Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#3736 bozic_bata

bozic_bata
  • Members
  • 77 posts

Posted 26 November 2014 - 00:18

eto sta ja da kazem... bacila me roma u 94.om pa bayern u 91om. :furious: 3 nerealna kiksa su imali, a o tom u 91.om da ne pricam... ali ima ima i sutra da se igra bacite neke postove analize nesto, daj da se slozimo ovde oko nekih parova sutra ,pa svi da budemo u plusu


  • 0

#3737 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 26 November 2014 - 17:31

Singl...

 

Anderlecht - Galatasaray ..... X (3.40)


  • 0

#3738 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 26 November 2014 - 20:21

real 0-4 + klivlend @1.76 rusi
  • 0

#3739 retka zverka

retka zverka
  • Members
  • 73 posts

Posted 26 November 2014 - 22:17

Neverovatno.... neverovatno neverovatno neverovatno neverovatno kako uvek mora da se desi bar jedno iznenadjenje i kako ja uvek nagazim na njega. Igram Bayer 1X ej 1X kvota 1.12 i gube

 

A stavljam duple sanse na Atletico i Juventus, bojim se da bi neko od njih mogao zasrati i ova gvna smrdljiva ne mogu ni pisljivi X da izvuku na svom terenu, ko da ih neko placa da pomrse tikete posto danas SVE ZIVO dolazi ocekivano

 

Jao sta bi sad dao da imam smrdljivi bayerov dres jojjjjjjjj...... kako bi se izivljavao

 

Znaci ova LS... ne smem da psujem ali sam tako besan, ne mogu da verujem da je bas bas sve doslo ocekivano, sve jedna utakmica je dosla kako je po kvoti trebala i ovaj bayer kao da su dobili direktivu da izgube, pocecu stvarno da verujem da postoji kladionicarski lobi i da jedan tim mora da zsere svaki put. Dok je bilo 0:0 tacno sam se razmisljao sad kad ga ovi prime jer sve dolazi ocekivano i cim su ga primili znao sam da je sve gotovo


Edited by retka zverka, 26 November 2014 - 22:40.

  • 0

#3740 bozic_bata

bozic_bata
  • Members
  • 77 posts

Posted 27 November 2014 - 00:19

@retka zverka

Evo i ja sam pao na isti par, ali gledaj to na drugi nacin. Leverkusen je posle pobede Zenita sigurno prosao u drugi krug, tako da ih nije preterano zanimao rezultat ove utakmice, sa bilo kojim rezultatom idu dalje, a poslednju utakmicu igraju sa benfikom koja je vcrs ispala, i tu mogu da jure prvo mesto ako im bude neophodno...ali i ja sam se zaleteo, em nemci, em igraju kuci, nece oni tek tako.aha vazi, kao sto vidis boli ih ona stvar...a sto se tice kladionicarskog lobija, to bolje potrazi u realu i rezultatu te utakmice, naravno i tu ista logika stoji da je real prosao i da ih ne interesuje da pune bazel, ali samo vidi ko im je sponzor(bwin), pa vidi jel tu ima ili nema nekih dogovora...


  • 0

#3741 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 27 November 2014 - 01:45

Dynamo Moscow - Panathinaikos ..... 0-2 (2.00)

Generalno, manje-vise rizican izbor, ako se uzme u obzir stil igre koji forsira Dynamo, ali pod trenutnim okolnostima nekako mi je ovaj tip najprihvatljiviji. Dynamo je definitivno obezbijedio prolaz u narednu rundu, dok je PAO definitivno ispao, tako da je motivacija i sa jedne i sa druge strane veoma upitna. Panathinaikos je u Rusiju otisao bez 3 standardna i veoma bitna igraca: Zeca (kapiten), Abdul Jeleel Ajagun i Nikos Karelis, a za ocekivati je i da Dynamo eventualno napravi odredjene rotacije u ekipi, s obzirom na to da su imali nezgodan mec proteklog vikenda u ruskoj Premier Ligi, protiv Tereka, a vec za 3 dana ih ocekuje izuzetno tesko gostovanje Rubinu. Domaci sampionat im je definitivno prioritet u ovom trenutku, a mec protiv Rubina bi itekako mogao da odluci da li ce ostati u trci za titulu sa Zenitom. Igor Denisov je povrijedjen, tako da on definitivno propusta ovaj mec, dok su Mathieu Valbuena i Alexandr Kokorin takodje zadobili povrede u mecu protiv Tereka i pitanje je da li ce biti izlozeni riziku u ovom nebitnom mecu. I vremenski uslovi (ocekuje se veoma hladno vrijeme) bi itekako mogli da uticu na (ne)kvalitet fudbala u ovom duelu.  

