Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Ostali sportovi - kladionica


  • Please log in to reply
2163 replies to this topic

#1 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 14 December 2011 - 13:39

Za fudbal i košarku imamo posebne teme.

SVE ostalo ide ovde, a znamo da se u tim "ostalim" sportovima, često kriju najbolji tipovi i kvote... Posebno će oči biti uprte u tenisere -_-

Edited by realno *W, 14 December 2011 - 13:43.

  • 0

#2 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 15 December 2011 - 18:34

Pola utakmice prošlo (34 od 60 minuta), Rumunjska iznenađujuće vodi u hokeju 1-0 protiv Poljske, live (bet365) je 2.0 na Poljake, prije 4 dana dobili su ih Poljaci 9-0. Treba probati, mogu to Poljaci okrenuti u 5 minuta.

Edit: okrenuli u dvije minute, taman htjedoh napisati da je bolesna 4.25 kvota da će (kod 1-0 rezultata) Poljaci prvi doć do dva gola kad oni izjednačiše..sad je 3-2 (3-1 vodili Poljaci), još dvije minute do kraja.

Edited by mate mišo, 15 December 2011 - 19:26.

  • 0

#3 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 01:05

Nije sad neka ponuda ostalih sportova, par tipova koji mislim da dolaze (daleko od toga da sam 100%)

Austrija-Švicarska 2 @ 1.65 (hendikep online 2.2), hokej. Austrija je domaćin turnira (igraju još Slovačka i Bjelorusija). Švicarci su bolja ekipa i očekujem da to pokažu. Prije par dana dobili su Slovence u Ljubljani 2-1 nakon penala, primili su gol minutu prije kraja. Slovenija je u rangu Austrije koja je trenutno u 1. diviziji, svake godine igra se svjetsko prvenstvo Elitne divizije, Prve divizije, Druge itd. Za Austriju je veliki uspjeh i sam plasman u Elitnu diviziju (par puta su se plasirali da bi odmah iz nje ispali) dok su Švicarci konstantno u Elitnoj diviziji od 1998. Trenutno su 7. na svjetskoj rang listi, iza neprikosnovene šestorke svjetskog hokeja (Rusija, Finska, Švedska, Kanada, Češka, USA) sa par velikih skalpova zadnjih nekoliko godina. Ovo je pripremni turnir i uvijek su moguća iznenađenja ali kvota je ok za probati na nekom opuštenom tiketiću.

Liepaja-Mogilev 1 @ 1.8 bjeloruska liga, hokej. Liepaja je jedini latvijski klub u ligi. Ovo više na osjećaj, Liepaja skoro mjesec dana ne zna za pobjedu, ima 6 poraza zaredom i red je da nekoga dobiju a Mogilev se čini dobar izbor za tako nešto. Liepaja je zadnja dva susreta doma izgubila od ekipe slične kvalitete kao Mogilev, u oba susreta su dominirali, imali 15-20 udaraca na gol više od protivnika al nisu iskoristili šanse i izgubili. Zadnju utakmicu u gostima su igrali, vodili su 5-0 da bi izgubili 7-5 :krsta: Nevjerojatno, čak i za hokej. Čitao sam na njihovoj stranici, imali su neke team buildinge zadnjih dana (posjet tvornici čelika npr.:D) i valjda će sad to rezultirati pobjedom :D Nekako su mi simpatični Latvijci, kažu i da su im žene avioni :) Probao bih, ne za veći ulog.

Bregenz-West Wien hendikep 2.5 tip 1 @ 1.8 (Interwetten), rukomet. Bregenz je, osim prošle sezone, godinama unazad prvak Austrije, ove godine ne briljiraju, makar ih samo bod dijeli od prvog mjesta. West Wien je kao domaćin dobio prije 2 mjeseca 4 razlike, prethodno su u zadnjih 16 susreta 15 puta gubili od Bregenza, od toga samo 2 puta ne sa ovim hendikepom. Bregenz doma 5-1-1, West Wien u gostima 1-1-6. Na tiket ne bih igrao ni pobjedu (1.3) jer je to dosta čudna liga ali da ima ovdje u ponudi ovaj bih hendikep ispratio sa nekim manjim ulogom.

