Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Pitanja, predlozi....


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#16 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 13:42

Mislim da ovaj trenutni sistem bodovanja i ulaganja najrealnije oslikava uspešnost tipstera, a u zavisnosti od svih parametara.
U zavisnosti od toga šta odlučimo, hoće li ta tema više povući na taj takmičarski deo, gde će se ostaviti sloboda tipsterima određivanjem uloga na neki način doziraju eventualni dobitak/gubitak, ili ćemo se usmeriti više ka nekom društveno korisnom radu, tj. pomoći širokom auditorijumu pri izboru tipa, gde bi se eventualno mogao uvesti neki univerzalni stake - isti za sve.
Neko je predložio da se stake potpuno izbaci, a da se bodovi računaju po sistemu: +kvota za pogodak i -kvota za promašaj, što je potpuno nerealno i, po meni totalno pogrešno, jer gubitak prilikom promašaja u klađenju nema nikakve veze sa kvotom na koju se kladiš, već isključivo sa ulogom.
  • 0

#17 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 15 December 2011 - 13:52

Ja mislim da se neke stvari već jako dobro vide posle ovih 15-ak dana. Od mede treba prepisivati košarku. Od mene GG ( :lol: šalim se bre ). Ridjisa treba izbegavati ( :P ). Kad Starešina lupi nešto sa jako visokom kvotom ispoštovati singl za neki minimum. Lavrnja je dosta pouzdan.... Tako da mislim da ovo fercera dosta dobro.

Jedino bih ograničio malo tipovanje na jednu te istu utakmicu. Recimo na dva ili tri medjusobno nezavisna tipa. Bar vikendom kada imamo u ponudi zilion utakmica...
  • 0

#18 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 13:53

PDF po meni pun pogodak. Sve vrste informacija na jednom mestu, očekujem da Mocart i Meridijan zatraže ukidanje ovog pdf-a u roku od mesec dana -_-



edit: 125 postova za manje od 24h

Edited by realno *W, 15 December 2011 - 16:28.

  • 4

#19 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 15 December 2011 - 18:29

dobro ovo izgleda. svaka cast na trudu. moj iskreni kompliment! :) nego dje se ovdje s oprostenjem zajebaje i podjebaje? na kojem od ovih topika? :D
  • 1

#20 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 15 December 2011 - 18:52

dobro ovo izgleda. svaka cast na trudu. moj iskreni kompliment! :) nego dje se ovdje s oprostenjem zajebaje i podjebaje? na kojem od ovih topika? :D


Ako imam dopuštenje, rado ću otvoriti topic chit-chat (podnaslov za.ebavanje, pod.ebavanje (ako smiju ovakve riječi u podnaslov :D), kukanje & drukanje) - dakle kad ono 'ajde bre, samo vas čekam' / 'samo sam ovo pao' i sl. hoćeš reći tu kažeš da 'ne smetaš' na 'tiketima'

Edited by mate mišo, 15 December 2011 - 18:52.

  • 0

#21 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 15 December 2011 - 18:55

Ako imam dopuštenje, rado ću otvoriti topic chit-chat (podnaslov za.ebavanje, pod.ebavanje (ako smiju ovakve riječi u podnaslov :D), kukanje & drukanje) - dakle kad ono 'ajde bre, samo vas čekam' / 'samo sam ovo pao' i sl. hoćeš reći tu kažeš da 'ne smetaš' na 'tiketima'

ostala_si _uvijek _ista ubico mladih zenskih srcadi i muskih placipicki, svaka ti je na mjestu! :)
  • 0

#22 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 15 December 2011 - 19:02

Sto se mene tice moze, mada meni ne smeta ni na tiketima/komentarisanju tipovanja (u zavisnosti od potrebe) :)
  • 0

#23 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 15 December 2011 - 19:12

Sto se mene tice moze, mada meni ne smeta ni na tiketima/komentarisanju tipovanja (u zavisnosti od potrebe) :)


Ne smeta ni meni, al ima ljudi kojima je smetalo prošle godine (chit-chat itakoto) pa zato (htjeli su vidit šta neko odigra kad ono neki trubadur(i) udavi(še) za sve pare :D). Otvaram, pa ako se primi, primi :)

Edited by mate mišo, 15 December 2011 - 19:13.

  • 0

#24 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 19:16

Ne smeta ni meni, al ima ljudi kojima je smetalo prošle godine (chit-chat itakoto) pa zato (htjeli su vidit šta neko odigra kad ono neki trubadur(i) udavi(še) za sve pare :D). Otvaram, pa ako se primi, primi :)


manje pričaj, mate, manje pričaj a više radi. mislim, prvo chit-chat tema pa onda pričaj do mile volje. :P
  • 0

#25 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 15 December 2011 - 19:28

Pusti temu, od nje nemamo nista, nek ostavi neki hokej (koji nije live), pa nek onda prica Posted Image
  • 0

#26 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 16 December 2011 - 17:55

od mene prepisujte slobodno kad dodje tenis -_-
  • 0

#27 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2012 - 00:26

Dakle, zavrsili smo sa decembarskim takmicenjem :) Ja sam zadovoljan rezultatima, iako je ukupni minus. Ko je u drugoj polovini meseca prepisivao od tipstera koji su bili najbolji u prvoj polovini meseca, mogao je solidno da zaradi.

U sledecem mesecu krecemo ozbiljno, sem dnevne i ukupne tabele, iamcemo presek na nedelju dana. Jos samo da se dogovorimo oko ponavljanja parova i tipova. Moj predlog je da se isti tip na jedan te isti par moze ponoviti max jednom (meni je jednostavno glupo uskratiti nekoga samo zato sto kasni, plus ako mu padne taj drugi tip, to nam pruza laznu sliku o uspesnosti tog forumasa).
  • 0

#28 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 02 January 2012 - 01:02

Dakle, zavrsili smo sa decembarskim takmicenjem ...........U sledecem mesecu krecemo ozbiljno, .....Jos samo da se dogovorimo oko ponavljanja parova i tipova. Moj predlog je da se isti tip na jedan te isti par moze ponoviti max jednom (meni je jednostavno glupo uskratiti nekoga samo zato sto kasni, plus ako mu padne taj drugi tip, to nam pruza laznu sliku o uspesnosti tog forumasa).

Sto se tice ponavljanja parova, slazem se sa max jednim ponavljanjem..........pod "sledeci mesec" sta si mislio? januar...februar?......I da li se brise tabela iz decembra, krecemo li sad od nule u 2012 ? ( sto se mene tice to je u redu)
  • 0

#29 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2012 - 01:15

Mislio sam na ovaj mesec.

Tabela ce biti ukupna samo za mesec, a u prvom postu teme ce uvek moci da se vidi tabela za prethodne mesece. Decembarska je vec uneta.
  • 0

#30 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 02 January 2012 - 18:52

Jos samo da se dogovorimo oko ponavljanja parova i tipova. Moj predlog je da se isti tip na jedan te isti par moze ponoviti max jednom (meni je jednostavno glupo uskratiti nekoga samo zato sto kasni, plus ako mu padne taj drugi tip, to nam pruza laznu sliku o uspesnosti tog forumasa).

Po meni, nema smisla da ako si ti odigrao Real 1 da i ja tipujem isto. Ili cu da ubacim drugu utakmicu, ako ima nesto jos po meni sigurno, ili necu da tipujem. Nije bitna tabela i ko ce da bude prvi, drugi.... deseti, vec da se daju pravi tipovi.
  • 1