 

Krasnodar - FC Lille ..... 2 (3.70)

Krasnodar je bio (blago receno) uzasan u 2 meca protiv Wolfsburg-a, u kojima su primili 9 golova i zaista ih ne vidim k'o neke favorite u ovom duelu. Domaci teren im sigurno daje neku blagu prednost, ali i pored lose forme ipak cijenim Lille kao bolju ekipu. Imaju bod vise od Krasnodara, samim tim i za nijansu vece sanse za prolaz u narednu rundu i prema najavama sigurno ce biti izuzetno motivisani u ovom mecu. Koeficijent i vise nego dobar.

 

Aalborg - Steaua Bucarest ..... 1 (2.80)

Aalborg je ostvario pobjede u oba meca na svom terenu, bez primljenog gola, a izmedju ostalog su razbili i Dynamo Kiev (3:0). Imaju dosta toga u svojim rukama kada je rijec o plasmanu u naredni krug takmicenja i vjerujem da ce biti poprilicno "napaljeni" za ovaj mec. Onaj rezultat i debakl na otvaranju u Bukurestu nije prava slika kvaliteta danske ekipe i definitivino nije pravi pokazatelj razlike izmedju ova dva tima. Steaua jeste u odredjenoj mjeri i bolja i iskusnija ekipa od Aalborga, ali vjerujem ne toliko da bi mogli rutinski da odrade ovo gostovanje. Pored toga, Steaua ima veoma ozbiljne probleme sa sastavom tima, s obzirom na to da u mec ulaze bez nekoliko veoma bitnih igraca. Standardni defanzivac Lukasz Szukala i standardni veznjak Andrei Prepelita su OUT zbog suspenzija, Raul Rusescu(2 gola protiv Aalborga u prvom mecu, odnosno 5 golova u Ligi Evrope ove sezone) je povrijedjen, dok pozajmljeni igrac Trabzonspora - Alexandru Bourceanu takodje ima problema sa povredom i pod znakom je pitanja. Pod trenutnim okolnostima, Aalborg definitivno ima solidne sanse da poprilicno namuci Rumune.


Edited by XOXOXO, 27 November 2014 - 02:53.

  • 0

#3742 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 27 November 2014 - 07:38

real 0-4 + klivlend @1.76 rusi


prelako
  • 0

#3743 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 27 November 2014 - 07:54

paok x2&2+ @1.75 singl
  • 0

#3744 retka zverka

retka zverka
  • Members
  • 73 posts

Posted 27 November 2014 - 08:19

@retka zverka

Evo i ja sam pao na isti par, ali gledaj to na drugi nacin. Leverkusen je posle pobede Zenita sigurno prosao u drugi krug, tako da ih nije preterano zanimao rezultat ove utakmice, sa bilo kojim rezultatom idu dalje, a poslednju utakmicu igraju sa benfikom koja je vcrs ispala, i tu mogu da jure prvo mesto ako im bude neophodno...ali i ja sam se zaleteo, em nemci, em igraju kuci, nece oni tek tako.aha vazi, kao sto vidis boli ih ona stvar...a sto se tice kladionicarskog lobija, to bolje potrazi u realu i rezultatu te utakmice, naravno i tu ista logika stoji da je real prosao i da ih ne interesuje da pune bazel, ali samo vidi ko im je sponzor(bwin), pa vidi jel tu ima ili nema nekih dogovora...