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 01:10.

  • 0

#4 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 09:12

Da dodam još jedan par koji sam htio u tipovanje al predomislih se. Salzburg-Pardubice 2 @ 2.3

Turnir u Austriji, igraju domaći Salzburg i češke Pardubice. Salzburg je najskuplja ekipa EBEL lige koja kvalitetom dosta zaostaje za češkom Extraligom. Trenutno su 2., u odličnoj formi. Pardubice su 5. u Češkoj, u odličnoj formi zadnjih nekoliko utakmica (4 pobjede zaredom, 3 sa po 4 razlike i 8-2 pobjeda nad drugoplasiranom Spartom Prag). 5 igrača Salzburga neće igrati jer nastupaju za austrijsku reprezentaciju ovih par dana kao i prvi golman zbog ozljede. Privremeno su angažirali nekoliko igrača da ih zamijene, među njima je i golman sa 10-godišnjim NHL iskustvom Marty Turco. Da nisam vidio da su angažirali Turca, sigurno bih s ovim u tipovanje. Dobar golman puno znači, makar je upitno koliko je on spreman (8 mjeseci nije odigrao profesionalni meč) a i europski led je širi 4 metra od američkog, treba se priviknuti. Pardubice su imale par ozlijeđenih igrača, neki su se oporavili. Češka reprezentacija također nastupa ovih dana ali, koliko vidim, nijedan igrač Pardubica nije tamo. Svakako probati za kvotu 2.15 i veću.

Edit: u ponudi ima i igra trećina ili kraj, kvota ovdje je 1.85 i nije loše ni to probat za takvu kvotu (tip prolazi dobiju li Pardubice prvu trećinu ili dobiju li na kraju; npr. ako Pardubice dobiju prvu trećinu a na kraju i izgube 5 razlike, tip je opet dobitan. Ako ne dobiju prvu trećinu, moraju dobiti na kraju (u regularnom dijelu) da bi tip prošao).

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 09:17.

  • 0

#5 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 December 2011 - 09:27

Da postavim i ovde.

Šta mislite o

Brazil - Hrvatska, rukomet, SP žene. Dvojka nenormalnih 2,60... :krsta: Ja mislim da ipak brazilke nisu toliko dobre koliko ih se preferira zbog uloge domaćina... :ph34r: Istina, nisam gledao nijedan meč ovog SP... 0:)
  • 0

#6 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 09:43

Nisam ni ja gledao, ovdje je taj par u super šansi i 1.75 na Brazilke mi ne izgleda loše makar ne bih igrao (ne igram protiv naših reprezentacija osim kad je npr. hokej u pitanju :D). Mi smo svoj cilj ispunili, Brazilke su vrlo dobre u zadnje vrijeme, ne bih nikako igrao protiv domaćina. Uspjele su dobit npr. Francusku koja je izbacila Rusiju u četvrtfinalu. Skrenuo si mi pažnju, možda stavim u tipovanje Hrvatska daje manje od 28.5 golova, da je bitna utakmica bio bih uvjeren da prolazi a i ovako sam dosta siguran. Ali, ako te vuče, igraj..najvažnije je vjerovati instinktu. Još da dodam da mislim da Eisbaren dobiva, odigrao bih pobjedu za 1.55 koliko je ovdje (ispod 1.5 ne bih). Nije neka liga za klađenje, Nurnberg se, iako zadnji, diže u formi a i Eisbaren, godinama najbolji njemački klub je u dobroj formi ali zadnjih 5 utakmica na domaćem terenu nemaju pobjede u regularnom dijelu (2 pobjede nakon produžetaka, jedna na penale, 2 poraza) i ovo mi se čini dobra šansa za prekid lošeg niza. Ove sezone dvaput igrali, Eisbaren dobio 4-2 u gostima i 5-2 doma. Hendikep online 1.89, probati za manji ulog.

Edit: slažem se da su Brazilke (do sada) bile precijenjene jer su domaćini ali mislim da to sada (za ovu utakmicu) nije slučaj.

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 09:49.

  • 1

#7 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 16 December 2011 - 12:16

Da postavim i ovde.

