje) i da ce Utd u prva 3 kola uzeti 7+ bodova, kvota 60...

Isto tako Utd prvi, Psz prvi, Bajern prvi, Real prvi, CZ prva i Utd u prva 3 kola 7+ bodova, kvota 39

Edited by Miki28, 23 August 2017 - 16:23.

  • 1

#6175 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 24 August 2017 - 19:41

Jes' da sam partizanovac ali masna kvota na madjare se nije mogla propustiti. A ne izgleda tako lose ni hendikep pobeda sa kvotom preko 5  :kece:

 

Jos ni poluvreme nije a vec 0:3, jesu ovi normalni bre, pa zar nisu culi da sam igrao protiv njih  :krsta:

Lepo im kazem a oni tako...  :twak:


Edited by milance-bg, 24 August 2017 - 19:42.

  • 0

#6176 Negazirani

Negazirani
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 26 August 2017 - 12:34

Watford - Brighton 1 @2,20

 

Bournemouth - Man City domacin ne daje gol @2,05

 

 

Edit: Drugi već pao, ali bar je lep gol  :lol+:


Edited by Negazirani, 26 August 2017 - 12:45.

  • 0

#6177 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 27 August 2017 - 10:58

Votford je morao doći...  :krsta:

 

Ubio ih crveni karton.


  • 0

#6178 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 04 September 2017 - 13:04

Crna Gora - Rumunija 3+ (2,45)

Jermenija - Danska 2 (1,42)

Engleska - Slovačka 1 (1,40)

Nemačka - Norveška 1-1&4+ (2,44)

Slovenija - Litvanija 1 (1,32)

 

15,68


  • 0

#6179 Negazirani

Negazirani
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 04 September 2017 - 14:22

Slovenija - Litvanija 0-2 gola (1,69)
Azerbejdžan - San Marino 0-3 gola (1,65)
 


  • 0

#6180 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 05 September 2017 - 19:14

Turska Hrvatska 3+ singl.


  • 0