Gledao sam stream drugo poluvreme i koliko sam video Monaco im je dao gol iz jedne jedine sanse a ovi su imali nekoliko boljih prilika i sutiraju kao da su iz FK Kukuruziste izasli. Ajde sto su mene oborili nego sto su onolike navijace napravili najvecim mogucim majmunima. I dalje mislim da je tu postojao neki dogovor da Nemci puste ove upravo zbog tih kalkulacija na bodovima, proslo kolo znam da sam citao u novinama da je neka valjda engleska kladionica izjavila da im je gol Mitrovica sacuvao milione tako da sam ubedjen da se tu nesto petlja a poslednje kolo LS samo igrati na timove koji su u igri na bodove i nista preko Cvijana. A Real Basel se znalo da ce biti malo golova tu ne verujem da je bilo muljaze cak sam ih imao 0-2 na nekom egzibicionom tiketu.


  • 0

#3745 retka zverka

retka zverka
  • Members
  • 73 posts

Posted 27 November 2014 - 09:28

Sto se tice LE rana prognoza

 

Dinamo Minsk PAOK probati sa dvojkom, ovi su vec eliminisani PAOK mora da juri drugo mesto u poslednjem kolu docekuju Guingamp koji iz istog razlog igrati 1X protiv Fiorentine kvota 1.45 a na jacem tiketu probati X. Torino Club Brugge takodje na jacem X, nerealno je da ovi i treci put pobede kao domacini ili da ovi triput pobedjuju u gostima pa je X tu najrealniji. Lokeren protiv Legije na jacem probati kec, 2.25 kvota, Legija ima 5 bodova vise u odnosu na drugoplasiranog Trabzona (tu se podrazumeva kec protiv eliminisanog Metalista sa skorom 0 0 4) pa posto ovi znaju da ce Turci skoro sigurno upisati 3 boda samo im pobeda odgovara. Sto se tice tako nekih egzibicija mislim da ovo nije lose probati bar za 20 din ili koliki vam je vec minimum po tiketu:

Slovan Young Boys 2&GG (Slovan jos nije dao gol, YB-u samo pobeda odgovara)

Tottenham, Dinamo Kijev, Trabzon duple pobede

Sparta Prag Napoli X-X, jedino X jos nema u ovoj grupi


Edited by retka zverka, 27 November 2014 - 09:30.

  • 0

#3746 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 27 November 2014 - 12:29

DINAMO MOSCOW - PANATHINAIKOS
ki 1
1.60
KRASNODAR - LILLE
ug 3+
2.05
GUINGAMP - FIORENTINA
ug 2+
1.40
INTER - DNIPRO
ki 1
1.70
 
Ukupna kvota 7.81
 

  • 0

#3747 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 27 November 2014 - 12:38

Gledao sam stream drugo poluvreme i koliko sam video Monaco im je dao gol iz jedne jedine sanse a ovi su imali nekoliko boljih prilika i sutiraju kao da su iz FK Kukuruziste izasli. Ajde sto su mene oborili nego sto su onolike navijace napravili najvecim mogucim majmunima. I dalje mislim da je tu postojao neki dogovor da Nemci puste ove upravo zbog tih kalkulacija na bodovima, proslo kolo znam da sam citao u novinama da je neka valjda engleska kladionica izjavila da im je gol Mitrovica sacuvao milione tako da sam ubedjen da se tu nesto petlja a poslednje kolo LS samo igrati na timove koji su u igri na bodove i nista preko Cvijana. A Real Basel se znalo da ce biti malo golova tu ne verujem da je bilo muljaze cak sam ih imao 0-2 na nekom egzibicionom tiketu.

 

 

u prevodu - ono što si pogodio, to je bilo očekivano, a ono što si promašio, to je nameštaljka...  


  • 0

#3748 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 27 November 2014 - 12:44

u prevodu - ono što si pogodio, to je bilo očekivano, a ono što si promašio, to je nameštaljka...  

:hail: :hail: :hail:


  • 0

#3749 retka zverka

retka zverka
  • Members
  • 73 posts

Posted 27 November 2014 - 12:48

u prevodu - ono što si pogodio, to je bilo očekivano, a ono što si promašio, to je nameštaljka...  

Imam pravo da pizdim


  • 0

#3750 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 27 November 2014 - 12:53

Imam pravo da pizdim

 

Naravno. Al da malo smanjiš doživljaj, a ne da treba ovde da čitamo kilometarske postove napušavanja igrača i timova, jer nisu odigrali onako kako je tebi trebalo.


  • 0