Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Košarkaška kladionica


  • Please log in to reply
24923 replies to this topic

#23536 Kladionicar D

Kladionicar D
  • Members
  • 244 posts

Posted 14 October 2017 - 12:49

Kosarka, Litvanija:


16:00 pasval.gif Pieno-Prienai prienai.gifvise 156,5  kv.@ 1,85 (Soccer)


Zanimljiv nas duel danas ocekuje u Litvaniji pre svega sto su po meni ovo ekipe slicnih kvaliteta iako tabela i ne pokazuje tako, ali i ekipe koje gaje isti stil kosarke a to je brza kosarka sa dosta poena, sto uostalom i njihovi medjusobni dueli kroz istoriju pokazuju, mada ne mora da to bude pokazatelj iz razloga sto se rosteri pred svaku sezonu menjaju, ali filozofija igre ostaje ista.

Pieno je trenutno na skoru 3-2 gde su oba poraza od najacih timova Zalgirisa i Rytasa, a ono sto je vazno da su oni napadacki veoma potentni i imaju skor od 82,5 ppg, gde su pri tom na gostovanju Zalgirisu dali samo 64 poena. Njihov trener voli brzu i napadacku kosarku i oni lako svakoj ekipi na domacem parketu mogu da ubace 80+ poena.

Prienai sa druge strane ekipa koja se muci pre svega u finansijskom smislu zato mozda i nesto slabiji roster te ubedljivo poslednje mesto sa skorom 0-5(isto skor ima i Juventus) ali kao sto sam vec napisao i ekipa koja ima odredjen broj poena u rukama, a to na ovom gostovanju svakako moze da bude laganih 70+.


Ovde pre svega ocekujem brzu kosarku, dosta trcanja, dosta suteva za 3 poena jer ove ekipe su ostale verne tradicionalnoj litvanskoj skoli kosarke, na pocetku sam napisao i da je vecina njihovim meceva isla daleko preko ove granice tako da verujem da ce tako biti i danas, te ocekujem lagani plus.


  • 3

#23537 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 14 October 2017 - 14:14

kkp 2


  • 1

#23538 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 14 October 2017 - 17:39

kkp 2

Kasa


  • 1

#23539 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 14 October 2017 - 18:09

Kosarka, Litvanija:


16:00 pasval.gif Pieno-Prienai prienai.gifvise 156,5  kv.@ 1,85 (Soccer)


Zanimljiv nas duel danas ocekuje u Litvaniji pre svega sto su po meni ovo ekipe slicnih kvaliteta iako tabela i ne pokazuje tako, ali i ekipe koje gaje isti stil kosarke a to je brza kosarka sa dosta poena, sto uostalom i njihovi medjusobni dueli kroz istoriju pokazuju, mada ne mora da to bude pokazatelj iz razloga sto se rosteri pred svaku sezonu menjaju, ali filozofija igre ostaje ista.

Pieno je trenutno na skoru 3-2 gde su oba poraza od najacih timova Zalgirisa i Rytasa, a ono sto je vazno da su oni napadacki veoma potentni i imaju skor od 82,5 ppg, gde su pri tom na gostovanju Zalgirisu dali samo 64 poena. Njihov trener voli brzu i napadacku kosarku i oni lako svakoj ekipi na domacem parketu mogu da ubace 80+ poena.

Prienai sa druge strane ekipa koja se muci pre svega u finansijskom smislu zato mozda i nesto slabiji roster te ubedljivo poslednje mesto sa skorom 0-5(isto skor ima i Juventus) ali kao sto sam vec napisao i ekipa koja ima odredjen broj poena u rukama, a to na ovom gostovanju svakako moze da bude laganih 70+.


Ovde pre svega ocekujem brzu kosarku, dosta trcanja, dosta suteva za 3 poena jer ove ekipe su ostale verne tradicionalnoj litvanskoj skoli kosarke, na pocetku sam napisao i da je vecina njihovim meceva isla daleko preko ove granice tako da verujem da ce tako biti i danas, te ocekujem lagani plus.

 

ispratio, ali na 149.5 u planetu, srecom : )


  • 0

#23540 Kladionicar D

Kladionicar D
  • Members
  • 244 posts

Posted 17 October 2017 - 16:44

Kosarka, Liga sampiona:

 

 

18:30 Hapoel Holon-Monaco vise 154,5  kv.@ 1,85

 

 

kladionica Mozzart


  • 1

#23541 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 17 October 2017 - 19:36

Kyrie 25.5+ se nameće  :wicked:  Ali osim toga ništa a ovo za singl baš i nije.

 

Danas samo maxbet i planetwin izbacili ponudu, sutra će nadam se i druge, ove prve tekme obično budu najbolje za uzimanje para.