Šta mislite o

Brazil - Hrvatska, rukomet, SP žene. Dvojka nenormalnih 2,60... :krsta: Ja mislim da ipak brazilke nisu toliko dobre koliko ih se preferira zbog uloge domaćina... :ph34r: Istina, nisam gledao nijedan meč ovog SP... 0:)


Ja mislim da je to 1....sad, jesu Brazilke razocarane porazom u 1/4finalu, pa mozda zato klonu, al realno mislim da bi trebale glatko da dobiju HR
  • 1

#8 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 12:48

^
Također, vjerojatno će, bude li potrebe, suci malo navlačiti za domaćine. Ne da mi se sad gledat fali li iko al nije mi jasno da ima čak 1.5 kvota na Norvežanke, one su na svakom prvenstvu favorit a Španjolkama je ovo valjda najveći uspjeh ikada. Mislim, na Brazil protiv Španjolske bila kvota 1.6-1.7 a sad na Norvešku 1.4-1.5?

Sad u 1 počinje hokej u 20, Francuska-Kazahstan, vjerojatno ključna utakmica za plasman u Elitnu diviziju. Nađoh 1.95 kvotu na Francuze, do sada su dosta uvjerljiviji Francuzi, makar, Borati su ipak 'sovjetska' škola..treba po toj kvoti probati za manji ulog (makar, sad je valjda kasno već :D).

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 12:49.

  • 0

#9 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 17:28

Ipak ne golove na Brazil-Hrvatska, da je bitna utakmica under ko kuća a ovako, možda bude dosta golova, nije bitno a i umor je prisutan pa obrane možda budu slabije (sad npr. između Rusije i Angole završilo 41-31, također borba za plasman od 5.-8. mjesta). Prvo sam se čudio maloj kvoti na Francuskinje al kad vidim malo bolje, vjerojatno bih uzeo Francusku po 1.55, Danska nije uvjerljiva a Francuskinje su izbacile Rusiju. Norveška je sa Španjolskom igrala nedavno dvije prijateljske, neriješeno i pobjeda 2 razlike, Španjolke dobro igraju ovaj turnir ali 1.5 na Norvešku je definitivno previše, i to bih odigrao za tu kvotu.
  • 0

#10 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 17:57

Točno sam znao da ćemo popušit u malom nogometu od Ukrajine (4-1), dobra kvota bila (2.1), jučer smo dobili Azerbejdžan koji je 4. u Europi, previše bi bilo dva dobra rezultata zaredom. Nisam htio pisat jer ne bih to igrao a i mali nogomet nije za preporuku za kladit se. Vodimo Talijane 3-1 (u 20 hokej) na početku 3., veliko iznenađenje ali Talijanima sad, nakon poraza Kazahstana, utakmica nije bitna (a nama je), trebao sam vidit ima li i koji hendikep u ponudi.

Edit: ipak ne bih igrao Francusku makar vjerujem da će dobit, Dankinje su ipak veliko svjetsko ime, ne na onoj razini od prije 10 i više godina (ni blizu), al i dalje u stanju napraviti vrhunski rezultat.

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 18:13.

  • 0

#11 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 December 2011 - 22:10

Hvala vam na savetu za rukomet Hrvatska-Brazil. Mišo, Tipi. :+1: Ne odigrah i spasih pare. Mada je bilo blizu....
  • 0

#12 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 22:26

Liepaja-Mogilev 1 @ 1.8 bjeloruska liga, hokej. Liepaja je jedini latvijski klub u ligi. Ovo više na osjećaj


0-3 FT. Sjajan osjećaj :lol:

@ Gogy

Tu smo i da si pomognemo.
  • 0

#13 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 22:56

Ima li neka vaša kladionica skijanje u ponudi ?

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 22:57.

  • 0

#14 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 16 December 2011 - 23:09

Ima li neka vaša kladionica skijanje u ponudi ?

na vodi ili alpsko?
  • 0

#15 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 December 2011 - 23:10

Ima, Mišo, ima... :D
A ko će ako skijaši neće... :D

Attached File  Ski.jpg   34.52KB   11 downloads
  • 0