  • 0

#23542 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 17 October 2017 - 23:38

vec nekoliko dana se meracim na Kajrija +, Boston 2i+, LeBrona... ne stignem da svratim u kladzu, na pinnbetu gde imam sredstva nema ponuda igraca, pojurim u balkan bet kad ono ni tamo  :ajme:


  • 0

#23543 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 18 October 2017 - 16:50

Gs


  • 0

#23544 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 19 October 2017 - 00:09

Denver,Sota

 

Kemba,Lilard,Green,Hood,Janis,Horford,Turner overi


Edited by GAGA., 19 October 2017 - 00:11.

  • 0

#23545 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 19 October 2017 - 08:36

Hood samo 18 min u igri :ajme:
  • 0

#23546 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 19 October 2017 - 08:59

Hood samo 18 min u igri :ajme:

 

 

https://www.mozzartb...80-2882140-1545

 

:yucky:  :yucky:  :yucky:  :yucky:  :yucky:  :yucky:


  • 0

#23547 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 19 October 2017 - 10:42

Makabi se čini kao dobra stvar za odigrati. Baskonija se još uvek traži, dosta igrača su promenili, trener debitant i sasvim je normalno da to na početku i ne izgleda baš najbolje. S druge strane, Makabi je u ovoj prvoj utakmici delovao nešto organizovanije, jeste Brose slabija ekipa nego prošle sezone ali opet onakva pobeda u gostima nije baš nešto što je lako ostvariti. Ovih 1.50 je po meni sasvim zadovoljavajuće.

 

Fenerbahče bih opet preskočio jer znali su i ranije da sporo uđu u sezonu a nije ni lako nadoknaditi gubitak Bogdana niti se to može odjednom uraditi.

 

 

Od igrača, granica na Dončića više nije onih smešnih 10.5 već 14.5 ali mislim da i to ima value. Još jedna utakmica gde se očekuje veliki broj poena plus je ovo meč gde će Dončić sigurno biti motivisan.


  • 0

#23548 k0ntrabas

k0ntrabas
  • Members
  • 93 posts

Posted 19 October 2017 - 11:13

Sjebo me Denver. Ako. Ako nisam u tri sezone naučio da Maloun zna o vođenju utakmice otprilike koliko i ja o kineskim mačkama, i treba da me keca.
Čovek je prošle sezone imao posložen najbolji napad lige bez da je prstom mrdnuo ali je ipak morao nešto da menja ove sezone. Ako, dok ovim buzdovanima dođe iz dupeta u glavu da ne može baš svako da vodi NBA tim, taman će Kokoškov da bude srastao.

Attached File  Screenshot_2017-10-19-12-01-33.png   89.56KB   6 downloads
  • 0

#23549 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 19 October 2017 - 13:30

na sitno: 

 

Ajon 10,5+

Fener 2 sa p.

Barsa dh2

Oly dh1

 

 

Nešto jače verovatno Oly.


  • 0

#23550 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 19 October 2017 - 13:36

Sjebo me Denver. Ako. Ako nisam u tri sezone naučio da Maloun zna o vođenju utakmice otprilike koliko i ja o kineskim mačkama, i treba da me keca.
Čovek je prošle sezone imao posložen najbolji napad lige bez da je prstom mrdnuo ali je ipak morao nešto da menja ove sezone. Ako, dok ovim buzdovanima dođe iz dupeta u glavu da ne može baš svako da vodi NBA tim, taman će Kokoškov da bude srastao.

 

Pa, ostali su bez najboljeg igraca i strijelca, koji je otisao u Clipperse. 

 

Barton prosjecan igrac, Harris (i pored potpisanog ugovora) jos uvijek nije pokazao ono sto se ocekivalo od njega. Oba plejmejkera olicenje nekonstantnosti. Centarska linija standardno tragikomicna i ostavlja krater u reketu. 

 

Jokic i Millsap ispalili trecinu Denverovih trojki (skoro sve promasili), a na drugoj strani Utah postigla 20 poena vise iz reketa, odnosno vise od polovine poena su postigli iz reketa. Jokic direktan krivac za potpuni preokret Jazzera. Lik pocetkom 4.cetvrtine, za samo 60 sekundi, promasuje i dva puta gubi loptu, a Utah ekspresno, po kratkom postupku, to kaznila poenima. Serija 8-0 za 1 minut!? Denver je od prednosti otisao u dvocifren minus, za minut. Tu je mec i prelomljen, jer se ovi vise nisu mogli vratiti. Jokic nekoliko puta posterizovan, sve poene positgao poprilicno udaljen od kosa. Vjerovatno jedini centar u ligi koji ne zakucava i najvise biva izblokiran, pa zato i bjezi od kosa. A u odbrani i dalje rupa. U sustini, ne znam kakav je to "specijalni program" i individualni rad, kad on izgleda isto k'o i prvog dana. Apsolutno nikakav napredak. Millsap bio i ostao statisticar. 


Edited by XOXOXO, 19 October 2017 - 13:44.

  • 1